• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    MATHES
    MATHES --- ---
    YETTY: zalezi co je tam napsany, tady u toho minotaura imo dalsi main faze neni a jde to do end stepu

    pokud v combatu dostanes do hry dalsi zemi, tak bude dalsi combat
    YETTY
    YETTY --- ---
    YETTY:
    Dotaz.
    Když si dám land v Post-combat main phase, vytvoří se další attacker phase? Když ano, co po té additional attacker fázi pokračuje dál? Už End Turn? Dík.
    YETTY
    YETTY --- ---
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    PLOMBDENTIST: to si prave myslim ze nenastane, protoze na te druhe strane je vzdycky jen land, co dava jednu manu (a ta je ukazana v popisku na predni strane). takze je potreba si akorat pamatovat, jestli ta prijde do hry tapla vzdy (to jsou ty uncommon spell/land), prijde odtapla (rare land/land cycle) a nebo jestli musis zaplatit 3 lify (mythic spell/land cycle). coz mi prijde v pohode.
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    NECRO_BUTCHER: "Cards in graveyards have only the characteristics of their front face."
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    PLOMBDENTIST:
    ZURG: jj, dík, to jsem si myslel.. v graveyardu to bude mít oba typy hádám? zahraju jednu stranu jak sorcerry, něčim to vytáhnu z hřbitova jako land a ta dá.. ?
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: to je lepsi argument. muzu zmenit odpoved?:D
    ASYD
    ASYD --- ---
    PLOMBDENTIST: Jakoze druha strana kde je land?
    MATHES
    MATHES --- ---
    PLOMBDENTIST: neni to poprve (double faced karty uz byly v innistradu), ten "problem" co popisujes fakt neni takovej problem:)
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    uz vidim ty situace na preview, kde si jeste hraci nepamatuji nove karty, jak to drzi v ruce a nevi co dela druha strana:) oboustranny design mi prijde zbytecny, vypada to mozna hezky, ale na hrani je to zbytecna komplikace
    MATHES
    MATHES --- ---
    ZURG: jojo checklist karty budou
    ZURG
    ZURG --- ---
    HARDY: Pokud chvatas (a jeste to neni oficialne ready), tak nejpohodlnejsi pro vsechny je podle me objednavku odeslat a prijit osobne a oni ji na pockani vyridi a prinesou. Do par karet urcite!

    NECRO_BUTCHER: ...a snad na to bude nejaka checklist karticka, at muzes mit tu landu bokem a nemusis ji vytahovat z obalu a otacet. Coz taky muze byt tusin hodnoceno jako "marked" karta, kdyz mas prusvitny obal...

    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Vyberes si, kterou stranu hrajes, v obalech to bude uplne idealni, jak s delverem
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    ASYD: hele jak že tydle věci maj fungovat pls?
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    PLOMBDENTIST: Jj, nekdy jsem teda pravda cekal tak 15 minut nez objednavku pripravili, ale neni problem.
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    HARDY: na tvem miste tam zajdu, reknu ze mas objednavku na jmeno, kterou si chces vyzvednout, bud to budou mit pripraveny, nebo kdyz je pozadas, tak myslim dohledaji, strach neni na miste:)
    HARDY
    HARDY --- ---
    PLOMBDENTIST: no je to asi deset karet ze standardu, nejdřív mě překvapili včera, že to bude do zítra a dneska furt nic. Bavit se s obsluhou LGS mám normální úzkost až strach... No nic, já si právě taky pamatuju MATHES: přehrabování se :-D
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    HARDY: záleží kolik toho chces, jestli jen pár karet, tak je obsluha většinou ochotná to najít, u větších objednávek je to lepší řešit dopředu

    na hledáni v deskách zapomen, to je mozne jen u poskozenych karet nebo common co maj vedle pultu
    MATHES
    MATHES --- ---
    HARDY: jestli spechas, tak je nejlepsi to neobjednavat, ale nakoupit na miste - ale budes si to muset najit v deskach

    ale nevim, naposled jsem kusovky v rytiri kupoval tak 5-10 let zpatky
    HARDY
    HARDY --- ---
    Můžu jenom dotaz, jak funguje kupování kusovek na rytíři? Dá se kupovat přimo na místě nebo si musim udělat vždycky předem objednávku? Myslel jsem, že když ve čtvrtek objednám, tak si pro to budu moct v pátek po práci skočit a hrát o víkendu, tak mě trochu zaskočilo, že na pár kusovek musim čekat do pondělí. Byl jsem tam naposledy před dlouhými lety.
    ASYD
    ASYD --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam