• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATHES
    MATHES --- ---
    PLOMBDENTIST: neni to poprve (double faced karty uz byly v innistradu), ten "problem" co popisujes fakt neni takovej problem:)
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    uz vidim ty situace na preview, kde si jeste hraci nepamatuji nove karty, jak to drzi v ruce a nevi co dela druha strana:) oboustranny design mi prijde zbytecny, vypada to mozna hezky, ale na hrani je to zbytecna komplikace
    MATHES
    MATHES --- ---
    ZURG: jojo checklist karty budou
    ZURG
    ZURG --- ---
    HARDY: Pokud chvatas (a jeste to neni oficialne ready), tak nejpohodlnejsi pro vsechny je podle me objednavku odeslat a prijit osobne a oni ji na pockani vyridi a prinesou. Do par karet urcite!

    NECRO_BUTCHER: ...a snad na to bude nejaka checklist karticka, at muzes mit tu landu bokem a nemusis ji vytahovat z obalu a otacet. Coz taky muze byt tusin hodnoceno jako "marked" karta, kdyz mas prusvitny obal...

    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Vyberes si, kterou stranu hrajes, v obalech to bude uplne idealni, jak s delverem
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    ASYD: hele jak že tydle věci maj fungovat pls?
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    PLOMBDENTIST: Jj, nekdy jsem teda pravda cekal tak 15 minut nez objednavku pripravili, ale neni problem.
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    HARDY: na tvem miste tam zajdu, reknu ze mas objednavku na jmeno, kterou si chces vyzvednout, bud to budou mit pripraveny, nebo kdyz je pozadas, tak myslim dohledaji, strach neni na miste:)
    HARDY
    HARDY --- ---
    PLOMBDENTIST: no je to asi deset karet ze standardu, nejdřív mě překvapili včera, že to bude do zítra a dneska furt nic. Bavit se s obsluhou LGS mám normální úzkost až strach... No nic, já si právě taky pamatuju MATHES: přehrabování se :-D
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    HARDY: záleží kolik toho chces, jestli jen pár karet, tak je obsluha většinou ochotná to najít, u větších objednávek je to lepší řešit dopředu

    na hledáni v deskách zapomen, to je mozne jen u poskozenych karet nebo common co maj vedle pultu
    MATHES
    MATHES --- ---
    HARDY: jestli spechas, tak je nejlepsi to neobjednavat, ale nakoupit na miste - ale budes si to muset najit v deskach

    ale nevim, naposled jsem kusovky v rytiri kupoval tak 5-10 let zpatky
    HARDY
    HARDY --- ---
    Můžu jenom dotaz, jak funguje kupování kusovek na rytíři? Dá se kupovat přimo na místě nebo si musim udělat vždycky předem objednávku? Myslel jsem, že když ve čtvrtek objednám, tak si pro to budu moct v pátek po práci skočit a hrát o víkendu, tak mě trochu zaskočilo, že na pár kusovek musim čekat do pondělí. Byl jsem tam naposledy před dlouhými lety.
    ASYD
    ASYD --- ---
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Imho první party karta, která by mohla být zajímavá pro standard:

    4br-265x370

    Vampire Rogue

    Costs 1 less for each party member.

    Flying, death touch, haste

    Other creatures you control have death touch.

    Whenever a creature you control deals combat damage to a planeswalker, destroy that planeswalker.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Ale trochu mě na tom Zendikaru sere, že kvůli těm čtyřem D&D povoláním do party je spousta potvor humanoidní, takže z hlediska obrázků si jsou strašně podobný, zejména v rámci jedné barvy. V limited bude imho dýl trvat, než se člověk naučí rozeznávat.

    2-DB16-E1-E00000578-0-image-a-9-1445621355778zulaportduelist

    korblademasterpairedtactician

    nighthawkscavenger1taboraxhopesdemise

    joragavisionarytajurublightblade
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Tenhle je vtipnej a ve Standard 2021 RDW by mohl bejt i hratelnej.

    destructive-tempering
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: "broken combo" si presdstavuju trochu jinak nez "kdyz zahraju enchantment za 4 many a planeswakera za 5, tak si pak lizu spoustu karet", ale mozna jsem jenom moc otrlej po tech poslednich letech:D
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Pokud jste se náhodou báli, že budou vycházet jen taplé landy tak nebudou... Blbé je, zda z toho udělají mechaniku jako companion, kdy od té doby co vyšli (jen druhá edice), nepřibili další, nevím jak to testují, nebo jak si to představují. Ale pokud vydají mechaniku, která změní variabilitu MTG, tak si sakra musí podpořit, aby bylo více možností a ne, že to vydají v jedné sadě a vyserou se na to na dalších x let...

    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Tak jak jsem psal na nového Jace se už zkouší něco vymyslet a díky wordingu na kartě ty z toho něco být mohlo :-)

    MTG Standard ▷BROKEN Jace COMBO Incoming!◁ 【Zendikar Rising Spoilers】MTGA Arena
    https://www.youtube.com/...Rxxg&fbclid=IwAR1fVSijV-4P2ruMyQJwsWeS7aq8bjhQYA8YSteHQ4SXigq4E0Kk3MHiVZQ
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ICARUS: jj kdyby ten land byl alespoň 3/3 do tvého další upkeepu tak... a jo hezky zní tak já si tady vyndám z hrobu 6/7 goyfa a hodim na něj 2 +1/+1 countery... V přeprodeji má nějakých 25$ a asi půjde dolů...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam