• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    IJACZEK: Dobrej nápad, nahodil jsem si to na pár lidí z MTG, jen jsem to trochu zkrátil



    MATHES
    MATHES --- ---
    V0IT: XPABLITO: pridano na nastenku
    WRATA
    WRATA --- ---
    WIRUSS: Ja si hlavne nemyslim ze Ugin je dobra volba protoze jde celkem snadno zabit. Takova Kiora Bests the Sea God je imho lepsi protoze 8/8 hexproof se hur zbavuje a navic na tretim ukradne souper permanent coz muze byt zeme a timho jeste vic zpomalit. Bohuzel na STD aktualne neni zadne pouzitelne indestructible prase
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    WRATA: Ono jde o to, že to nic jiného nedělá no, to se mě více zamlouvalo co udělal Aids...

    Jinak Remy má novou písničku ;-) - https://www.youtube.com/watch?v=JhFmdcbd1_A&ab_channel=MTGRemy
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATEEJ: Covece nejsem si jist ale je to klidne mozne
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    WRATA: Chápu to správně, že pokud by dřív než Ugina hitnul další Trickery, tak to první je furt na stacku, takže, to druhé Trickery může seslat na něj? Z toho videa to tak vypadalo.
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    WRATA: Opravdu silně pochybuju, že ve wotc vubec něco playtestujou...
    XPABLITO
    XPABLITO --- ---
    Jinak jako každou sadu je tu kód na tři boo do areny: PlayKaldheim
    WRATA
    WRATA --- ---
    Ja fakt nechapu jak to mohlo projit playtestem...

    TURN 2 UGIN | Kaldheim Standard Deck Guide [MTG Magic Arena]
    https://www.youtube.com/watch?v=xWzgGSaj-CM&ab_channel=Merchant
    THE1JUDGE
    THE1JUDGE --- ---
    ROXTYDY_A_BIBOB: Tyvoe, ani jsem to nedorek a uz to hazis na nyx :))
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Dnes vychazi Mtg Arena early access pro Android, zatim jsem nenasel download link, snad se casem objevi na google play. Kdyz nekdo najdete, tak to sem prosim hodne, diky.
    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    Magic: The Gathering Signed, Graded Black Lotus Breaks Record
    https://bleedingcool.com/games/magic-the-gathering-signed-graded-black-lotus-breaks-record/
    ASYD
    ASYD --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    Jak jsem tu minule psal o historic brawlu, tak kdyz skoncil, zacal jsem se standardnim a taky je to solidni zabava, skoda, ze nema ladder, to fakt doufam, ze casem zavedou, protoze zatim mam winrate skoro 70% a to by se lezlo:) Kdybyste nekdo chtel zahrat, napiste.

    WIRUSS: jasne, ale "manova narocnost" je funkci jednak mana symbolu na karte a jednak kvality manabase danyho formatu, muj historic esper kontrol nema problem bezne hrat t3 narset t4 kaya's wrath, takze Doomskar se mi tam nejspis nevejde
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES: já jsem to myslel na dalších formátech, tohle se mi líbí, ale nemyslím si, že se to prosadí dál než na Historicu, zatím co u těch wrat si to myslím a tam to dost pravděpodobně bude jedna z mála karet...

    STRANGERD: Největší potíž Kaya's Wrath byla právě striktní mana náročnost u tohoto stačí "jen" dvě bílé...
    ASYD
    ASYD --- ---
    at ma cokoliv, clovek sam se presvedci ze to je to nejhorsi
    jako hrozba to imo bude fungovat naramne :) ...dokud nebude vyresena meta a uz si lidi zvyknou a budou spis vedet co tam asi ma
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: tak hlavne tady vyslo tohle, coz je do UW controlu myslim 4of automaticky, takze ty reci o tom, ze "bude jasny, ze mas wrata" mi prijdou uplne mimo, dokud neuvidime kolik hratelnyho foretellu tam bude. uz jenom tohle znamena, ze souper ma coinflip mezi counterem a wratama, coz je kombinace veci kolem ktery se hraje ne uplne dobre:)

    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    WIRUSS: to je sice pravda, ale zase pokud to budes chtit zahrat ve druhym a ve tretim aktivovat, tak dve kola nemuzes hrat taplandy, nemuzes reagovat na disruption, nemuzes se prolizat k dalsim land dropum... neni to jen upside a imo treba Kaya's Wrath je striktne lepsi, ale je mozny, ze to budou nejlepsi monowhite wrata na historicu, slaby to urcite neni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam