• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    ja asi jeste na nikoho takovyho na arene nenarazil. co hrajes za eventy? pripadne jaky rank?
    ASYD
    ASYD --- ---
    proc to delaji? tusime? butthurt / neumi se prohravat?
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    Ještě jako sorry že sem vnáším tyhle party mody, ale MTG Cardsmith mi bez varovani smazali celou kolekci karet, ktery jsem vytvarel jako srandu darek na party pro kamarada a po tisku jsem je mel v umyslu stejne smazat. Mam to sice ulozeny, ale zaplatit si Premium Membership za moznost editovat hotovy karty, ktery jsou smazany, protoze neni moznost si vytvorit neverejny karty do vlastni sbirky k tisku je docela shit. Tak jen kdybyste někdo měl podobně blbej nápad, ale těch pět dolarů budu požadovat zpět...

    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Tohle se mi zamlouvá pěkný design, supr obrázek a fajn favor text... A Thrivingi vyjdou ve všech barvách což je pro Pauper fajn, zase se začnou zkoušet 3 barvy když byl astroláb zabanovanej...



    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    WIRUSS: Jako jo, takhle to marketujou. Ne jako introductory set, ale jako set pro lidi, co objevili MtG přes Arenu, tj. pravidla znaj, ale nemají rozumnou sbírku, nechce se jim vrážet prachy do Tier 1 decku.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATEEJ: ono je to pro začátečníky, jak si představují Wizardi, takže znáš perfektně pravidla, ale nemáš karty ;-) Prostě smícháš 2 boo a hraješ, navíc tam má být 500 reprintů a jen 37 nových karet...
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    WIRUSS: Jsem zmaten - chápal jsem Jumpstart primárně jako produkt pro začínající hráče (ale jak tak koukám, oficiálně o něm WotC takhle nemluví, takže to je možná jen můj dojem), a ta Kels mi přijde pro začátečníky docela složitá, v tom smyslu, že může začátečníky hodně svádět k placení té dolní aktivované ability modrou nebo černou manou a požadování resolvnutí obou.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Jinak začali spoilery Jumstartu, zatím primárně reprinty, ale tahle země si dle mého min do Pauperu cestu najde...







    ACHERON
    ACHERON --- ---
    byl tu comment, že Ságy jsou subtype Enchantmentu. To jako jo, ale v cardmakerech se to dá udělat jen přes design klasický karty...:/



    WRATA
    WRATA --- ---
    ACHERON: Sagy jsou enchantmenty ktery maji “Saga” jako subtype
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    MATHES: hele super, díky moc, jen pro doplnění, jde o kámoše, který když se hrozně vykalil, tak byl nezničitelnej a vykřikoval, že jsou všude trpaslíci :) dělám párty-mód karty, tak kdyby se někdo chtěl pro uvolnění podívat, můžu pár podle mě povedenějších nahodit :) Btw. nenašel jsem cardmaker na Ságy... :-/
    MATHES
    MATHES --- ---
    ACHERON: "cardname" has protection from all colors and is indestructible as long as any opponent controls a dwarf:)
    MATHES
    MATHES --- ---
    ACHERON: protection from Dwarves zni asi nejbliz tomu co hledas:)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    vyrabim kamaradovi k narozeninam karty a potreboval bych nejaky keyword nebo alepson wording aka hate (proti trpaslikum), existuje neco takovyho?
    MATHES
    MATHES --- ---
    BLACKDRAGON: to byla reakce na tohle , protoze to vypadalo, ze jsi dosel k zaveru, ze kdyz karta ve svym game text rika "remove all spells from stack", tak to znamena, ze ma automaticky split second a nejde counterovat. a to neni pravda.
    XPABLITO
    XPABLITO --- ---
    BLACKDRAGON: Ano, můžeš to zahrát v soupeřově upkeepu a ukončit mu tak kolo před draw fází. Nicméně už bude mít v tu chvíli odtaplý landy a může ti na to reagovat jakýmkoliv instantem (counterspell), aktivační abilitou na stole, atd.
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    MATHES: ok, chapem lze to counterovat, ale ma posledna reakce byla k tomu, zda lze nebo nelze souperovi zrusit tah uz v oponentovem upkeepu
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MATHES: Velmi příjemnej top-end do Limited.

    A co se Limited týče, tak koukám, že reprintnou Spellgorger Weird, to by ty Limited UR prowess decky mohly docela šlapat (jenom teda samotné prowess vedle té jeho ability vypadá jako chudej příbuznej).
    MATHES
    MATHES --- ---
    a nasi tradicni cenu za nejlepsi flavor nove edice vyhrava...

    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    MATEEJ: efekt hozeného granátu je velice přesně znám.
    Můžeš soupeřovi znemožnit aby ho vůbec hodil (counter spell/ability), můžeš ho odrazit (redirect dmg), můžeš se proti němu obrnit (protection), můžeš mu odstranit cíl (sac, flicker, bounce), můžeš dost pravděpodobně dělat ještě několik věcí, ale ten efekt samotnej imho uplně běžně nezměníš.. at jich má u sebe kolik chce.. :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam