• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    MAKROBIJEC: na kartě se píše že dostaneš token za zasazeneho oponenta, ne za double strike, počet útočících potvor atd.. Ve hře multiplayer se 4 hráči tedy dostanu maximálně 3 tokeny. Pletu se?
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    _DOMINIK_: Kde jsou ty doby, kdy se s Maralen musel hrát Stronghold. Tohle je vlastně v průměru Ambush Viper + Strip Mine na Fetch + Rampant Growth.
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    JEENA: jenom doplním, že každý trigger bude separátně počítat zasažené oponenty. Když pošleš 2 piráty s first strike, každého na jiného oponenta, a jednoho basic piráta, tak nejdříve dostaneš 2 tokeny a následně jen 1 token.
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Nemyslím si...
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    JEENA: imho to budou dva separatni triggery, uplne stejne, jako kdyby to byl utok treba round 4 a round 5 (misto 1st strike dmg assignment step a normal dmg step). tudiz dostanes 2 tokeny
    JEENA
    JEENA --- ---
    JEENA: Dvě potvory myslím dva piráty
    JEENA
    JEENA --- ---
    Hele, jak tohle funguje, když do jednoho hráče zaútočím dvěma potvorama, kdy jedna má first strike a obě projdou. Budou to dva triggery?

    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    prvni (minimalne potencionalne) skutecne broken spoiler:



    a spekulanti uz skupuji Maralen...
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    shenanigans s commander zónou jsou povoleny
    MATHES
    MATHES --- ---
    BLACKDRAGON: standard se tu resil kvuli tomu, ze se na nem posledni dobou furt banuje. nikdo ti nebrani tady commander resit:)
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    MATHES: nie je op, ale je dost funny :) hlavne ta ultimatka, a nepomoze k nej ani doubling season :P

    btw preco niekto nezalozi nejake vlakno na commandera na nyxe? vacsinou tu kazdy riesi standart :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    Tak tohodle pana uz jsem ani nedoufal, ze nekdy uvidim na karte:)

    MATHES
    MATHES --- ---
    JEENA
    JEENA --- ---
    JEENA
    JEENA --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    MTG Arena on Mobile has been Delayed to "Early 2021" : Hipsters of the Coast
    https://www.hipstersofthecoast.com/2020/10/mtg-arena-on-mobile-has-been-delayed-to-early-2021/
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    1995: The Season of the Witch
    http://www.youtube.com/watch?v=BqbZEPcJYc4
    LUCINKA
    LUCINKA --- ---
    Mě už to jede taky. Nevím co nakoc pomohlo. Hru jsem smazal a reinstaloval snad desetkrát. Nakonec jsem jí spustil jako administrátor a to se rozeběhla, ale nemyslím si, že by to na výsledek mělo vliv. Naběhla a opět mi hlásila ban Omnata, takže si myslím, že s tím udělali něco a odvolali ten update. Ostatním držím palce :)
    DRUI
    DRUI --- ---
    Co pomohlo me:
    Jit do users/.../AppData/LocalLow a tam smazat Wizards of the Coast slozku.
    Pak spustit hru, downloadne se znova 3+ Gb a spustilo se vse ok

    Snad pomuze
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam