• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HEERO: Kdyby to aspoň bylo v Ranked...
    HEERO
    HEERO --- ---
    lepší field jsem dlouho neměl :-P
    board
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    Dik za tu nastenku. Zajimave hry..soustredim se na ten black mono control ve standardu. Je to sice hodne o trpelivosti ale bavi me..jen jeste chybi to "neco" co to nakopne..nebo se bojim vyndat karty aby to bylo sviznejsi
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    RUNYAR: Rozlosovaný schéma je pak k dispozici přes link, třeba https://challonge.com/tournaments/bracket_generator?ref=i4T4HcYPjF
    Tabulka zase třeba sdílenej Google Sheet
    LUCINKA
    LUCINKA --- ---
    ID přidáno. Taky rád stavím fun decky, co nemají vždy konkurence schopnost. Třeba jsem postavil deck se shrinama a s tímto https://scryfall.com/card/m21/225/sanctum-of-all
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    SYNTAX_TERROR: Tak to by problém nebyl... hodila by se někde tabulka a lidi by se domluvili na čase hry a po dohrání dali echo dalším v řadě.. :)
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    RUNYAR: Já jsem pro, hráče může random matchnout třeba https://challonge.com/tournament/bracket_generator. Časově za mě kdykoliv (teda skoro, chodim spát se slepicema :)
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    To by se dalo vlastně udělat i tak... každopádně bych navrhoval nějaký tématický ať to není čistě přestřelka Top decků :-) prostě něco pro zábavu
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    BURKHAR: Mě tam na nástěnku taky hoď... klidně si rád někdy zahraju nějaké hry s tématicky postaveným deckem, jen tak pro zábavu.

    JInak v přímé výzvě, tam jsem tuším cosik viděl alá turnaj, jak to funguje? možná bychom mohli jen tak ze srandy udělat nějaký malý Nyxový jestli přes to jde pořádat turnaje....
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SYNTAX_TERROR: Potvrzeno. :)
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    BURKHAR: Aha, panáček vlevo dole :) cool, s dovolením si vás tam teda přidám
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SYNTAX_TERROR: Ale tam JE friend systém.
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    BURKHAR: hmm, škoda že tam neni nějakej friend system, takhle se budem muset nahánět nějak jinak. Nechci ale teď vymýšlet systémovější řešení, páč mě direct možná po pár (pro)hrách zase omrzí :) Možná nějakej Google Sheet, kam by jednotlivci psali kdy můžou, by stačil.
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    ICARUS: U tohohle je nutný si uvědomit, že ty lidi mají "63% winrate" proti těm nejlepším hráčům (Pro Tour), a v systému, který tě aktivně páruje k lepšímu soupeři, když vyhraješ. Kdyby hráli proti "náhodnému poli hráčů", tak by to číslo vypadalo dost jinak.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Kdo chce, napište mi do pošty MtG Arena ID, přidám to tam.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    To mě přivádí k myšlence, proč nedat na nástěnku Arena IDs lidí, co si chtěj semtam zahrát direct.

    Moje jest: Burkhar#41861
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    SYNTAX_TERROR: klidně si nějakou hru s tebou taky dám.... Když tak Jahimeez#44901
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SYNTAX_TERROR: Jsi online?
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    Když mi teda Arena vybírá oponenta v +- mém skillu, dal by se mnou někdo Standard direct match? Asi dostanu klepec, ale třeba něco okoukám.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SYNTAX_TERROR: Jo, je to jen fancy shit.
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    Když v Areně koupim tohle, tak asi nekupuju tu kartu jako takovou, ale jen tenhle style pro ní (a musim jí tedy mít)?

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam