• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    V0IT
    V0IT --- ---
    Darksteel Ingot na steroidech:)

    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: me se to moc nelibi. goblin guide je strasne silna prvni kolo/dve a pak uz jeji sila trosku upada. burn sice moc landu nepotrebuje, ale skipnout prvnich par landdropu zase podle me uplne nechce. spis bych to mozna videl v nejakym naya zoo s atarka's commandem treba.
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: ja bych rekl, ze jo:)
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: tahle karta by mohla (si myslim) sama o sobe vratit Brozek Boros na modernove stoly:)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ICARUS: Fajn, asi jdu zas nainstalovat arenu, napadl mne hrozne uchylnej deck :)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    PSYCHO: rekl bych ze jo, no.
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    ASYD: goblin guide sme tu dlouho neměli.. todle bude trochu horší, ale play to asi uvidí.. :-D
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ICARUS: Hele a kdyz v main phase zahraju ty landy 3, dostanu 2 additional combat phase? Dostanu, ne?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    V0IT
    V0IT --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: true, to jsem prehlidnul.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: to prave ne, ta landa musi prijit do hry v main fazi. takze to prave moc nefunguje s urem.
    MATHES
    MATHES --- ---
    YETTY: zalezi co je tam napsany, tady u toho minotaura imo dalsi main faze neni a jde to do end stepu

    pokud v combatu dostanes do hry dalsi zemi, tak bude dalsi combat
    YETTY
    YETTY --- ---
    YETTY:
    Dotaz.
    Když si dám land v Post-combat main phase, vytvoří se další attacker phase? Když ano, co po té additional attacker fázi pokračuje dál? Už End Turn? Dík.
    YETTY
    YETTY --- ---
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    PLOMBDENTIST: to si prave myslim ze nenastane, protoze na te druhe strane je vzdycky jen land, co dava jednu manu (a ta je ukazana v popisku na predni strane). takze je potreba si akorat pamatovat, jestli ta prijde do hry tapla vzdy (to jsou ty uncommon spell/land), prijde odtapla (rare land/land cycle) a nebo jestli musis zaplatit 3 lify (mythic spell/land cycle). coz mi prijde v pohode.
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    NECRO_BUTCHER: "Cards in graveyards have only the characteristics of their front face."
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    PLOMBDENTIST:
    ZURG: jj, dík, to jsem si myslel.. v graveyardu to bude mít oba typy hádám? zahraju jednu stranu jak sorcerry, něčim to vytáhnu z hřbitova jako land a ta dá.. ?
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: to je lepsi argument. muzu zmenit odpoved?:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam