• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    YETTY
    YETTY --- ---
    TONY_TAIL:
    Mě se jako budget osvědčila Yuriko. Nakoupíš spoustu malých bytosti s flying/unblockable, pár ninju, drahých karet na manacost a kolikrát to dost funguje. Dají se do toho postupně kupovat zajímavé kusy, když se někde koukneš po tom deck buildingu. Akorát věř mi, že postupem času budeš často cílený hráč :))
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    YFKA: nepředběhnul :-) děkuji moc... jdu to otevřít
    YFKA
    YFKA --- ---
    RUNYAR: jestli Tě někdo nepředběhnul, tak klidně
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    YFKA: můžu si ho vzít? :-)
    YFKA
    YFKA --- ---
    Pro zájemce zase kód z prevka do arény

    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    mám dotaz, jak vlastně funguje aktuální ,,traditional draft crimson vow,, to není omezeno prohrama? nebo to má být tak, že prostě max 3 hry a hotovo?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    TONY_TAIL: Jestli mono, tak buď R a rychlý množení malých potvor, nebo mono G rampa a končíři. Obé je celkem budget a nebudeš se trápit duálama, který jsou prostě drahý AF.
    WRATA
    WRATA --- ---
    TONY_TAIL: Ja jsem zacinal ve 2017 s timhle, mezitim do toho vyslo dost peknych karet. https://edhrec.com/commanders/heartless-hidetsugu/budget
    Jestli mas rad cervenou tak muzu jenom doporucit. Navic dneska si tam muzes koupit karty jako Chandra, Torch of Defiance ktera myho casu byla za litr ale dneska ji koupis za 125 diky mnozstvi reprintu.
    Pak jeste druhej deck kterej me napada je monogreen s Azusou kde se hraje pomerne dost rampeni, tuna mensich bytosti a pak nejakej kill pres Chord of Calling kterej najde idealne Cratehoofa(ten je ale pomerne dost drahej) nebo End-Raze Forerunners/Overwhelming Stampede/Overrun.

    Oba ty decky maji par karet ktery jsou proste drahy ale posouvaji ten deck dost vejs. Cervena ma Blood moon, Valakut, Fiery Emancipation a par dalsich karet bych jeste asi nasel. Zelena zase Sylvan Library, Finale of Devastation, Vorinclex (obe verze), Elder Gargaroth, Questing Beast, The Great Henge a tunu dalsich. No a nakonec univerzalni veci ktery chces prakticky v kazdym decku jako Mana Crypt/Valut, Caged Sun/Gautlet of power, Ancient Tomb nebo treba Nykthos.
    TONY_TAIL
    TONY_TAIL --- ---
    _DOMINIK_: díky, uvažoval jsem právě nad něčím jednobarevným, z důvodu manabase
    BURKHAR: díky
    TONY_TAIL
    TONY_TAIL --- ---
    HARDY: spíše mulťák...
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    Nabídka dne ve storu 550zlatých za 50z nebo 10g
    HARDY
    HARDY --- ---
    TONY_TAIL: zásadní dotaz je, jestli myslíš multák nebo DC.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    TONY_TAIL: v zasade cokoli jednobarevnyho (dobra manabaze je draha). treba monoR je silnej deck (kari zev), pokud planujes hrat 1vs1. na multak nejaky monoU, monoG rampa...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    TONY_TAIL: Karlov
    TONY_TAIL
    TONY_TAIL --- ---
    Mám dotaz na commander decky. Máte někdo tip na nějaký dobrý a odzkoušený budget deck? Děkuji.
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    KVIIIK: ups, to potěší....

    MATEEJ: To mě taky potěšilo, zatím jsem našel jednu věc co se měj vyloženě hodila do toho co už mám postavené... takže spokojenost s vyvážeností
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    RUNYAR: Pro mě je zatím největší překvapení vyrovnanost barevných kombinací v limited.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    RUNYAR: ultimátní hovadstvo se mi děje právě teď. Limited release event za 2.000 gemů, v boosterech mi přišly jen landy a zcela na pikaču réra. Zatím každý oponent, kterého jsem potkal, má postavený upíry.
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    Tak co říkáte na novou edici? už jste našli nějaké ultimátní hovadodstvo?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    (možná -ku)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam