• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATHES
    MATHES --- ---
    ROBIN_SNNS: nekdo tady o tom uz urcite mluvil
    MATHES
    MATHES --- ---
    FRANZIMOORE: dont blame the player, blame the game.

    T2 win je proste tak strasna value (potrebny cas na vyhru a tedy rewardy, ladder climb etc), ze to lidi hrat budou. Tohle je proste zas klasicky zalostnej testing.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Zkoušel už někdo postavit deck na obrech (Giants, RU)? Na to už jsem taky stihla narazit, vypadali zajímavě.
    FRANZIMOORE
    FRANZIMOORE --- ---
    MATEEJ: no jako je to strašná nuda na to narazit..
    Haha super máš Ugina má druhé maně, to si frajer.. většinou dávám insta fold a je hotovo.. :/
    Jsem zvědav kdy se to zabanuje
    MATHES
    MATHES --- ---
    Me bavi jak tady jeste mesic zpatky nekdo tvrdil, jak je to v pohode, ze to neni konzostentni:D
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ASYD: Ale jo tady to vidíš - https://youtu.be/eFngFyZ4S1Y a jako vytočila si to dobře, ale nebylo to platné ;-)

    MATEEJ: tak ona většina těchto HS random mechanik moc k MTG nepatří a měli by se minimalizovat...
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ASYD: Je to debilotina, imho další produkt jejich snahy dát do každýho setu pro každýho něco. "Tak spousty legend se zajímavejma abilitama jsme tam už vrazili, ale ještě by to chtělo něco non-creature, něco nekompetitivního a vtipně EDH zábavnýho..."
    ASYD
    ASYD --- ---
    MATEEJ: by me zajimalo estli to nekdo nekdy vubec zahraje na souperovo kouzlo
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Imho vezmou v úvahu, že v rámci MtG jako e-sportu jsou hry s Tibalt's Trickery dost bídná, ve smyslu nudná, podívaná. A dost to potápí i další důležitou roli Mtg jako e-sportu - prezentovat MtG jako pestrou a zábavnou hru, která není založená jen na štěstí. Skoro bych si tipnul, že to dostane ban ještě před prvním turnajem.

    (A zase se člověk musí ptát - to je to fakt nenapadlo, že counterováním vlastního kouzla dojde k podobnému kombu? Nebo je to napadlo, ale nechtěli tam přidávat, že to counterované kouzlo musí být soupeřovo, protože už tak to má strašně dlouhej text?)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ROBIN_SNNS: Jo je to nepříjemné a je toho hromada, ale proti X deckům to nemá dobrý matchup, takže ono se to i uklidní (trochu více se bojí modernu, kde je to fakt docela stabilní), navíc třeba na historicu, se mi už několikrát stalo, že jsem s RG aggrem stejně porazil Ulamoga ve druhém...
    DRUI
    DRUI --- ---
    ROBIN_SNNS: Welcome to new standart...
    60% Winrate Jank - Let's Get Tibalt's Trickery BANNED - Kaldheim Bo1 Standard | MTG Arena
    https://www.youtube.com/watch?v=p9i90LTHihw
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    A bylo zas veselo na starém bělidle..
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Tak tohle mě naštavalo: Koma, cosmos serpent vyvolaný v druhém kole. Jak? Stonecoil serpent za nula, counternutý instantem Tibalt's Trickery.
    KARMA
    KARMA --- ---
    Ahoj, včera jsem si přines domů bundle Kaldheimu a 1 set booster a docela spokojenost, kromě krásný kostičky jsem tam měl pár mythiců (Burning-Pure Demon, Esika) a hlavně dobrej rarek (2x Mystic Reflection, Tergrid), tak jsem z toho zplácal takovej Sultai a už se těším, až ho vyzkouším. Vždy, když vyjde nová edice, kupuju bundle, vždy se z toho dá něco postavit a dost mi přijdou výhodný poslední dobou ty set boostery, koupím jich vždy několik a vždy se tam něco dobrýho najde.
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    MATHES: no.. ten doomskar jsem vzal jako prvni karty z novy edice a chvili nakej control foretell hral. moc dlouho mi to nevydrzelo
    stejne se tam hraje skyclave, zkousela se cosima, niko.. me prisla zajimava sigrid. a dalsi posuny od controlu do midrange. tak jsem se na to uplne vybod, vyhodil foretell a wrata, nacpal tam 4 archony proti vsem tem aggrum co ted dost hrajou a pro sweet synergie s niko, a nejaky enchaky s moznosti bounce.. docela hezky to funguje
    niko navic hezky funguje prave se skyclave a giant killerem, najednou ma ten +1 efekt slusny vyuziti

    ale sem s nejakym zajimavym control listem! vsechny karty na to mam, rad zkusim
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    Já jedu tenhle Izzet Control, přijde mi to zatím opravdu silný.
    Izzet Control - Quentin Leroy @ mtgtop8.com
    https://www.mtgtop8.com/event?e=29066&d=428984&f=ST
    MATHES
    MATHES --- ---
    ja chci zkouset uw fortell control, uz od chvile co jsem videl ve spoileru 1u hard counter a 1ww wratha:D
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    jeste chci splacat nejakej jund a vyzkouset Valki, Goldspan dragon a Vorinclex
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    ASYD: jo, vzdycky kdyz vidim ten druhej / treti mulligan tak je to jasny..
    hodne debilni deck.. a prijde mi ze se to uspesne rozsiruje :/ tak snad prijde ban

    ja ted jedu tohle.. zatim mi to prijde zabavny a docela funguje. chtel jsem si hlavne zkusit novy karty - Sigrid, Cosima, Niko PW
    se Sigrid se daj delat cool triky :)

    Yorion, Sky Nomad (IKO) 232
    2 Giant Killer (ELD) 14
    4 Charming Prince (ELD) 8
    4 Negate (RIX) 44
    4 Glass Casket (ELD) 15
    4 Omen of the Sea (THB) 58
    2 The Birth of Meletis (THB) 5
    4 Niko Aris (KHM) 225
    4 Cosima, God of the Voyage (KHM) 50
    1 Reidane, God of the Worthy (KHM) 21
    2 Sigrid, God-Favored (KHM) 29
    4 Skyclave Apparition (ZNR) 39
    2 Felidar Retreat (ZNR) 16
    4 Archon of Sun's Grace (THB) 3
    4 Elspeth Conquers Death (THB) 13
    3 Yorion, Sky Nomad (IKO) 232
    2 Sea Gate Restoration (ZNR) 76
    3 Emeria's Call (ZNR) 12

    7 Plains
    5 Island
    4 Fabled Passage (ELD) 244
    4 Hengegate Pathway (KHM) 260
    2 Evolving Wilds (IKO) 247
    1 Castle Ardenvale (ELD) 238
    4 Temple of Enlightenment (THB) 246
    ASYD
    ASYD --- ---
    tru dat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam