• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SYNTAX_TERROR: Ale tam JE friend systém.
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    BURKHAR: hmm, škoda že tam neni nějakej friend system, takhle se budem muset nahánět nějak jinak. Nechci ale teď vymýšlet systémovější řešení, páč mě direct možná po pár (pro)hrách zase omrzí :) Možná nějakej Google Sheet, kam by jednotlivci psali kdy můžou, by stačil.
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    ICARUS: U tohohle je nutný si uvědomit, že ty lidi mají "63% winrate" proti těm nejlepším hráčům (Pro Tour), a v systému, který tě aktivně páruje k lepšímu soupeři, když vyhraješ. Kdyby hráli proti "náhodnému poli hráčů", tak by to číslo vypadalo dost jinak.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Kdo chce, napište mi do pošty MtG Arena ID, přidám to tam.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    To mě přivádí k myšlence, proč nedat na nástěnku Arena IDs lidí, co si chtěj semtam zahrát direct.

    Moje jest: Burkhar#41861
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    SYNTAX_TERROR: klidně si nějakou hru s tebou taky dám.... Když tak Jahimeez#44901
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SYNTAX_TERROR: Jsi online?
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    Když mi teda Arena vybírá oponenta v +- mém skillu, dal by se mnou někdo Standard direct match? Asi dostanu klepec, ale třeba něco okoukám.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SYNTAX_TERROR: Jo, je to jen fancy shit.
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    Když v Areně koupim tohle, tak asi nekupuju tu kartu jako takovou, ale jen tenhle style pro ní (a musim jí tedy mít)?

    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    HARDY: plus vlastníci drahých karet maj často podivnej bias, kdy cenu karet, který už mají, nepočítají do ceny decku či formátu. To je teprve otrava. A to na to trochu trpim i sám.
    MATHES
    MATHES --- ---
    a taky existuji proxy

    MTG Print
    https://mtgprint.cardtrader.com/
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    HARDY: ano, nektere formaty jsou v papiru pro novacky drahe, kdyz nevlastnim P9, tak si vintage moc nezahraju, ale proto jsou tu i jine (dostupnejsi) formaty.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: BTW, zajímavý jsou ty restrikce u těch Alchemy. Chtěl jsem si něco přidat do Trelasarry a najednou byla půlka balíku ilegál. :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PSYCHO: Já to bral čistě jako grind zlatek a pár karet z těch Alchemy boosterů asi využiju v Historic Brawlu. Prostě jsem tam nakráčel s Goblinama a čau.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    BURKHAR: Ja taky moc ne. Prohral jsem uplne prvni hru a pak jsem to projel taky uz bez prohry.
    Vyzkousel jsem sI Travellera a ten novej land a s travellerem je sranda.
    HARDY
    HARDY --- ---
    PLOMBDENTIST: součástí toho začátečnickýo utrpení je neustále se opakující se rozhovor ve stylu: - Ty nemáš duál, jo? - ne, no. - hmm, to je škoda, já hraju taky jenom pár let, ale stihl jsem je nakoupit těsně před tím než zdražily o 100000 %
    Jako tohle je něco, co mě sere. Manabase je prostě šíleně vysokým vstupním prahem pro nováčky; v DC si třetí barvu bez duálu(ů) nezahraješ. Jako jasně, můžu očekávat odpověď, že jestli to myslíš s magicem vážně, tak si je pořídíš jako investici, ale to je právě ten vysokej práh, kterej na turnajový hraní pustí pomalu jenom lidi ve full-magic-no-lifer módu a nikoho jinýho.
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    HARDY: rád vzpomínám na časy, kdy si dal človek na páteční legačce v rytířovi 4:0 a odcházel domů s duálem, vstup byl tenkrát 80,- :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Ale některý ty Alchemy karty jsou brutus. Už mám pár kandidátů, který pravděpodobně nerfnou. Selesnya tam má moc zajímavý hnusy.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PSYCHO: Nějak jsem to omezení na losses nezaznamenal, 5 výher v řadě, díky, čau.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ROBIN_SNNS: A Welcome to Alchemy event nema omezeni na losses, za rozehrani jsou 3 boostery a v rewardech dalsi 3 boostery a 2k xp
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam