• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    WRATA: Už to chápu, v tom tvém příkladu [WRATA @ MAGIC THE GATHERING : Cascade is new, Cascade is fixed?] je to první kouzlo nějaký radom instant a tu druhé, seslané s podržením priority, je Show (já to pochopil obráceně, takže mi to pak nesedělo s tvými dalšími příspěvky).
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATEEJ: Nedojde. Show zjistuje kopirovani uz v momente kdy ho hrajes, ne kdy resolvuje. Na to abys vytvoril kopie musis zahrat ty spelly predtim nez zahrajes Show.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    WRATA: Furt mi to není jasné. Já zahraju Show, soupeř na to zareaguje instantním removalem, na což já zareaguji jiným svým instantem. Dojde ke kopírování?
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATEEJ: A pro vytvoreni tech kopii navic neni vubec dulezite zda ten spell resolvnul.
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATEEJ: Show dela kopie za jiz zahrane karty instanty/sorcery spelly. Musis tedy Show hrat jako posledni kartu abys ziskal kopie.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    WRATA: Takže ani v papíru, ani v Areně není možné (především pravidlově) seslat Show, předat prioritu soupeřovi, co on na to, a až potom seslat instant, který by se na stacku resolvnul jako první a tudíž způsobil zkopírování Show?
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATEEJ:
    1 - Presne jak pises, potvora neni v hrobe.
    2 - Jde to obracene, nejdrive zahrajes jiny instant a az po nem Show of Confidence abys ziskal dve kopie. V papiru se to hlasi ze das na stack prvni spell, zahlasis ze si ponechavas prioritu a zahrajes instant/aktivujes abilitu (samo tu ktera jde aktivovat instantne). Na arene si musis prepnout do tzv. Full control modu pres pravy CTRL
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    A pěkně prosím, pravidlový dotaz č. 1:

    Když sešlu removal na vlastní potvoru, můžu ji abilitou Extuse, triggerovanou tím removalem, vytáhnout z hrobu?
    (Imho ne, Extusova abilita proběhne ve chvíli, kdy cílová potvora ještě není v hrobě.)

    Extus, Oriq Overlord // Awaken the Blood Avatar · Strixhaven: School of Mages (STX) #149 · Scryfall Magic: The Gathering Search
    https://scryfall.com/card/stx/149/extus-oriq-overlord-awaken-the-blood-avatar

    Pravidlový dotaz č. 2:

    Můžu zareagovat instantem na seslání vlastního Show of Confidence a získat tak jeho kopii?

    Show of Confidence · Strixhaven: School of Mages (STX) #28 · Scryfall Magic: The Gathering Search
    https://scryfall.com/card/stx/28/show-of-confidence
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Mě to teď vykoplo v Premier Draftu ze serveru a nedovolilo mi to návrat do zápasu, ale ani ho to nezapočítalo, ani jako win, ani jako loss, prostě jako kdyby neexistoval. A v následující hře se mi stalo totéž (a to už jsem skoro vyhrál), ale to mě to započítalo jako loss, třetí, tak jsem ji poslal ticket s logem na refund, sem zvědavej, jak to dopadne. (Ale 17lands ty dvě hry v logu vůbec nemá.)
    COGNIZE_COKE
    COGNIZE_COKE --- ---
    Tak už ten mizící UI prej vyřešili a omluva je kód na dva insta levely: "RestorativeBurst"
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    AFRI: vzal jsem druhej. super, diky! :)
    DRUI
    DRUI --- ---
    AFRI: Moc dekuji, vzal jsem posledni
    MATHES
    MATHES --- ---
    AFRI: oo candy, vzal jsem prvni, diky:)
    AFRI
    AFRI --- ---
    "The Unfathomable Crushing Brutality of Basic Lands" sleeves

    B1816-4F7B9-703B0-ABB5C-2C7F4
    4C475-01B9D-477F4-BD20D-DF50B
    FE3A5-C3C07-290F5-BD59F-401F5
    AFRI
    AFRI --- ---
    WRATA: mám tady toho víc, ale budu to dávat postupně :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    A je nějaké ETA fixu? Dost mne to sere, nedá se hrát s kamošama.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    stejně jako ztracený STX sleeves, který předtím jako grandi rozdávali
    ASYD
    ASYD --- ---
    je to known bug resi to
    WRATA
    WRATA --- ---
    Ted uz nefunguje zadny :(
    Nicmene aspon diky za podeleni ;)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    BURKHAR: První a čtvrtý fungovaly - zbylé asi mám
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam