• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ASYD
    ASYD --- ---
    jinak se priznam ze se mi hodne zamlouva transform mechanika, i kdyz ty prvni hypoteticke leaky zni OP jako svina
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ASYD: není ale i je právě, proto to má být ten spešl nový druh. jako kdyby to alespoň z jedné strany bylo fetchnutelné tak... Co by však bylo fajn, kdyby ro byla common a mohlo to jít do pauperu...
    ASYD
    ASYD --- ---
    tohle neni dual :)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Nevím zda jste koukali na ty nové rumory ohledně zcela nových dual landů, ale prý funkcionalitou budou vypadat nějak takto, samotný vzhled karty, je zcela mimo jen se to dle úniků (které nemusí být pravda) jeden člověk pokusil ztvárnit.

    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    RASTASHAMAN: nn, ja progres vitam a nevidim zadnou zabavu v konzervaci :)
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    CHOBOT: ty hraješ oldschool?
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    RASTASHAMAN: hraj formát jménem "oldschool." To se ti bude líbit :)
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    MATHES: to zas bude sranda hrát centurion proti najeele
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Určitě je takových karet víc, jen mám ten chytrý mobil stěží 2 měsíce... Nemohu říct že instantní informace neusnadnuji magicovou cestu, zůstat v Mtg konzervativní přidává při všech těch změnách a prekotne vydávaných kartách jen starosti.
    MATHES
    MATHES --- ---
    RASTASHAMAN: tak v pripade Jace to neni nic tak novyho, ne?:)

    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    náhodou mě to přijde, jako velmi zajímavej PW, jsem rád, že je zkoušejí dělat jinak a osobně si myslím, že nějaké combo se na něj určitě vymyslí...
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    A jestli ti dělá starosti kicker a mox amber, tak se radši ani nedívej na keyword "mutate" :D
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    RASTASHAMAN: v dnešní době, kdy má každej v ruce telefon s googlem?
    V době předinternetový to muselo být mnohem horší :)
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Díky. Zase nějak úžasný pw to není. Jen mi pridelava starosti s vysvětlováním pravidel. Při popisu hry přítelkyni říkám mox amber bohužel nedá manu, když mám Karn, SoU, i když každý pw je už legendary. (v rullingu jsem pak "doslova" cetl: colorless není barva ty idiote ) teď mám sice barevného pw, ale filuta zase ztratil legendarnost. Mtg je super, ale tolik výjimek, nechtěl bych být začínající hráč v dnešní době.
    MATHES
    MATHES --- ---
    RASTASHAMAN: jakmile permanent zmeni zonu, tak si "nepamatuje" co bylo driv
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    RASTASHAMAN: “Kicker [cost]” means “You may pay an additional [cost] as you cast this spell.”

    z toho plyne, ze se to aplikuje pouze v pripade ze ho sesles, pokud prijde do hry jakkoliv jinak, tak kicker nefunguje:

    If such a permanent is put onto the battlefield as the result of a spell or ability, there's no opportunity to kick them.
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Nepíší nic o casteni, je to etb. Šlo mi o tu větu ve které vlastně nespecifikují kdy v kole byl kicknuty..
    V0IT
    V0IT --- ---
    RASTASHAMAN: kicknout můžeš. Kdyby to slo vicekrát, tak je tam multikicker a dále vytvoř tolik kopií, kolikrát jsi kicknul. V případě blinknutí token nepřijde, protože Jace nepřišel do hry po castu, ale z exilu a tam už se na předchozí kick nekouká.
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    V0IT: čau mám dotaz: kikr platíme jen jednou ze? Při hře jsem se s tím už dlouho nesetkal. Zadruhé : text je takový že můžu zahrát J. s kickerem, přijde token, a pak například přes Aminatou blinknout originál J. a přijde opět token, protože "jace was kicked"?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam