• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    HEERO: kombo je ze slova kombinace a takhle kombinace ti proti spouste baliku vyhraje hru, tak bych nebyl takovej hnidopich;)
    HEERO
    HEERO --- ---
    ROBIN_SNNS: jo aha, ale tohle není combo, prostě máš jen rychle spoustu many
    TOREIP
    TOREIP --- ---
    ASYD: Lol co je tohle za picarnu. Nekoho z wizardu uz asi srala hlaska - "dies on bolt" nebo co.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    ROBIN_SNNS: zkus izzet aggro. mam proti rampe snad 100:0 mu :)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    HEERO: klasická rychlá mana u zelené, pomocí kouzel(Cultivate, Circuitous Route)/bytostí (Azusa, Lost but Seeking, Dryad of Ilysian Grove, Fertilid) vykládáš rychle víc zemí za kolo, ve čtvrtém jsem včera potkala nissu co otřásá světem, v pátém Ugina, duševního draka (díky schopnosti nissy tapnout dvě místo jedné many za zemi)
    Nissa je podle mě 2. nejsilnější/nejhranější planeswalker (ze sparku i vůbec), hned po zabanovaném Teferim.
    HEERO
    HEERO --- ---
    ROBIN_SNNS: co je to prosím za kombo nissa-ugin?
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    V0IT: Pěkné, vzhledem k rotaci má ještě zmizet i Nissa a Pelt Collector, tak bude zajímavé sledovat proměnu zeleno-červených soubojů v standardu. No, aspoň taky zmizí to nepříjemné kombo Nissa-Ugin.
    ASYD
    ASYD --- ---
    hehe
    HEERO
    HEERO --- ---
    jinak ted hraju tohle a mám fakt vysokou úspěšnot, zabavnej deck, doporučuji

    Arena Standard - Dimir Yorion BO1 Top 200 Mythic CGB
    https://aetherhub.com/Deck/dimir-yorion-bo1-top-200-mythic-cgb
    HEERO
    HEERO --- ---
    Ja chci nejakou ultimatni ultra prasarnu do dimiru, do těhlech mych nejoblíbenějších barev vubec nic nevydavaj :(
    ASYD
    ASYD --- ---
    jj taky sem si rikal ze mozna vymenim lazava :)
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    ASYD: A já už plesal, že vyšel konečně nějaký pořádný rogue, do mého tribalu

    bohužel se to zatím dost točí kolem millu a to je na duel edh poněkud meh...
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ASYD: tak ono instantni discard se dneska uz skoro vubec nevydava, kvuli pomerne nezabavnemu patternu hellbent -> draw step -> discard
    ASYD
    ASYD --- ---
    ASYD: Je to fejk. Sorry, napalil sem se
    HEERO
    HEERO --- ---
    ASYD: konečně něco zlýho do dimiru
    JEENA
    JEENA --- ---
    ASYD: tohle není actual karta, viz. collector's number

    ASYD
    ASYD --- ---
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    HEERO: Jak píše Mathes nemůžeš, ale i kdyby ji odstranil, tak pokud už jen na stacku a měl legální cíl tak se provede, i když nemá kam dát dmg. Jinak ohledně Guide, jako občasný hráč Burnu, mohu říci, že od ní člověk nechce více, než, aby dala 4 dmg do hráče pokud možno bez líznutí, případně 6 dmg s 1 líznutím, víc od ní většinou nepotřebujete...
    ASYD
    ASYD --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    HEERO: hral si to spravne, nemuzes to zahrat, pokud nemuzes cilit bytost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam