• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    YETTY
    YETTY --- ---
    V0IT: Odkaz?
    ASYD
    ASYD --- ---
    ad partneri: pozde ale prece, za me dobry

    snad jen ten Akiri mi prijde trochu moc
    V0IT
    V0IT --- ---
    co říkáte na bany DC?

    Akiri, Line-Slinger is now banned as a commander.
    Omnath, Locus of Creation is now banned as a commander.
    Thrasios, Triton Hero is now banned as a commander.
    Tymna, the Weaver is now banned as a commander.
    Jeweled Lotus is now banned.
    Uro, Titan of Nature's Wrath is now banned.

    Nechápu proč Akiri, Uro stačil jako generál. Ale hlavně proč banovat starý partnery až teďka?
    COGNIZE_COKE
    COGNIZE_COKE --- ---
    Tady důvod pro okamžitý chlubing. Artisan Hystoric Clerics 24 win 2 loose:
    COGNIZE_COKE
    COGNIZE_COKE --- ---
    Mám další věc. Pozitivní reakce na první deck a také dobití mythic ranku s touto bestií měl být motor pro sdílení (pochlubení se), ale motorem nakonec bude příspěvek hned nad tímto vzhledem k aktuálnosti. Nicméně zde můj Phyrexian Fight Club (Hystoric):
    SOPTIK
    SOPTIK --- ---
    WIRUSS: Nezaplati, to je proste produkt urceny na draft, ktery budou prodavat tak dlouho, dokud to lidi budou na draft kupovat. Pokud nekdo chce value a loterii, od toho jsou collector boosters. Pokud nechci draftovat, tak ja osobne zastavam nazor: buy singles! :-)
    MATHES
    MATHES --- ---
    Jak jsem tu nedavno hazel colorless historic deck, tak tady je lepsi varianta

    Colorless Ramp Combo - Historic MTG | Martin Juza - ChannelFireball - Magic: The Gathering Strategy, Singles, Cards, Decks
    https://strategy.channelfireball.com/...lmagic-videos/colorless-ramp-combo-historic-mtg-martin-juza/
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    TOTALLYDIZZIED: Tak zrovna u totoho produktu mi fakt nepřijde, že se ti někdy může box zaplatit, možná časem...
    TOTALLYDIZZIED
    TOTALLYDIZZIED --- ---
    BLACKDRAGON: Tak sem se schovaly všechny ty drahý karty z toho našeho!
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    pull z jedneho displaya CL

    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ASYD: V Utery si jdu vyzvednout dva boxy RL, tak uz se tesim :)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ZURG: Za token se vyplatí jít do premier nebo traditional draftu, protože tam jsou lepší rewards. Ale zároveň se asi nevyplatí jít do Premier nebo Traditional, aniž bys měl o draftu dotyčného setu páru, to je lepší dát aspoň pár quick draftů za goldy a pak jít za token do Premier nebo Traditional.
    ASYD
    ASYD --- ---
    Commander legends draft je velka pecka
    MATHES
    MATHES --- ---
    ZURG: ocekavej Tier 1 decky:)
    ZURG
    ZURG --- ---
    Zdar, mam otazku. Kdyz se prihlasim do Standard eventu, budu hrat s lidma priblizne sveho ranku (momentalne nejaky Silver 2 ':-D ), a nebo proti Tier 1 deckum?

    Vidim, ze vstup je vcelku nizky (500 goldu) a po ctyrech vyhrach se mi to vrati zpatky. Ale nechci se tam nechat jit zas uplne rozbit ;-)

    Hraju sotva par dni, tak tomu sbirka odpovida, no. Jinak rady o limited zde jsem cetl (diky!), akorat me vcelku bavi constructed, tak bych ten event rad zkusil.

    Jeste me k tomu napada - kdyz mam token na draft z nejakeho prevka, ma cenu zvazovat, na co ho vyuziju? Nebo proste jit na prvni draft za nej s tim, ze de proste uvidi?

    Diky moc za pripadne odpovedi :-)

    P. S.: Nekdo tady tusim zminoval Tolarian Community College a je to vcelku fajn. Me se pak tedy libilo shrnuti jeste napriklad zde:

    How to Grow your Arena Collection - Tips and Tricks for Beginners (sponsored)
    http://www.youtube.com/watch?v=RaNnYsB2uhY
    V0IT
    V0IT --- ---
    YETTY: mě se líbi bodování competitve multiplayer commanderu, kterej zvolili v Plzni: +1 bod za zabiti jednoho hráče a +3 body pro vítěze u stolu
    YETTY
    YETTY --- ---
    Budeme hrát Commander legends draft. Hrát chceme po 4. Otázka je, exiatuje osvědčený bodovací systém u kterého by jsme po celém dni hraní určili žebříček, podle kterého by jsme rozdali ceny? Počítám že budeme hrát 3 a více her. Popřípadě nějaké nápady? Díky.
    LUCINKA
    LUCINKA --- ---
    WIRUSS: Me to nejelo asi dva dny a ani epic store nepomohl.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Já jen chci říci, že od té doby co používám Arenu přes Launcher Epic Store, tak se mi tohle přestalo dít (a ano je to vlastně ta stejná isntalačka).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam