• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    XAKROO: Tak taky jem ten Omnath deck chtěl začít stavět, když mi padnul jeden z boostru, ale jsem rád, že ho vyhodili. Nicméně Adventure deck jsem měl dlouho a tím Lucky Cloverem si to u mě posrali teda. Grrrr!
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES: a uz vidime:)
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    super před 4 dnama jsem dostavil adventure deck a rozestavěl omnatha. ouje.
    WRATA
    WRATA --- ---
    WIRUSS: Na Worlds mel Bursavitch playset (3 ve hre, jeden znicenej) nez Nassifovi prisel prvni
    MATHES
    MATHES --- ---
    takze ted na dvojce zbyly UB rogues a monored?
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Jako já si taky myslím, že tyhle dvě karty neměli jít, i když nyní se mi docela často stává, že týpek proti mě vytáhne min 2 clovery - fakt nechápu kde to berou, když to mám v ruce já tak jsem rád, že po mull od 5 mám jeden a když to tak nedělám, tak o něj klidně celou hru nezavadím :-)
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    WRATA: jj, cloveru je škoda, adventures jsou solidní deck a bez Omnathaje to hezká startegie, která by měla mít svoje místo...mrzí mě to stejně, jako když dali pryč cauldorn familiara (byť ani adventures ani sacrifice jsem sám nehrál, ale baví mě princip obou decků)
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATEEJ: Escape i clovej je imho chyba. Nejvetsi bordel na tom formatu delal ten omnath.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Tím Escape to the Wilds mě docela překvapili. Netvrdím, že by se z něj po Omnathovi a Cloveru nestal jasnej nástupce, ale až do tý brutální mana rampy, kterou poskytuje Omnath, se to prakticky nehrálo.

    Každopádně 6 karet z Throne of Eldraine zabanovanejch, to je slušnej výkon.
    YETTY
    YETTY --- ---
    ASYD:
    October 12, 2020 Banned and Restricted Announcement | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/.../archive/news/october-12-2020-banned-and-restricted-announcement?rthrhy
    ASYD
    ASYD --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Jo uz to vidim. Na tom bilem pozadi u Karna neni videt cislo, stejne tak Zhalfirin Void
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: na tom screenu je celej deck
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: taky, ale hlavne escape
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Sesli zbytek toho decku nebo import string. Neni tam videt 10 karet v mainu(zeme) a 1 v sidu
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Klece v mainu proti goblinum? :D
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    "Ti řikám, musíš ho umíchat." (Ona teda taky po mullu.)

    03
    FORACE
    FORACE --- ---
    MATHES: wow, kuli tomu pustim po 3 mesicich arenu, miluju colorless decky :D a jeste s SB toolboxem..
    MATHES
    MATHES --- ---
    ano, utekl jsem na historic nez vyresej ten omnath bullshit:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam