• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    TOTALLYDIZZIED
    TOTALLYDIZZIED --- ---
    BLACKDRAGON: Tak sem se schovaly všechny ty drahý karty z toho našeho!
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    pull z jedneho displaya CL

    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ASYD: V Utery si jdu vyzvednout dva boxy RL, tak uz se tesim :)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ZURG: Za token se vyplatí jít do premier nebo traditional draftu, protože tam jsou lepší rewards. Ale zároveň se asi nevyplatí jít do Premier nebo Traditional, aniž bys měl o draftu dotyčného setu páru, to je lepší dát aspoň pár quick draftů za goldy a pak jít za token do Premier nebo Traditional.
    ASYD
    ASYD --- ---
    Commander legends draft je velka pecka
    MATHES
    MATHES --- ---
    ZURG: ocekavej Tier 1 decky:)
    ZURG
    ZURG --- ---
    Zdar, mam otazku. Kdyz se prihlasim do Standard eventu, budu hrat s lidma priblizne sveho ranku (momentalne nejaky Silver 2 ':-D ), a nebo proti Tier 1 deckum?

    Vidim, ze vstup je vcelku nizky (500 goldu) a po ctyrech vyhrach se mi to vrati zpatky. Ale nechci se tam nechat jit zas uplne rozbit ;-)

    Hraju sotva par dni, tak tomu sbirka odpovida, no. Jinak rady o limited zde jsem cetl (diky!), akorat me vcelku bavi constructed, tak bych ten event rad zkusil.

    Jeste me k tomu napada - kdyz mam token na draft z nejakeho prevka, ma cenu zvazovat, na co ho vyuziju? Nebo proste jit na prvni draft za nej s tim, ze de proste uvidi?

    Diky moc za pripadne odpovedi :-)

    P. S.: Nekdo tady tusim zminoval Tolarian Community College a je to vcelku fajn. Me se pak tedy libilo shrnuti jeste napriklad zde:

    How to Grow your Arena Collection - Tips and Tricks for Beginners (sponsored)
    http://www.youtube.com/watch?v=RaNnYsB2uhY
    V0IT
    V0IT --- ---
    YETTY: mě se líbi bodování competitve multiplayer commanderu, kterej zvolili v Plzni: +1 bod za zabiti jednoho hráče a +3 body pro vítěze u stolu
    YETTY
    YETTY --- ---
    Budeme hrát Commander legends draft. Hrát chceme po 4. Otázka je, exiatuje osvědčený bodovací systém u kterého by jsme po celém dni hraní určili žebříček, podle kterého by jsme rozdali ceny? Počítám že budeme hrát 3 a více her. Popřípadě nějaké nápady? Díky.
    LUCINKA
    LUCINKA --- ---
    WIRUSS: Me to nejelo asi dva dny a ani epic store nepomohl.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Já jen chci říci, že od té doby co používám Arenu přes Launcher Epic Store, tak se mi tohle přestalo dít (a ano je to vlastně ta stejná isntalačka).
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    DRUI: ja chtel zacit hrat a pokazdy se mi to tak 5x instaluje nez se mi mezitím spusti...
    DRUI
    DRUI --- ---
    Jde vam jit to storu? Me uz 2 dny pri pokusu vlezt do store hra skonci na nekonecnem loadingu a cekani na server
    JERRY69
    JERRY69 --- ---
    S Arenou jsem skončil, vzhledem k tomu, že při každém spuštění se mi instaloval update s mým připojením přes hodinu...
    ASYD
    ASYD --- ---
    TOYAK: zkurvena Arena, rozbila standard kartou :(
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    CHOBOT: Taky už mě to přestává bavit. Nejdřív totálně rozbijou STD Omathem a teď tyhle broken patche.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    ja musim s každym updatem reinstalovat komplet.

    Po poslednim nepomohlo ani to :D Takze proste nehraju a njak nemam silu to resit
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    Co je sakra zase tohle? Už mě fakt serou. S každým updatem tu hru víc a víc rozjebou!

    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    CHOBOT: To sice ano, ale je tam nyní málo karet, takže v 95% her potkáš jeden z 4 balíků a to je docela nuda...

    ASYD: Já to taky většinou otevřu, prostě ty wildy chci ;-)
    ASYD
    ASYD --- ---
    ouk, tak to neni zadne terno
    on ten vault tak nejak obecne je lehce irelevantni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam