• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ASYD
    ASYD --- ---
    _DOMINIK_: ja vim, to bylo jen me zbozne prani
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    ASYD: zkrachovat? ted zrovna jsem videl nejaky vyjadreni Hasbra, ze MtG jede, a do tohohle roku je v planu zdvojnasobit revenue (a ze zatim je slusne nakroceno). tak nezapomente kupovat vsechny jejich nadstavbovy money-print produkty. idealne pokud v nich bude random foil, ty jsou za osobne osobne nejvyzivnejsi :P
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ASYD: Koukam ze vedle naprosto gigantickeho kultu osobnosti MaRo a jeho nebetycneho ega nam tu roste dalsi adept na budouci svatoreceni.
    ASYD
    ASYD --- ---
    jop. este bych prihodil gavina verheyho v komandr sade


    uz by wizardi mohli klidne i zkrachovat, hloubs uz asi klesnout nejde
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    MATHES: corona je pojem z teorie grafu i z astronomie. to sou curaci. a to nemluvim o tom ze jsem vzdycky doufal ze godzillu v mtg neuvidim. za tri roky prijde Pikachu
    ASYD
    ASYD --- ---
    ZURG: je to "godzilla edition" - ta sama potvora ze zakladni sady Ikorie akorat prejmenovana a preartovana na kaiju "predlohu" ... najdes nejspis jen v collector boosterech a imho budou straslive drahe
    ZURG
    ZURG --- ---
    Nejvic mi na tom vsem asi vadi ten divnej podnazev nebo text pod jmenem karty :-/ Co to je a kde se o tom doctu vic?
    WRATA
    WRATA --- ---
    Jako nektery ty kusy sou nemalej ulet...

    Snapdax, Apex of the Hunt | IKORIA: LAIR OF BEHEMOTHS Visual Spoiler
    http://mythicspoiler.com/iko/cards/snapdaxapexofthehunt.html

    Idaro the Wandering Monster | IKORIA: LAIR OF BEHEMOTHS Visual Spoiler
    http://mythicspoiler.com/iko/cards/idarothewanderingmonster.html
    MATHES
    MATHES --- ---
    JEENA
    JEENA --- ---
    MATHES: Thanks, I hate it, mutate se mi moc nelíbí, přijde mi to moc jako un-mechanika, uvidíme co bude dál.


    MATHES: Ten Lukka má dost potenciál
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: souhlasim, nicmene ja dost inklinuju k UBx control variacim a tam je jitta dost vlazna:)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: Ja do toho moc nevidim ale jitta na P3 vzdyt to je P1, ne? :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    spoiler season begins NOW

    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES: update. prvni rochester P10P1 (mystery boosters) a dneska jsme rozjeli druhej rochester - legacy cube

    kdyby nekoho zajimalo jak to zhruba vypada, tak takhle vypada rozdraftovanej booster legacy cube.

    vrele doporucuju vsem, je to fakt docela legranda a rochester je format, na kterej normalne fakt neni cas (jen samotnej draft trva okolo dvou hodin, pokud nejste brutalne prisny a nemate stopky)

    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: Takle maji vypadat secret lairs, ne "money printer goes brrrrr" v podobe fetchlandu
    MATHES
    MATHES --- ---
    esrb-world
    https://magic.wizards.com/...ws/wizards-coast-presents-after-great-deliberation-we-have-compiled-and

    alespon trocha toho apriloveho osvezeni do karantenni trudomyslnosti

    "One of the major blind spots in a typical Goblin deck's plan is the lack of mid-to-late-game defensive plays."
    MATHES
    MATHES --- ---
    Tak jsme prave s kamaradama rozjeli rochester draft pres discord. Drzte nam palce, dam pak vedet jestli to byl dobrej napad, nebo ne:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam