• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Jo uz to vidim. Na tom bilem pozadi u Karna neni videt cislo, stejne tak Zhalfirin Void
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: na tom screenu je celej deck
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: taky, ale hlavne escape
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Sesli zbytek toho decku nebo import string. Neni tam videt 10 karet v mainu(zeme) a 1 v sidu
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Klece v mainu proti goblinum? :D
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    "Ti řikám, musíš ho umíchat." (Ona teda taky po mullu.)

    03
    FORACE
    FORACE --- ---
    MATHES: wow, kuli tomu pustim po 3 mesicich arenu, miluju colorless decky :D a jeste s SB toolboxem..
    MATHES
    MATHES --- ---
    ano, utekl jsem na historic nez vyresej ten omnath bullshit:D
    MATHES
    MATHES --- ---
    docela zabavnej deck na historic:)

    HEERO
    HEERO --- ---
    MATEEJ: já to měl včera asi 5 hodin zapnutý a viděl jsem dokonce jednou Mill Rogue od Setha Mandfielda, hraje fakt skvěle a jeden gruul od Autumn Burchett, ten týpek je skvělej...vypnul jsem to, když měl 6:0
    MATHES
    MATHES --- ---
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    WTF je "SECRET LAIR: THE WALKING DEAD" ? sorry jestli tu projelo, ale koukal jsem na spoiler a je mi teda k zblití. Hasbro patří pod Disney? Jestli jo, tak nás čekají paráda roky s kartama který budou vzpadat jak promo na filmy nebo seriály....
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Jak moc nehraju standard, tak mě ten Omnath ani moc nesere, ale musím říct, že na ty top soutěžní zápasy bych se docela podíval - kdyby 60 % lidí nehrálo identickej deck. Takhle ten e-sport teda nevybudujou!!!
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Ale ty modalni zeme nejsou dual zejo. Musis to dat jako jednu a mas smulu pokud si to neumis bliknout na druhou stranu. Ja jsem zvedavej jak to bude ted vypadat na worlds. Vic Omnathu nez Oci pred rokem...docela masakr
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: jojo protoze vsichni rikali, ze jak odrotujou shocklandy, tak bude malo dualu, takze se budou hrat dvoubarvy... a pak prisel omnath a vsichni zjistili, ze manabase je vlastne dost v pohode:D
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    V0IT: Tak díky za fake spoiler. :)
    RUI
    RUI --- ---
    MATHES: Z toho je člověku úplně smutno. Tempo, jakým WotC chrlí další a další produkty, je poslední dobou fakt šílené - jak se píše v jednom z komentářů, když ani hlavní cílovka (dospělý člověk s dostatkem peněz denně sledující MTG) nestíhá sledovat, co všechno vychází, něco je špatně. Pár her na něco podobného podle všeho už dojelo, tak snad Hasbro ví, co dělá...
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MATHES: Za Q1 a Q2 2020 byla divize Hasbro Gaming (kde jsou asi všechny jejich stolní hry, ne jen MtG) jako jediná v plusu. Čekám, že budou chtít, aby jim Gaming nahradil covidový ztráty ostatních divizí, takže budou dělat ještě víc čuňačin, jako třeba Peppa Pig - Legendary Creature - Elemental Boar Rogue.
    WRATA
    WRATA --- ---
    V0IT: Tam ale pry vyjdou tyhle zeme ktere ted nejsou. Nicmene absence 5 Triomu na STD stavi jiste decky do vyhody
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam