• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ASYD
    ASYD --- ---
    ASYD: Je to fejk. Sorry, napalil sem se
    HEERO
    HEERO --- ---
    ASYD: konečně něco zlýho do dimiru
    JEENA
    JEENA --- ---
    ASYD: tohle není actual karta, viz. collector's number

    ASYD
    ASYD --- ---
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    HEERO: Jak píše Mathes nemůžeš, ale i kdyby ji odstranil, tak pokud už jen na stacku a měl legální cíl tak se provede, i když nemá kam dát dmg. Jinak ohledně Guide, jako občasný hráč Burnu, mohu říci, že od ní člověk nechce více, než, aby dala 4 dmg do hráče pokud možno bez líznutí, případně 6 dmg s 1 líznutím, víc od ní většinou nepotřebujete...
    ASYD
    ASYD --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    HEERO: hral si to spravne, nemuzes to zahrat, pokud nemuzes cilit bytost.
    HEERO
    HEERO --- ---
    HEERO: nebo doufam, ze sem to nehrál blbě, ale nekdo mi rikal, ze to nemůžu zahrát, kdyz soupeř nema zadnou bytost...

    Jinak ten pasik mi přijde špatnej, vrácení země mi přijde jako velkej handicap, v soucasny mete na standardu nehratelny
    HEERO
    HEERO --- ---
    WIRUSS: searing blaze je naprd, kdyz nema co targetovat, z vlastní zkušenosti b)
    MATHES
    MATHES --- ---
    sila goblin guide upada cim hrajes dyl uz jenom proto, ze proste davas souperi cim dal vetsi value (lizes karty). tady souperi value nedavas, tady si jen sam sobe trochu podkopavas nohy za predpokladu, ze potrebujes hrat po krivce, coz v tom konkretnim decku o kterym mluvim, by nemuselo byt zas tak podstatny, protoze hraje vicemene ze dvou zemi
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: ja ale nemluvim o fritce ja mluvim konkretne o brozek (landfall) borosu, kde se hraje 4x plated geopede, 4x steppe lynx a dokonce i zektar expedition. proste landfall aggro, kde ti tohle umoznuje mit jak landfall, tak si liznout i neco jinyho nez zemi.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Dneska jsem se hádal s kamarádem (který primárně hraje UW control) s tím, že v Zendikaru nic pořádného nevychází do U a že v současné době nic pořádného nedostala, že hlavně G. Tak jsem vzal věci do vyšli od Dominárie a zasáhli do nějakých formátů a nyní čísla pro jednotlivé barvy:
    U: 27
    R: 14
    G: 15
    B: 14
    W: 6
    C: 10

    Vzal 2 barvy a v kolika jsou jednotlivé barvy:
    U: 17
    R: 7
    G: 11
    B: 8
    W: 11

    Landy - horizon landy jsem nezapočítal
    Mystic Sanctuary U
    Blast Zone
    Prismatic Vista
    Fabled Passage
    Field of the Dead
    Castle Locthwain B
    Castle Vantress U
    Castle Garenbrig G
    Castle Ardenvale W
    Lotus Field


    Pokud by někoho zajímali přesně karty mám je vypsané (asi jsem něco přehlédl, ale asi minimálně), dále jsem porovnával decky pro modern a kdo dostal nejvíce posil, kupodivu právě UW dostalo nejvíce posil - 9, pak ponza - 7 u ostatních jsou to většinou 2 - 4 karty (nebral jsem decky co dříve neexistovali). V případě zájmu mohu taky dodat výpis :-)


    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ICARUS: A nedalo by se to zkusit v monored decku s tak staženou mana base, že se ti hodí odtapnutí jedné hory přes bounce? Plus je tady určitá výhoda ve vrácení modální země do ruky.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ICARUS: ona totiž není úplně do burnu, jediná její výhoda v klasicném burnu je enablování Searing Blaze. Spíš možná do nějakého landfall zoo decku :-)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Lithoform-Engine-EN-1
    V0IT
    V0IT --- ---
    Darksteel Ingot na steroidech:)

    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: me se to moc nelibi. goblin guide je strasne silna prvni kolo/dve a pak uz jeji sila trosku upada. burn sice moc landu nepotrebuje, ale skipnout prvnich par landdropu zase podle me uplne nechce. spis bych to mozna videl v nejakym naya zoo s atarka's commandem treba.
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: ja bych rekl, ze jo:)
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: tahle karta by mohla (si myslim) sama o sobe vratit Brozek Boros na modernove stoly:)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ICARUS: Fajn, asi jdu zas nainstalovat arenu, napadl mne hrozne uchylnej deck :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam