• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Btw před pár měsíci tu proběhl tip - než začnete rozbalovat packy nového setu, vycraftujte maximum C a U přes wild cards, které jsou jinak stejně k hovnu, a urychlíte si tím vault progress.

    Nějakej chlapík pro usnadnění vytvořil deck listy, kde jsou všechny C a U po čtyřech, takže je můžete importnout a dát Craft all.

    Crimson Vow Commons and Uncommons - Dokumenty Google
    https://docs.google.com/document/d/108UGPZ1XW1vQKRIFxIWP-XAOmjDAXDZC6TLIXfNaT7o/edit
    WRATA
    WRATA --- ---
    WRATA: Vyhrava Demence
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Škoda, že je to bot draft. Ale je to fajn a dává to smysl i z hlediska marketingu.
    ASYD
    ASYD --- ---
    tohle bych ocenil casteji
    ASYD
    ASYD --- ---
    ten soucasnej quick phantom VOW draft event je naprosto famozni
    WRATA
    WRATA --- ---
    Mam navic kod z prewka, kdo ho chce, necht mi napise do posty. Prvni dostane
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MATHES: To je bezesporu osvěžující archetyp. :-)
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATEEJ: nemuzu potvrdit ani vyvratit, at delam co delam dycky skoncim v BG :D
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MATHES: Bohužel, je tam nejvíc bomb od WAR, což je škoda, protože jinak to až vzácně vyrovnanej set pro limited.
    MATHES
    MATHES --- ---
    jako tech "ooops I win" karet je v tomhle setu fakt nejak zbytecne hodne se mi zda.

    navic je to vsechno v tyhle kategorii jenom na limited a na constructed je to ultra trash vsechno.

    pic related. vyhralo mi to "jenom" 4 hry v sealed eventu.
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    MATEEJ: Je to docela pěkná svině. Zatím testuji nový balík. Jak napotvoru potkám 5x ideální conter na to :)
    Jinak mě děsně sere ,,Moon dancer,, ale baví mě ho odstřelovat :)
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    KVIIIK: jasně... A nefér komba, a přesilněnej midrange, fakt hnus:)
    TONY_TAIL
    TONY_TAIL --- ---
    WRATA: díky za vyčerpávající odpověď, R mám moc rád a rád jí hraju
    BURKHAR: R to asi bude, nad G rampou jsem zatím moc neuvažoval
    YETTY: na tohle jsem koukal, to že budu cílený hráč mi nevadí, jsem už teď :)) a to mám koupený představěný Draconic Rage
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    SORBAK: obojí je cancer
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    Tohle nikdy nezestárne: búú, ošklivé aggro mě bije... a hned vzápětí búú, hnusná kontrola, nenechá mě hrát...
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    BURKHAR: MonoW is the new RDW.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Mono W hrajou jenom zkurvysyni s malejma pérama!
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    RUNYAR: Kurva, ty mě dneska v limited zabily, nenávidím tyhle limited bombice, který rozhodnout hru, pokud na ně okamžitě nemáš removal. Proč to není +X/+X, to by to jako bylo moc slabý?!
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    Tohle je hezký drop, zkusím něco kolem toho postavit... ale co? popřemýšlím...
    YETTY
    YETTY --- ---
    TONY_TAIL:
    Mě se jako budget osvědčila Yuriko. Nakoupíš spoustu malých bytosti s flying/unblockable, pár ninju, drahých karet na manacost a kolikrát to dost funguje. Dají se do toho postupně kupovat zajímavé kusy, když se někde koukneš po tom deck buildingu. Akorát věř mi, že postupem času budeš často cílený hráč :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam