• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    WENOUSH:
    měl jsem variantu adventure decku s ruin crabem a Merfolk Secretkeeper a s Lucky Clover to fungovalo pěkně.
    Podařilo se mi několikrát odemlít soupeře, i když ten deck na mill vlastně nebyl dělanej :D

    Nejvíc nudný balíky proti kterým hraju mi přijdou control a discard.
    MATHES
    MATHES --- ---
    HARDY: vec za 6 many, sorcery speed, co nedela nic, kdyz prijde do hry. neprekvapive se to nehralo vubec.
    HARDY
    HARDY --- ---
    WENOUSH: já měl se surveil dimirem, kde jsem hrál Thief of sanity, skoro 100% proti millu. Běžně se stávalo, že soupeř dával concede s míň kartama v knihovně než jsem měl já :-D
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    MATEEJ: jo, to je hezkej deck, Ooza je super graveyard hate...navíc jeden z mála decků, kde Heartless act nefunguje tak dobře


    HARDY: já mám pro mill jako wincon dlouhodobě v mtg slabost, ale je pravda, že na standardu nic moc nedělá a je to takový nenápaditý...je taky pravda, že momentálně zkouším Rakdos midrange a proti tomu si mill moc neškrtne
    HARDY
    HARDY --- ---
    WENOUSH: strašně mě sere mono blue mill (a vlastně i starší izzet verze): oponent v podstatě nemusí reagovat na to co děláš, paralelně si vykládáte karty a pak jeden druhýmu oznámí vítězství... v principu mě millovací mechanika baví, ale měli by jít zakomponovat nějak interaktivněji, jako je třeba Szadek (i když já nevim, jak a jak moc se hrál v tý době), ne že napíšeš na kartu "target player mill X", když děláš běžný činnosti typu vykládání landů nebo lízání karet.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Já sem hodně spokojenej s monoG stompy, zejména proti rogues je to super, se Serpentama, Scavenging Ooze a já hraju i Wildwood Preservery.
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    Taky se máte nějaké decky, které vám přijdou strašně nudné (myslím coby protihráči)?

    Na jaře mě k uzoufání nudil cycling a teď tu štafetu přebrali rogues, na který jsem byl zpočátku zvědavej, ale z toho decku se vyklubala bleděmodrá nuda (alespoň pro mě)...nebaví mě proti tomu hrát, nebaví mě to pozorovat...nebaví mě je porážet a ani jim nepřeju, když mi dají čočku.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    WIRUSS: mill tam mam, roguny uz zminoval MATHES ;)
    ASYD
    ASYD --- ---
    ja jedu orzhov auras a simic kicker a oboji je dobre
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    Mě docela funguje Grixis s Kroxou a 4x Mazemind Tome, jediná bolístka je manabase, snad příjdou chybějící triomky...
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    ještě Gruul adventures má potenciál
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    _DOMINIK_: rozhodně bych přidal i Rogues a Control-Mill
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    MATHES: minimalne monoG a rakdos jsou snadny adepti na tier 1. stejne tak nejaky variace na control - za me primarne UB, doom foretold, mill. a odchod omnatha by mel otevrit dvere i aggrum - W, GW based countery, cleave varianty... za me ted muze byt standard fajn. clover me osobne urcite chybet nebude, ten deck vypadal porad stejne a hral taky skoro kazdou hru jak pres kopirak
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    XAKROO: Tak taky jem ten Omnath deck chtěl začít stavět, když mi padnul jeden z boostru, ale jsem rád, že ho vyhodili. Nicméně Adventure deck jsem měl dlouho a tím Lucky Cloverem si to u mě posrali teda. Grrrr!
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES: a uz vidime:)
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    super před 4 dnama jsem dostavil adventure deck a rozestavěl omnatha. ouje.
    WRATA
    WRATA --- ---
    WIRUSS: Na Worlds mel Bursavitch playset (3 ve hre, jeden znicenej) nez Nassifovi prisel prvni
    MATHES
    MATHES --- ---
    takze ted na dvojce zbyly UB rogues a monored?
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Jako já si taky myslím, že tyhle dvě karty neměli jít, i když nyní se mi docela často stává, že týpek proti mě vytáhne min 2 clovery - fakt nechápu kde to berou, když to mám v ruce já tak jsem rád, že po mull od 5 mám jeden a když to tak nedělám, tak o něj klidně celou hru nezavadím :-)
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    WRATA: jj, cloveru je škoda, adventures jsou solidní deck a bez Omnathaje to hezká startegie, která by měla mít svoje místo...mrzí mě to stejně, jako když dali pryč cauldorn familiara (byť ani adventures ani sacrifice jsem sám nehrál, ale baví mě princip obou decků)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam