• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    XPABLITO
    XPABLITO --- ---
    Wtf, mě to přijde jako krok úplně mimo a snaha najít řešení neexistujícího problému. To už nemá moc daleko do pálení knih...
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATEEJ: Tak zorvna profesor jim za tohle na TW leze do prdele, jak... Nejvíc mě dostává, jak se řeší, že nebyl žádný černý malíř MTG (nevím nedohledával jsem), co by mě ale více zajímalo kolik černých malířů se pokusilo pracovat pro Wizardy...
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Vlastně bych se nedivil, kdyby to vyvolalo takovej backslash ze strany inceloidních nerdů, že jim to korporátně vypočítavé gesto spíš uškodí.
    ASYD
    ASYD --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    On Magic’s Impure History – Eternal Central
    https://www.eternalcentral.com/on-magics-impure-history/
    ASYD
    ASYD --- ---
    naprosto neskutecna traparna
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    ja bych sel este dal, ban DD elves vs goblins, komplet exodus set, dark, vsechno s phyrexii, vsechno na co sahnul urza, zakazat bilou a cernou. :D a od ted pro jistotu vsechny humany tisknout jako LGBT cernochy.
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    ICARUS: proč nezakázali Perish?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ICARUS: Mně spíš uniká Imprison a Stone-Throwing Devils.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Depictions of Racism in Magic | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/en/articles/archive/news/depictions-racism-magic-2020-06-10

    Lolwut. Jakoze OK, chapu tu motivaci, ale 1) opravdu nevim, co je spatne treba na Pradesh Gypsies, 2) davalo by smysl zabanovat konkretni artworky, treba Crusade z Elspeth duel decku je naprosto korektni a 3) dost se bojim, jaky dalsi karty jeste zabanujou, protoze to nema byt vse. Triumph of Ferocity?
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    MATHES: v amonkhetu jsi měl za stejnej cost 6/7 hexproof, což je dost podobný a bylo to tak nějak ok. Těch 6 man je vždycky hodně, tempo tě přejede tak jako tak (v tom byl lepší ten hexproof). Pokud ta sada bude hodně pomalá, tak to bude lepší, ale bomba to není.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATEEJ: Multiple replacement efects; kontroler si vybira poradi. Takze pricist a pak vynasobit.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ASYD: jak se počítá tohle s Torbanem? Napřed sčítání a pak násobení?
    ASYD
    ASYD --- ---
    to bude ta powercreep realita :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    LUKEH: ano, upsal jsem se, mel to bejt "mytickej uncommon". jestli ti pripada prumernej, tak nevim v jaky realite zijes:D
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    MATHES: já teda vidím průměrný účko:)
    HEERO
    HEERO --- ---
    _DOMINIK_: na legacy je recruiter uz dlouho zabanovanej, trochu se divim, ze neni i na commanderu
    ASYD
    ASYD --- ---
    fuck

    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    _DOMINIK_: t2 recruiter nasklada navrch snoopa, torch couriera a kikiho -> "Courier gives haste to snoop. Snoop uses Kiki ability to copy itself infinite times. From here you can make the last one copy recruiter to put mogg fanatic on top -> WIN"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam