• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    WIRUSS: astrolab bez líznutí by byl totální trash...
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    WRATA: No ty nové země z Jumstartu by mohli otevřít cestu k trojbarvám, když ji ban Astrolabu zavřeli (mohli by zkusit vydat astrolab bez líznutí, to by možná šlo)

    A osobně jako je to fajn, ale nepřijde mi to zas tak dobré prostě tak jako Učko...
    WRATA
    WRATA --- ---
    WIRUSS: Dobrejch zemi na C je jak safranu. Mimo Urza’s zemi me napada jen brutalni preslap v podobe mystic sanctuary
    LUCINKA
    LUCINKA --- ---
    MATHES: Pokud by chodila netapnutá tak by byla lepší než ta v co ti sice dá obě ale musíš kolo čekat.
    MATHES
    MATHES --- ---
    LUKEH: Jak si prisel na to, ze to bude basic? Imo to nebude basic a ano, je to cool, ale je to horsi nez dual. Dual ti dava obe barvy, kdyz je ve hre. Tahle zeme ti nikdy neumi dat obe barvy.
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    WIRUSS: věřím že by to něco takového mohlo být, ale imo tam musí být ještě něco. Pořád mít dva basicy v jedné kartě mi přijde moc dobrý. Zase kdyby to chodilo do hry tapnutý, tak je to moc slabý.
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: docela to sedi s timhle - "Lands that come with a choice you've never had before"

    ASYD
    ASYD --- ---
    jinak se priznam ze se mi hodne zamlouva transform mechanika, i kdyz ty prvni hypoteticke leaky zni OP jako svina
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ASYD: není ale i je právě, proto to má být ten spešl nový druh. jako kdyby to alespoň z jedné strany bylo fetchnutelné tak... Co by však bylo fajn, kdyby ro byla common a mohlo to jít do pauperu...
    ASYD
    ASYD --- ---
    tohle neni dual :)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Nevím zda jste koukali na ty nové rumory ohledně zcela nových dual landů, ale prý funkcionalitou budou vypadat nějak takto, samotný vzhled karty, je zcela mimo jen se to dle úniků (které nemusí být pravda) jeden člověk pokusil ztvárnit.

    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    RASTASHAMAN: nn, ja progres vitam a nevidim zadnou zabavu v konzervaci :)
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    CHOBOT: ty hraješ oldschool?
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    RASTASHAMAN: hraj formát jménem "oldschool." To se ti bude líbit :)
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    MATHES: to zas bude sranda hrát centurion proti najeele
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Určitě je takových karet víc, jen mám ten chytrý mobil stěží 2 měsíce... Nemohu říct že instantní informace neusnadnuji magicovou cestu, zůstat v Mtg konzervativní přidává při všech těch změnách a prekotne vydávaných kartách jen starosti.
    MATHES
    MATHES --- ---
    RASTASHAMAN: tak v pripade Jace to neni nic tak novyho, ne?:)

    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    náhodou mě to přijde, jako velmi zajímavej PW, jsem rád, že je zkoušejí dělat jinak a osobně si myslím, že nějaké combo se na něj určitě vymyslí...
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    A jestli ti dělá starosti kicker a mox amber, tak se radši ani nedívej na keyword "mutate" :D
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    RASTASHAMAN: v dnešní době, kdy má každej v ruce telefon s googlem?
    V době předinternetový to muselo být mnohem horší :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam