• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    YETTY
    YETTY --- ---
    YFKA: Projel jsem 1. radu a vse failure. Nekdo dalsi muze pokracovat :))
    YFKA
    YFKA --- ---
    při úklidu jsem našel pár kódů do arény, ale netuším, jestli ještě fungujou

    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ACHERON: no jakože ten totem znemožňuje aktivovat ability -> dáš ho těm nejhorším, aby nemohli udělat moc velký průser
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    YETTY: unika mi vtip flavoru, nekdo to chytl?
    YETTY
    YETTY --- ---
    DOOMGUY
    DOOMGUY --- ---
    ahoj, hraje se v nekde v Praze multiplayer EDH? Náhodou jsem narazil na docela pěkný edh yt channel a celkem me nalákalo vrátit k mtg.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    YETTY: nikdy jsem moc nechapal co je na fy kartě nakresleny až teď koukam, že ten ženský anděl ma místo hlavy obří zářící pansky přirození... tak jsem z toho jelen ještě víc..
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: netusim, ale obecne si myslim, ze ruseni bytosti je lepsi na limited a nebytosti na constucted.

    pridani pw k bytostem se toho o tolik moc nemeni navic memory lapse je jen tempo.

    jasne memory lapse v prvnim kole na hieracha neni spatna, ale je to tak supr, ze by sis kvuli tomu chtel dat mulligan do 5 karet?

    priznam se, ze nevim jestli jo, nebo ne. klonim se spis k ne, ale jistej si nejsem.
    YETTY
    YETTY --- ---
    Má oblíbená EDH potvora :)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES: Hele nebyl jsi podobně rezervovaný u Force of Negation? ;-)
    JEENA
    JEENA --- ---
    :)

    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: odpoved na jinou otazku nez se ptam:)

    kdyby to bylo na jakejkoliv spell, tak skacu na hypetrain a souhlasim, ze je to supr, ale jsou decky, ktery tech bytosti fakt jako moc nehrajou a tohle bude za 2UU 3/3 flash flying coz jako je cool, ale nic dramatickyho
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Proti fieldu kde je counterspell? 4 v mainu
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: kolik bytosti bude clovek hrat s Veil of summer jako backup?
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Cryptic jde obejit pres Veil of Summer, tohle ne
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: nevidel jsem list, ale toho ruseni "zdarma" uz neni zas tak malo abych nutne musel hrat tohle. Jasne, kdyz to hard castim, tak je to o dost lepsi, ale neni tou dobou uz cryptic command lepsi?
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: V monoU tempu s tim nebude nejmensi problem
    WRATA
    WRATA --- ---
    WIRUSS: Nechas dredge odemlit a pak mu v reakci na triggery podstrcis tohle? Za me dost v pohode. Navic s tema novejma reanimacnima spellama taky dobry. A kdyby nahoud nekdy prisla podobna picovina jako hogaak tak uz na to mas reseni
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: tady ten evoke smrdi to jo, ale cena vykon hodne v pohode.

    WRATA: ja si nejsem uplne jistej, ale 2 karty za memory lapse na creature pw spell mi neprijde tak insane must have playset.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES: hele ty čísla jsou relevantní o tom žádná, ale ta schopnost, je nic moc, jako umím si to představit, že to použiju, ale dávat za to kartu navíc? to moc ne...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam