• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATHES
    MATHES --- ---
    Design Your Own Magic: The Gathering Card at Wizards of the Coast HQ
    https://www.omaze.com/...gn=Magic_MC_FB&utm_content=photo_Sign_Photo&influencer=Magic:+The+Gathering
    RUI
    RUI --- ---
    TMA: Podle mě se snaží říct, že tu mechaniku změní (nejspíš tak, že pokud má člověk companiona, musí po mulliganu dát jednu kartu z ruky na spodek balíku), ale bude to až s příchodem M21, protože se Ikorie musí prodávat.
    TMA
    TMA --- ---
    V tom oznámení mne zaujala věta z posledního odstavce. "If we see signs of long-term health issues resulting from high metagame share of companion decks, we're willing to take steps up to or including changing how the companion mechanic works."
    MATHES
    MATHES --- ---
    Kamarad trefne komentoval - "tvl ve vintage jsou vybanovany snad jen ante karty"
    MATHES
    MATHES --- ---
    tak to by bylo

    TOYAK
    TOYAK --- ---
    MATHES: Díky za tip! Poslal jsem Vám requesty ;)
    HEERO
    HEERO --- ---
    nebylo to tak těžký s yorion jeskai lukka fires, myslím, že k tomu není třeba ani moc skillu, ten balík prostě šlape sám dokonale...
    mythic-rank
    HEERO
    HEERO --- ---
    AGENTCOOPER: aaaaha, a ty vystaveny nejlepší kousky pod pultem uz nemeli před tim?
    HEERO
    HEERO --- ---
    Co se to deje v rytířovi? Sem tam nebyl asi 3 roky, žádný vystaveny karty za pultem a asi 15 lidi, co dělalo inventuru, jak kdyby to prodávali... Nebo je to jen tim, jak měli ted kvůli covid zavřeno?
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    Btw porad muzete na nastenku pridat svuj MTGA ucet / pripadne si pridat lidi z nej do friends.
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Vtipný je spíš že vintage je pouze o tom jestli máš forsáž nebo ne.
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    MATHES: btw funny jsou taky ceny těch decků
    MATHES
    MATHES --- ---
    companions are SO MUCH fun

    MATHES
    MATHES --- ---
    HEERO: ja si to docela uzivam:))
    HEERO
    HEERO --- ---
    WENOUSH: Jeskai Lukku hraju a popravdě z toho moc velkej požitek nemám, když přežiju nějaký rychlý aggro, tak pak když vyložim lukku a mám na stole nějaký token, tak většinou oponent hru složí, nedej bože, když mám na stole ještě fires of invention a můžu zahrat v jednom kole lukku a yoriona...:(
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Děkuji všem za rady. Namazaný blesk to úplně není, ale pár překvapivých výher jsem dosáhla a zlepšila si náladu.
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    ICARUS: přesně, zrovna boros cycling nemusí řešit žádný removal - prostě jede jak namazaný mejdlem a když zahraje finální zenith flare, tak musí doufat, že oponent nemá counter

    to ostatně ukazuje level rozhodování u současnejch borosovejch cycling decků - je to tak autoamtický a prostý všeho rozhodování, že červený aggro je vedle toho sofistikovaná šachová partie

    A btw Yorion s zdaleka nehraje jen v Bantu, ale taky v UW controlu a hlavně teď v Jeskai Lukka
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ROBIN_SNNS: Když hraju RDW, tak mi přijde, že mám navrch, nebo přinejmenším 50/50.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ROBIN_SNNS: Yorion (predpokladam bant) decky nemaji az zas tolik zabijeni a hodne spolehaji na shatter the sky a elspeth conquers death, takze s necim, co ma rychly nastup jako treba boros cyklovani maji dost velky problem. Na nejake zabijeni bych se vykaslal, kdyz daji na stul yoriona tak je to uz vetsinou rozhodnute.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam