• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ROBIN_SNNS: Vyžral jsi všechno, nebo něco zbylo?
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    BURKHAR: Mě to funguje dokud nesplním dvě vítězství a pak mizí. Už druhý den a děje se to na androidu i pc
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    AFRI: Díky.
    AFRI
    AFRI --- ---
    Mi tu prebyva par kodu na secret lair basic landy do areny, enjoy:

    78F81-CA9E0-6BCC5-410CB-06A9F
    AA792-73E5D-BD5EA-2D0C7-38061
    8AF58-60629-09A7D-672F5-DE9EA
    433BC-69519-56384-75C6E-9D790
    B5712-33044-09043-7F0F6-40A49
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Fachá to dokud nesplníte objectives. Pak už si bohužel nezahrajete ani s kamošama. Zmizí část GUI.
    SARUMANKA
    SARUMANKA --- ---
    TOYAK: taky mi to mizí, předpokládám, že to bude dočasná chyba kvůli strixhaven změnám.
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    Taky vám už včera zmizel z MTG A celý ten spodní "řádek", kde je daily quest a všechny ty další kolečka včetně pozice v mastery passu?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JEENA: Neasi. :)
    JEENA
    JEENA --- ---
    Mailem zase přišel kód na boostery na arenu, dost klasicky formát: "PLAYSTRIXHAVEN"
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Good old Magic, as Richard Garfield intended (Channel v hrobě)

    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    MATEEJ: on tam bude nějakej bordel ještě s tim letnim časem navíc asi.. :-). Já každopádně budu od 17ti na značkách.. :-d
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    NECRO_BUTCHER: Ne, tak máš asi pravdu, teď mi google ukazuje 17.00 našeho času.

    Ale zvláštní je, že podle aktuálního in game odpočtu aktuálních formátů končí Cube draft v 17.00 a Premier/Traditional až v 18.00. Znamená to, že sealed jede od pěti a drafty od šesti? Nevím.
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    MATEEJ: takže až v 18:00 jo? já v těch časem mám tradičně bordel.. díky za upřesnění..
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    NECRO_BUTCHER: sealed je o hodinu dřív?
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    MATEEJ: a v 17:00 začneme sealed decky strixhavenu.. :-D
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Připomínka: zítra v 11.00 se resetují všechny daily quests a naskočí 3 nové, takže se vyplatí dnes všechny stávající questy dojet.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ROBIN_SNNS: Což je relativně zajímavý v draftu, kde se hrají U spell lands, ale co stojí za krádež v constructed? Jedině snad Faceless Haven.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    MATEEJ: Ale ta druhá kapitola by se měla vztahovat i na nonbasic země.
    WRATA
    WRATA --- ---
    HARDY: Na cenu a kolik je toho dostupnyho at se podivaji na MKM. Zrovna Yawgmotha se zbavit za 4k+ neni uplne od veci https://www.cardmarket.com/en/Magic/Products/Singles/Time-Spiral-Remastered-Extras/Yawgmoth-Thran-Physician?language=1&isFoil=Y

    Co se selekce pre-release packu tyce tak je to docela bezny. Delalo se to treba nedavno u novyho Ravnica bloku ze se vypsala na webu predregistrace a kdo driv napsal a zaplatil tak mel co chtel hrat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam