• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATHES
    MATHES --- ---
    CHOBOT: promin, zmatlo me to ostentativni kopani

    "nechtěl jsem nějak nutně vyjádřit svůj odpor k aréně" je v kontextu toho predchoziho postu opravdu usmevne
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    MATHES: výborný odhad amatérského online věštce.
    Bohužel tě zklamu, na jolandu nemáš. Hrál jsem od bety a dal jsem tomu pěkných pár měsíců grindění, než jsem si uvědomil, že se do toho jen nutim a že mě to neba. Digi verze mtg obecně moc nejsou pro mě, nevimproč.
    Ale když už nějaký, tak spíš preferuju ty zadarmo a ty, kde si zahraju všechny formáty.
    A kde nemusim grindit a/nebo platit, papír mi stačí.

    A nechtěl jsem nějak nutně vyjádřit svůj odpor k aréně, fakt jsem klikl dřív, než sem si pořádně přečetl nadpis ankety. A na nyxu nejde hlasování vracet.
    MATHES
    MATHES --- ---
    CHOBOT: ty budes taky jeden z tech, co to hatujou a nikdy si to ani nenainstaloval, vid?
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    MATHES: jo počkat, arena. Tak to nic.
    Já jedině xmage a asi vzhledem k situaci zkusim cock. Jestli někdy budu dostatečně zoufalej na arenu si nemyslim.
    ASYD
    ASYD --- ---
    ja se este nedosmal
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    MATHES: :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    CYBORCA: wrightum se taky posmivali!!!
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    MATHES: No vidis, vy jste se mi skoro smali a pritom jsem vizionarka. :))
    MATHES
    MATHES --- ---
    CYBORCA: tak nejsi jedina, kdo tohle resi:))

    How Magic: The Gathering Players Are Playing During Quarnatine With Paper Magic
    http://epicstream.com/...-Magic?fbclid=IwAR2DryDUtabr9bdoxYMXeEiRhKTxskf84fv7d_Q9tGAwS_zmELGv6sXd-Pg
    MATHES
    MATHES --- ---

    NYX MTG arena turnaj by me

    25 hlasy od 25 respondentů

      WHITEANGEL
      WHITEANGEL --- ---
      SOPTIK: Nebo známky že :D
      SOPTIK
      SOPTIK --- ---
      DAWRON: To stejne plati i o penezich :-) Jen s tim rozdilem, ze s penezma si nezahrajes ...
      ASYD
      ASYD --- ---
      The Half Orc Report: Wizards "Reprints" Fetchlands - Only On Tuesdays
      https://onlyontuesdays27.com/2020/03/15/the-half-orc-report-wizards-reprints-fetchlands/
      CYBORCA
      CYBORCA --- ---
      NYRLEM: Ja si na ty karty rada sahnu a taky se snazim udrzovat nejakou socialni interakci. :) Uz mam protihrace, takze to nejdriv zkusime takhle a pak eventualne pristoupim k dalsim moznostem, kazdopadne diky za tip. :)
      RORSCHACH
      RORSCHACH --- ---
      DAWRON: Tak hrát cokoliv můžeš i teď, Vintage nebo Legacy pod DCI stejně nemá žádnou přidanou hodnotu. Evidetně ale lidí tohle sbírání a měnění hodnotných papírku baví, hodně z nich víc než to samotný hraní. Jsem si prakticky jistej, že jenom díky tomu ta hra existuje. Jednak to pro spoustu lidí přidává novou úroveň zábavy (něco jako sbírání věcí v RPG) a druhak to financuje všechno okolo týhle hry (turnaje, místa kde se dá hrát, obchody). Kdyby MTG používalo nějakou jinou formu distribuce karet, tak už podle mě dávno neexistuje.
      NYRLEM
      NYRLEM --- ---
      CYBORCA: na xmage je solidni zakladna ceskych hracu plus je to zadarmo - win win oproti skype
      DAWRON
      DAWRON --- ---
      RORSCHACH: Tak to zkusím ještě úplně polopaticky: Od samého začátku to není nic jiného, než barevně potištěné kousky papíru, se kterými se hraje určitá hra. Ta má mnoho variant, včetně těch neoficiálních ("homemade" chcete-li). Všechno ostatní kolem je jen marketing, lidská blbost a byznys. Kdyby se už dávno někomu podařilo zhotovit dokonalé kopie, bylo by vymalováno a všichni bychom si konečně mohli hrát to, co skutečně chceme - Vintage (i všechny ostatní formáty) bez omezení kdo co má a nemá. A klidně o ante či turnaje iron man. :-D Prostě nekonečná zábava bez fašismu primárního i sekundárního trhu. Za směšné označuji právě to lpění na statu quo a povyšování barevně potištěných kusů krapet kvalitnější čtvrtky na něco mimořádně cenného. Od začátku je přeci zjevné, že je to bublina, která jednou musí splasknout.
      CYBORCA
      CYBORCA --- ---
      ASYD: Zoufala doba si vyzaduje zoufale ciny. :)
      ASYD
      ASYD --- ---
      hrani papirovych karet pres skype... to je.... originalni
      MATHES
      MATHES --- ---
      CYBORCA: neni MWS trochu jednodussi cesta?
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam