• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    WRATA
    WRATA --- ---
    LUCINKA: Jak pise MATHES: to je oc tu bezi.
    Samo se to da udelat jeste tak ze draftis do zblaznen a jdes po Rare/mythic kartach a zbytek si otevres v boosterech ktere syslis dokud se nedostanes na nejakou hranici kdy budes mit vse. Tohle sem delal delal Ixalan az Eldraine
    MATHES
    MATHES --- ---
    LUCINKA: jde o to, ze (extremne nevyhodnym kurzem) muzes "prevest" C a U wildcards na R+M
    LUCINKA
    LUCINKA --- ---
    MATEEJ: to mi moc výhoedné nepřijde protože valut dává jen za 100% 1M, 2R a 3U. A po otevření boostru (po sezóně, bez urychlení) se mi v průměru přidalo 1,5%. Takže kdybych měl všechno plný už na začátku sezóny tak plus mínus naplním valut za sezónu ne na 150% ale při nejlepším za 300%. To mi zas až tak dobrý nepřijde. Nebo to chápu špatně. Pokud vím tak do Valutu padají rka a účka. Když máš čtyři stejná rka, za páté dostaneš v draftu 20gemů. Zbytek padá do valutu.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    LUCINKA: Nějaké dostaneš, ale ne tolik, kolik jsi jich proměnil. Jak jsem psal, je to jenom urychlení naplnění vaultu (přičemž na to, abys podobné kombo provedl podruhé, budeš muset čekat o to déle).
    LUCINKA
    LUCINKA --- ---
    MATEEJ:
    ROBIN_SNNS:
    WRATA: Ale i když je mám a vyrobím je, otevřením cca 100 packů a nasycením valut je přece nedostanu zpátky nebo ano?
    WRATA
    WRATA --- ---
    ROBIN_SNNS: By oko cca 400C a 330U wildkaret je potreba
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    MATEEJ: To ti ovšem pomůže jen pokud máš takových U a C wildcards více než 250, jinak to stejně nezvládneš zasytit a pak ti můžou chybět při stavbě decků.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    BURKHAR: Je to jen urychlení. Pokud máš těch C a U wildcards hodně a teď je všechny proměníš za C a U nového setu, tak z fleku získáš 4-offs třeba u 75 % U a C karet, takže až budeš otevírat packy, tak ti budou páté kopie rychleji skákat do vaultu.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MATEEJ: Hmm, tak tohle jsem měl vědět dřív. :) Nicméně, když máš 4 C nebo U, stejně ti to v boosteru padat bude, ne? Trochu nechápu, v čem je ten fígl.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Btw před pár měsíci tu proběhl tip - než začnete rozbalovat packy nového setu, vycraftujte maximum C a U přes wild cards, které jsou jinak stejně k hovnu, a urychlíte si tím vault progress.

    Nějakej chlapík pro usnadnění vytvořil deck listy, kde jsou všechny C a U po čtyřech, takže je můžete importnout a dát Craft all.

    Crimson Vow Commons and Uncommons - Dokumenty Google
    https://docs.google.com/document/d/108UGPZ1XW1vQKRIFxIWP-XAOmjDAXDZC6TLIXfNaT7o/edit
    WRATA
    WRATA --- ---
    WRATA: Vyhrava Demence
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Škoda, že je to bot draft. Ale je to fajn a dává to smysl i z hlediska marketingu.
    ASYD
    ASYD --- ---
    tohle bych ocenil casteji
    ASYD
    ASYD --- ---
    ten soucasnej quick phantom VOW draft event je naprosto famozni
    WRATA
    WRATA --- ---
    Mam navic kod z prewka, kdo ho chce, necht mi napise do posty. Prvni dostane
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MATHES: To je bezesporu osvěžující archetyp. :-)
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATEEJ: nemuzu potvrdit ani vyvratit, at delam co delam dycky skoncim v BG :D
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MATHES: Bohužel, je tam nejvíc bomb od WAR, což je škoda, protože jinak to až vzácně vyrovnanej set pro limited.
    MATHES
    MATHES --- ---
    jako tech "ooops I win" karet je v tomhle setu fakt nejak zbytecne hodne se mi zda.

    navic je to vsechno v tyhle kategorii jenom na limited a na constructed je to ultra trash vsechno.

    pic related. vyhralo mi to "jenom" 4 hry v sealed eventu.
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    MATEEJ: Je to docela pěkná svině. Zatím testuji nový balík. Jak napotvoru potkám 5x ideální conter na to :)
    Jinak mě děsně sere ,,Moon dancer,, ale baví mě ho odstřelovat :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam