• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: Once upon a time there was a really broken card:D
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    JEENA: To sice ano, ale kolik se jich opravdu hraje na různých formátech? Ze zendikaru jen Omnath (ten by fakt nemusel mít to líznutí), z M21 se hraje jen Azusa a to je reprint, Ikorie se hraje Lurrus, Theros je lepší tam se hraje Uro, Kroxa, Heliod, Klothys i Driáda ale ani jedno není super broken (Uro je problematický, ale sám o sobě tak brutální není) z Thorne se hraje trochu Beas a Rankle (a ajasně hrál by se Oko, ale to je PW)
    JEENA
    JEENA --- ---
    Mám u těch novejch legend občas pocit, že kdyby každá měla o řádku textu / abilitu míň, vůbec ničemu by to neuškodilo, ba naopak.
    V0IT
    V0IT --- ---
    SKUNK23: nebude. První kolo na stole nic nedělá a tělo s 4cc co umírá na blesk mě taky těžko přesvědčí. MonoG Ezuri je myslím lepší elfí generál
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    trocha vanocniho oddechu:

    Monster (Magic: The Gathering Parody)
    https://www.youtube.com/watch?v=PQFPev7fab8
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    V0IT: Tohle bude hrozne rozbity...


    V0IT
    V0IT --- ---
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    KUTAS: Jak party, tak tribal jsou zábavný, ale ohrajou se, alespoň mně jako relativně hodně aktivnímu hráči limited.
    (Což ale víceméně platí o všech archetypech všech současných limited setů. Důraz na archetypy a synergie už ve fázi game designu je dneska tak silnej, že ti to téměř neumožní draftovat něco jinýho. Výjimkou jsou sety, kde se dá snadno splashovat, ty jsou díky tomu pestřejší.)

    Landfall jsem zkoušel zpočátku, pak už jen když RG nebo WG vypadaly totálně otevřený, a teď už mám silnou tendenci se mu vyhejbat. To už vidím nadějněji BG +1/+1 counters, ale to spíš proto, že sem tenhle archetyp moc nedraftovat a tudíž s ním nezažil tolik zklamání jako s landfallem. :-)
    Tribal, party a UG kicker decky stojej o level výš než ty tři ostatní.
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Já si snad po roce pustil Arenu a zjistil jsem, že mě docela baví "party" mechanika v limited... i když teda zdaleka největší úspěšnost mám s landfallem.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ASYD: Mně se taky líběj, ale ne v limited, tam po dvou měsících zjistíš, že vlastně draftuješ pořád to samý. Podle mě byl dobrej Eldraine, kde byly dva široký triby, vedle toho další 2-color synergie, k tomu build-around rares... To bylo fajn.
    ASYD
    ASYD --- ---
    ja prave tribaly zeru, takze za me super duper
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    JEENA: Mně na tom z hlediska limited vadí, že to vypadá na tribal set, což byl Zendikar taky. Radši bych, kdyby to bylo víc o jiných mechanismech. Vehicly a equipment ovšem kvituji.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ZURG: Za mě vedou všechny varianty Darkbore/Slitherbore, líbí se mi tam ta práce se světlem.
    ZURG
    ZURG --- ---
    MATEEJ: Tahle se mi líbí nejvíc ze všech kombinací a verzí - přijde mi super, jak je obrázek doladěnej do detailu. → https://scryfall.com/card/khm/251/barkchannel-pathway-tidechannel-pathway
    JEENA
    JEENA --- ---
    ASYD:
    UR gianti
    RW dwarfové
    WB andělé
    BG elfové
    GU shapeshifteři?

    tématicky to jinak vypadá dost pěkně
    ASYD
    ASYD --- ---
    a trpajzlici vyhrabavaj poklady z hor
    ASYD
    ASYD --- ---
    Set and Theme Booster Additional Cards in Kaldheim | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/...card-preview/set-and-theme-booster-additional-cards-kaldheim-2020-12-16

    orzhov valkyry!
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATEEJ: doted jsem nepochopil proc vydali 6 a 4. kazdopadne cyklus je uzavren:)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MATHES: Takže vlastně spíš nepravidelně.
    MATHES
    MATHES --- ---
    PREVRACENY: ne, ted vysly zbyvajici 4, co chybely
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam