• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: To dost pochybuju. Brutalne by jim klesla prodejnost boosteru
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: jestli v M22 vyjdou ty samy temply jako vysli ted jenom s jinym obrazkem, tak budu docela nasranej:D
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Toho bych se nebal. V momente kdy by zacli na arene vychazek karty s jinym artem nez v papiru by to vsem bylo jasny a navic ty arty nejsou uplne nejlevnejsi zejo a hodne se recyklujou zejo.
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATEEJ: tahle pasaz trochu smrdi:)

    "Keep in mind that if a card is reprinted that features new artwork, we will not be adjusting the distribution rate even if you've completed a playset of the previous version."
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATEEJ: To bylo jasny po tom uproaru na redditu/twitteru ze s tim neco udelaji. Dulezity ovsem je ze brawl bude konecne beznej format
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Hm, tak duplikované rares a mythic rares budou mít v MtGA protection (po dosažení plného playsetu přestanou dropovat z boosterů), U a C ne, Jumpstart bude v Historic a v Limited (Draft/Sealed) a v srpnu vyjde Amonhket Remastered pro Historic (a já doufám, že i pro Limited).

    MTG Arena: State of The Game – June 2020 | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/en/articles/archive/magic-digital/mtg-arena-state-game-june-2020-06-23
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Těma goblinama nás zásobují ;-)

    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    Ještě se musím pochlubit s jedním deckem, tentokrát historic, který mi příjde že šlape jak hodinky. Zatím jsem ho netestoval v ranked, ale v causal vyhrávám jednu hru za druhou. Myšlenka byla postavit deck, kde využije Lukka svojí +1. Takže jsem ho nacpal potvorami za 2 many, ideálně s ETB efektem a přidal jsem 4x Yidaro, aby měl Lukka koho zavolat.

    Funguje to překvapivě slušně, 8/8 haste trample je mocná zbraň, na ruce díky cycling nepřekáží a v kombinaci s -7 od Lukky umí pekně naložit.


    3 Stomping Ground (RNA) 259
    4 Kitesail Freebooter (XLN) 110
    2 Overgrown Tomb (GRN) 253
    4 Elvish Visionary (ORI) 175
    4 Dusk Legion Zealot (RIX) 70
    3 Blood Crypt (RNA) 245
    4 Yidaro, Wandering Monster (IKO) 141
    4 Lukka, Coppercoat Outcast (IKO) 125
    3 Chevill, Bane of Monsters (IKO) 181
    2 Extinction Event (IKO) 88
    1 Woodland Cemetery (DAR) 248
    1 Dragonskull Summit (XLN) 252
    2 Rootbound Crag (XLN) 256
    3 Swamp (IKO) 268
    2 Mountain (IKO) 271
    4 Fabled Passage (ELD) 244
    1 Forest (THB) 254
    2 Rugged Highlands (M20) 250
    4 Paradise Druid (WAR) 171
    3 Incubation Druid (RNA) 131
    4 Murder (M20) 109
    ASYD
    ASYD --- ---
    ARENA'S REPRINTS & DUPLICATE CARDS PROBLEM | Jumpstart & Core 2021 | Magic the Gathering Arena
    https://www.youtube.com/watch?v=palTpFb16uM
    MATHES
    MATHES --- ---
    RUI: ten se urcite hrat nebude. 3 many jsou hrozne moc.
    problem tohodle typka je, ze na prvni pohled vypada jako daleo lepsi Ezuri, nicmene pak si slovek uvedomi, ze Ezuri s nekonecnou manou potrebuje jen jednoho elfa, ktery muze utocit, aby z nej udelal 1000/1000 prase.
    RUI
    RUI --- ---
    ICARUS: Elfům sice rozumím pramálo, ale souhlasím s MATHES. Na první pohled je to náhrada za Craterhoof Behemoth, ale problém je v tom, že sám nemá haste, takže na rozdíl od Craterhoof Behemotha nedokáže zařídit turn 2-3 kill. Umím si představit situace, kdy tenhle šaman ochrání Glimpse of Nature nebo Natural Order, ale Veil of Summer bude hodně silná konkurence. Osobně mám pocit, že spíš by se mohl hrát ten druhý elf z Core 2021 (ta třímanová kombinace Llanowar Elfa a Elvish Visionary).
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: nevim,. do sb jako one/two of proti controlum by se to vejit mohlo (otazka je, jestli veil of summer neni proste lepsi)

    nedava manu sam o sobe, neumi se odtapnout a ta abilita umi soupere zabit jen pri hodne bytostech (co nemaj summoning sickness).
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ASYD: hele ale tohle by se mohlo chytnout do legackovejch elfu, ne?
    ASYD
    ASYD --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    ACHERON: sorry, ze ti do toho rejpu, ale colorless mana je vzdycky pred barevnou manou v mana costu:)
    ASYD
    ASYD --- ---
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    ja asi jeste na nikoho takovyho na arene nenarazil. co hrajes za eventy? pripadne jaky rank?
    ASYD
    ASYD --- ---
    proc to delaji? tusime? butthurt / neumi se prohravat?
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    Ještě jako sorry že sem vnáším tyhle party mody, ale MTG Cardsmith mi bez varovani smazali celou kolekci karet, ktery jsem vytvarel jako srandu darek na party pro kamarada a po tisku jsem je mel v umyslu stejne smazat. Mam to sice ulozeny, ale zaplatit si Premium Membership za moznost editovat hotovy karty, ktery jsou smazany, protoze neni moznost si vytvorit neverejny karty do vlastni sbirky k tisku je docela shit. Tak jen kdybyste někdo měl podobně blbej nápad, ale těch pět dolarů budu požadovat zpět...

    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Tohle se mi zamlouvá pěkný design, supr obrázek a fajn favor text... A Thrivingi vyjdou ve všech barvách což je pro Pauper fajn, zase se začnou zkoušet 3 barvy když byl astroláb zabanovanej...



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam