• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    ICARUS: Instant to byl, ale už vím kde se stala chyba... on mě neblokoval :)

    ICARUS
    ICARUS --- ---
    RUNYAR: Jses si jistej, ze to byl instant a ze jsi na to mel manu?
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    MATEEJ: o fullcontrolu vím, zatím jsem ho nepotřeboval... takže za normálních okolností mě mělo být umožněno hrát instant... dík. To jsem chtěl vědět, jenom jestli mě něco neuniklo... dám si příště na to bacha... škoda prohralo mě to hru
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    RUNYAR: Možná zkus zapnout full control (Ctrl). Arena standardně neumožňuje reagovat na tvoje vlastní spelly a asi se to může týkat i některých abilit.
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    Prosím o objasnění.

    Tavolar's Packleader za 4many umí ,,Another Target WOlf or Warewolf you control fights target creature you don't control.,,

    Útočím, on to použije a mě to to nenechá zahrát instant. Co mě uniká?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Fun fact: Sam Guay, co ilustroval pár karet pro AFR a VOW, není příbuzný Rebeccy Guay, ale studoval u ní na výtvarné škole.

    a:"sam guay" · Scryfall Magic: The Gathering Search
    https://scryfall.com/search?q=a%3A%E2%80%9CSam+Guay%E2%80%9D&unique=art
    EMZA
    EMZA --- ---
    LOP4TA: Bury (Obsolete)
    A term that meant “put [a permanent] into its owner’s graveyard.” In general, cards that were printed with the term “bury” have received errata in the Oracle card reference to read, “Destroy [a permanent]. It can’t be regenerated,” or “Sacrifice [a permanent].”
    HARDY
    HARDY --- ---
    LOP4TA: může to být obojí s ohledem na smysl karty. Nejobecněji to je "put card into graveyard".
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    JERRY69: bury neni sacrifice?
    JERRY69
    JERRY69 --- ---
    BURKHAR: Z toho ale nevyplývá, že destroy dává damage, ale že lethal damage dělá destroy.

    Bury už tuším neexistuje. Místo toho je destroy + can't be regenerated
    LUCINKA
    LUCINKA --- ---
    Včera jsem zkoušel si zahrát a hlásilo mi to network error. Maj to kluci zase jednou vychytaný...
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    code COURIERBAT
    WRATA
    WRATA --- ---
    A ja nemuzu ani hrat, black screen jak na mobilu tak compu
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    TOYAK: Same shit here. Hrát jde, ale dailies nefungujou. Kokoti to jsou.
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    RUNYAR: Ano, hráno na PC a dělo se to, co píšu.
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    TOYAK: no podle všeho to ještě není hotové... v údržbě
    MTG Arena Status
    https://magicthegatheringarena.statuspage.io/

    Na pc se mě to neupdatne, nepustí mě to přes login, začne načítat a zase hodí na login. Na mobilu se sice lognu a updatlo se to, ale hry hrát nejdou. Ještě bych počkal. Nebo tobě jdou spouštět hry?
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    Po dnešním updatu se mi neprojeví ani odehrané dailies a ani mi to nepočítá weekly win games, prostě nic. Má někdo z Vás podobné zkušenosti? Díky za info.
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    BURKHAR:
    MATEEJ: takže způsob jak zprovodit ze světa Toskiho je taky dát na něho spell co bude mít -x/-x tak aby se dostal pod nulu jestli to chápu dobře.... no budu to sledovat :)
    ASYD
    ASYD --- ---
    olol...trapas
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ASYD: Jsi blbej, nebo jen neumíš porozumět psanému slovu? Píšu "v principu", což není, že se tomu tak skutečně děje. Ale něco na způsob "jakoby".

    701.7b The only ways a permanent can be destroyed are as a result of an effect that uses the word “destroy” or as a result of the state-based actions that check for lethal damage (see rule 704.5g) or damage from a source with deathtouch (see rule 704.5h). If a permanent is put into its owner’s graveyard for any other reason, it hasn’t been “destroyed.”
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam