• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATHES
    MATHES --- ---
    a obecne jsem daleko radsi, kdyz jsou takovyhle reprinty v core setu, nez v nejakym posranym retard masters setu, jehoz booster stoji 3x tolik a s cenou to tim padem ve vysledku neudela skoro nic.
    MATHES
    MATHES --- ---
    BURKHAR: ja si naopak myslim, ze je to skvela karta na reprint, protoze byl strasne prehnane drahej a planeswalker removalu je driv nez kdy bylo, takze verim, ze to meta zvladne.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MATHES: A Uginem sral jednu dobu na Rishadě každej, pamatuju si to. S dnešní politikou Hasbra bych se nedivil, že to nakonec zakážou. Není to dobrá karta na reprint. Vyveďte mne prosím z omylu.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MATHES: Správně jsi použil slovo "byly".
    MATHES
    MATHES --- ---
    BURKHAR: to je k cemu? krome teferiho jsou to vsechno reprinty, ktery normalne byly na standardu:D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JANDOS: Čekám ban tak do půl roku. Zase nějakému designerovi ujely čísla. Ani Edgar nebyl tak OP.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Turn 5 Ugin meta

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Po delší době jsme se teď slezli s kamošema dokopy při příležitosti opožděné oslavy mých narozenin a Pauper Commander je prostě boží a zábavný formát (hráli jsme průběžně ve 3 až 5). Hodiny super zábavy.
    HEERO
    HEERO --- ---
    DASHANTASH: taky se mi stalo, musel sem pockat asi pul hodinu
    DRUI
    DRUI --- ---
    DASHANTASH: stalo se mi taky - a pomohlo pustit hru a odejit na hodinu pryc. Maji tam nejake utajene pre-downloady na pozadi, zatimco hra bezi - a pri pomalejsim internetu to ma tenhle efekt...
    DASHANTASH
    DASHANTASH --- ---
    Někdo další taky nemůže rozjet arenu? Od čtvrtečního updatu mám "Black screen" a dal nic. Už mě to trochu začíná srat.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    WIRUSS: No mě to umožňuje jen USD nebo EUR a za 1600 gemů platit 251,- nebo 284,- Kč je kapku rozdíl, zvlášť když moje banka má kurz 1 USD = 24,564. Naštěstí aspoň Arena bere ty cena jako s DPH.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ROBIN_SNNS: ono to dříve šlo, dala se zvolit Andorra s 0% a k tomu Revolut (karta "tváří" vydaná ve většině podporovaných zemí), nyní už to ošetřili takže teď to bere asi nejméně jako převod na libru, ale stále to máš jako tax, nejméně jsem dosáhl 17%, ale tak alespoň něco :-)
    WRATA
    WRATA --- ---
    ROBIN_SNNS: Stary edice nedraftuju takze tenhle problem moc nemam :D
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    MATHES:
    WRATA: Díky za odpovědi. Ten jejich výměnný kurz je svinsky nevýhodný. Navíc mě wizardi začínají pěkně štvát. Nemusela bych kupovat gemy kdyby dávali víc modern draftů za 5000zl.
    WRATA
    WRATA --- ---
    ROBIN_SNNS: Bere to dle dle zeme kde karta byla vvydana takze si tim nijak nepomuzes a zaplatis stejne.
    MATHES
    MATHES --- ---
    ROBIN_SNNS: teoreticky by melo fungovat zmenit fakturacni adresu na USA, ale nevim
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Potřebuju poradit - dá se vypnout v areně ta exchange rate, aby mi to účtovalo na kartu přímo v dollarech a ne korunách? Nedaří se mi to najít.
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: ja doufam, ze se to nestane, ale ta veta z announcementu, co jsem tady postoval k podobnym uvaham bohuzel vylozene vybizi
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: To dost pochybuju. Brutalne by jim klesla prodejnost boosteru
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam