• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    WRATA: Ale tu můžou povolit máš tu Hada, který je asi i lepší tak proč ne, to spíše ta crypta to by bylo naprosto mimo...

    Jinak koukám, že vyjdou tron landy v alternativních artech se mi docela zamlouvají, dále Jace a nakonec nejhezčí Karn ever ;-)









    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: To je urcite blbost protoze tam taky vyjhde Strixa a ta na Modernu taky neni legal
    MATHES
    MATHES --- ---
    Ja teda nevim, ale zatim to vypada na docela trashfest (ok, je tam mana crypt)

    https://www.magicspoiler.com/mtg-set/double-masters/

    btw na netu jsem si precetl, ze tenhle "nemasters" set je modern legal, ale proste neverim tomu, ze by se mela hrat mana crypta 4x na modernu
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: heh presne tenhle set jsem si od nej kdysi na gp praha nechal podepsat:))
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Reprint landů od Avona...

    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    MATEEJ: stack rules them all
    AFRI
    AFRI --- ---
    MATEEJ: cauldron familiara predbehne, do resolve je kocka porad v hrobe, afaik. lurrus i escape jsou obe "cast", takze se ta karta rovnou vynda a jde na stack, takze uz pak neni co cilit.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    (escape a Lurruse předběhne o kolo, ne na stacku)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Když už se v sousedním audítku naťuknul ten Ooze, co za manu žere potvory z hrobu - které všechny reanimační efekty dokáže předběhnout? Pokud to chápu správně, tak:

    - reanimační spell cílený na potvoru v hrobě předběhne
    - potvoru lezoucí z hrobu přes Lurruse nepředběhne
    - potvoru lezoucí z hrobu přes escape nepředběhne
    - Cauldron Familiara nepředběhne?
    ASYD
    ASYD --- ---
    Jumpstart na Arene

    Doporucuju brat aspon jeden devil pack, zatim tezce prevysuje zbytek co jsem potkal
    WRATA
    WRATA --- ---
    BELIEVER: Imho one-off by ti tyhle situace presne poresil. Proste ho tam placnes, ozivis 4 PW a caune za 16 do hlavy
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    WRATA: Sarkhana jsem zkoušel, moc mi tam neseděl, i když úplně špatnej není. Možná si s ním ještě pohraju.
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    COGNIZE_COKE: Přesně, vrátit si s Teferim do ruky Whirlwind of Thoughts, abych se neulízal, pak ultimátka Narsetky a odpálit clariony + Narset z ruky :)
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ACHERON: Takový nápad snad nikdo mít nebude.
    COGNIZE_COKE
    COGNIZE_COKE --- ---
    BELIEVER: Jo, Narset ultimate.
    WRATA
    WRATA --- ---
    WRATA: A proto bys tam mel mit one-off Sarkhana ;)
    WRATA
    WRATA --- ---
    BELIEVER: Nemas jak imho. I kdyz boucnes spyglass tak je moc malej na to aby ho stihl umlatit driv nez se dolizes
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    Tohle byla pěkná hra, zbývaly mi 2 karty v knihovně.

    Menší kvíz - kdyby si lízl Time Wipe (hrál ho) a zbavil se Stonecoil Serpenta, mohl bych vyhrát? Jeho Spyglass mířil na Karna.

    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ASYD: jj teď jsem chtěl jít v Pce na Pionýr, tak koukám co si vezmu a co poslední dobou vyhrálo a "nevidím nic jiného" než breach a invertor... Nakonec i FNM dopadlo tak, jak současný Pioneer - dorazili jsme 3...

    Ohledně astrolabu místo, aby řešili problémovou kartu - Ura (za mě na modern je to silná, ale stále ok karta), tak zakážou věc, která otevírala možnosti deck buildingu, navíc Bant/Sultai Control v pohodě funguje i bez labu...

    K Pauperu, jsem docela rád za omezení Tronu - fakt je nuda proti tomu hrát. Sanctuary mě přišlo ok, ono dost často jste se ke combu nemohli uchýlit, ale je pravda, že to zase trochu vrátí zpět UR delvera (ten to stejně moc nepotřeboval), bohužel to omezí blue delvera a UB control...
    ASYD
    ASYD --- ---
    pio is dead

    July 13, 2020 Banned and Restricted Announcement | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/...archive/news/july-13-2020-banned-and-restricted-announcement-2020-07-13
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    Tak co hrajete?
    Mě se aktuální meta strašně líbí, ukazuje se, že Fires byla toxická karta, bez ní je na světě líp. Momentálě střídám dva decky: Simic Ramp Control s Yorionem jako companionem. Nissa, Krasis, Uro, Cultivate, oba po páru od obou Uginů, 1x Mass Manipulation, 1x Finale of Revelation, atp.
    Druhý je pak můj vlastní design, takový WURB Superfriends s oběma Narsetkami, Karn, Ugin Spirit Dragon, starou Lilianou, starým Teferim, Nicolem Bolasem + do toho ECD, Oath of Kaya, Clarion, Shatter the Sky a jako companion Keruga. Snad poprvé mám pocit, že jsem si ve standardu postavil deck, který je konkurenceschopný i proti tier 1 netdeckům. Kdybych u toho seděl víc, nebyl by problém se s ním dostat do mythicu. Docela se divím, že to nikdo nehraje.





    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam