• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ASYD
    ASYD --- ---
    1995: The Season of the Witch
    http://www.youtube.com/watch?v=BqbZEPcJYc4
    LUCINKA
    LUCINKA --- ---
    Mě už to jede taky. Nevím co nakoc pomohlo. Hru jsem smazal a reinstaloval snad desetkrát. Nakonec jsem jí spustil jako administrátor a to se rozeběhla, ale nemyslím si, že by to na výsledek mělo vliv. Naběhla a opět mi hlásila ban Omnata, takže si myslím, že s tím udělali něco a odvolali ten update. Ostatním držím palce :)
    DRUI
    DRUI --- ---
    Co pomohlo me:
    Jit do users/.../AppData/LocalLow a tam smazat Wizards of the Coast slozku.
    Pak spustit hru, downloadne se znova 3+ Gb a spustilo se vse ok

    Snad pomuze
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Někde se ještě radí zkusit stáhnout instalační soubor odsud

    https://forums.mtgarena.com/forums/threads/58489

    protože to pravděpodobně je 23 dní stará verze, která nemusí být tak pokažená jako ta, která se stahuje z primárního zdroje.

    Ale rozsypalo se jim to parádně.

    FNM Momir event po pár hodinách zrušili, protože díky bugu spousta her končila jako draw (takže ti, co ho nestihli odehrát, jsou nasraní, že nedostanou svoje kartičky, a navíc to WotC budou muset řešit s participating stores).

    Vypnutý jsou i Daily Deals, což je fakt třešnička na dortu, rozmrdat si to, co mi přímo přináší prachy.
    DRUI
    DRUI --- ---
    Taky jsem zalozil ticket, ale zatim mi jen dokazali poradit reinstall, ktery nic neresi. :-/
    Kdyby se nekomu povedlo nejakym zpusobem rozbehnout, dejte prosim vedet jak
    HARDY
    HARDY --- ---
    HARDY: tak ta appka je fakt supr, umí to všechno, člověk si deck udělá přímo tam, zbytek do sideboardu a pak to v areně přehazuje z a do něj.
    Jediná nevýhoda systému, když se hraje pouze na karty, které všichni vlastní, je, že při druhém, nejpozději třetím draftu vám dojde, která barva je neúměrně zastoupena (hráli jsme M21 a protože se asi hodně draftovalo RW, tak tak jsme měli všichni nejvíc od W), a tudíž víte, že ta barva bude v podstatě vždycky otevřená. Každopádně doporučuju.
    DRUI
    DRUI --- ---
    Je mozne ze jim update neco rozbil. :-/
    LUCINKA
    LUCINKA --- ---
    To samé. Psal jsem na support :( ale moc nadějí tomu nedávám :(
    DRUI
    DRUI --- ---
    tady radi asi 4 dalsi zpusoby co lidem fungovali: https://feedback.wizards.com/...na-bugs-product-suggestions/suggestions/40019767-error-updating-data

    ale me se to nedari rozbehnout zadnym z nich - takze jsem si zalozil ticket a budu doufat :-/
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    MATEEJ: Jak už napsal drui, bohužel i tohle řešení nefunguje. Mé google-fu vyhodilo akorát jedno další řešení - ale platit kvůli tomu VPN fakt nehodlám.
    DRUI
    DRUI --- ---
    mam stejny problem
    MATEEJ: tohle reseni ted nefunguje (fungovalo mi na blackscreen a vecny loading)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Jo a do storu přihodily do třech bundlů rozdělený eurolands (který si nepořídím, protože jsem škrt, ale líběj se mi).
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ROBIN_SNNS: Kamarád to taky řeší (nebo něco velmi podobného - místo naběhnutí hry connection lost), zatím neúspěšně. Mé dvě amatérské (a možná na jiné chyby mířící) rady:

    Spoustě lidí (i mně) to házelo ten zdlouhavej assets error, při kterým startující se hra ty assety checkovala. Nevím, jestli je to ten tvůj problém ale jedno z možných řešení je:

    - najít ve složce MTGA složku Downloads
    - přejmenovat ji (ale jinak ji můžeš nechat, kde je)
    - spustit MTGA a nechat klient znova checkovat, respektive stahovat assety
    - shodit MTGA, smazat složku Downloads, kterou hra znova založila a začala do ní stahovat
    - přejmenovat tu starou složku zase na Downloads
    - spustit hru, která už by neměla checkovat assety

    Vyjma toho mě to zlobilo, když jsem asi před půl rokem po své čtvrtletní přestávce reinstalloval a poprvé spouštěl Arenu - přestože updaty se tvářily být stažené a nainstalované už přes to malé rozhraní, které se objevuje, když to spouštíš přes launcher a ne přes ikonu na ploše, tak při startu se podezřele dlouho nic nedělo, takže to vypadalo, že se hra sekla nebo že se nemůže připojit k serveru, takže jsem to různě shazoval, googlil a dumal nad tím. Ale podle všeho se stahovaly a installovaly ty updaty znova nebo co. Takže řešením bylo prostě to nechat proběhnout, což samozřejmě trvalo relativně dlouho, protože jde o pár giga souborů. Prostě jsem to nechal spuštěné přes noc. Ale nehlásilo to nic o connection lost, prostě hra jenom strašně dlouho nenabíhala. Ale možná jde o v jádru tu samou chybu, jen s jinými příznaky (ke změně příznaků mohlo dojít tím dnešním updatem, spoustě lidí to rozmrdalo klienta, ale ne takovým způsobem, jaký popisuješ).
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    MTGA mi už druhý den háže "Error Updating Data: Please check your connection and try again". Zkusila jsem reinstall, zákazat proxy nastavení ve windows i instalaci skrze epic launcher. Nic z toho nezabralo. Poradíte, prosím?
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    XAKROO: Magic Mirror - bod, Nadir Kraken - bod, Ageless Insight bod, cycling engine - mínus sto bodů

    Název je přesnej :D
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    Just for fun. Takhle dopadá výzva od kámoše, kdy máme poskládat za 5 minut netradiční balíček. :D
    COGNIZE_COKE
    COGNIZE_COKE --- ---
    Zdravím kartičkáři. Do klubu jsem zaplul poněkud nešťastně, tak nahazuju něco pozitivního. Vlastní brew, kterej mi příjde neskutečně zábavnej a momentálně s ním bojuju na Diamond T3. Základ Bastion of Remembrance plus Scute Swarm. Prostě takovej funky OTK.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    HARDY: když tak dej vědět. když si to propojis s accountem, tak můžeš při založení draftu zaškrtnout, aby to při tvorbě boosterů bralo v ohled tvou colection.
    HARDY
    HARDY --- ---
    Právě jsem objevil možnost, že tato appka umožňuje draftovat pouze z karet, které vlastníte na aréně. Ještě jsme to nezkoušeli, ale mezi kamarády nemáme dost wild karet, abychom si mohli craftit jenom pro srandu, tak určitě vyzkoušíme.
    https://mtgadraft.herokuapp.com/
    Jestli je tady víc lidí, kteří se v rámci omezení nudí, tak můžeme zkusit založit session i tady.
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    desne me bavi tenhle deck, meli byste tip jak ho pripadne vylepsit pro historic?

    Deck
    4 Radha, Heart of Keld (M21) 224
    9 Forest (DAR) 266
    9 Mountain (DAR) 262
    4 Irencrag Pyromancer (ELD) 128
    3 Azusa, Lost but Seeking (M21) 173
    1 Vivien, Monsters' Advocate (IKO) 175
    3 Terror of the Peaks (M21) 164
    2 Kenrith's Transformation (ELD) 164
    4 Fire Prophecy (IKO) 116
    3 Thrill of Possibility (ELD) 146
    2 Phylath, World Sculptor (ZNR) 234
    3 Crash Through (M19) 133
    3 Ilysian Caryatid (ANB) 98
    4 Lotus Cobra (ZNR) 193
    4 Temple of Abandon (THB) 244
    2 Rugged Highlands (M21) 249
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam