• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    HEERO: zrovna grixis epiphany je právě o schopnosti Lier dát flashback každému kouzlu
    HEERO
    HEERO --- ---
    ROBIN_SNNS: nemůžeš mít balík proti všemu, holt kolikrát potkáš balík založený na flashback abilitě....
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    HONCKA: Dobrý tip, ale omezený. Nefunguje proti enchantům a PW.
    ASYD: Pěkná vymazávačka, ale Ixalan Binding bylo za stejnou cenu lepší v tom, že zabránilo i hraní zbývajících kopií. Navíc už jsou bohužel obě mimo standard
    HEERO: S exilovacími enchanty je ten problém, že jsou dočasné a dají se odstranit. To je třeba problém portable hole nebo minimus containtment. Ať hledám jak hledám, tak univerzální exil, který se zahraje a nezůstane na ploše prostě nenacházím. Jediné co vidím, je tak možná Divine Gambit, ale to mi přijde jako příliš velké riziko.
    V0IT
    V0IT --- ---
    HEERO
    HEERO --- ---
    Tak on myslel asi STD formát
    ASYD
    ASYD --- ---
    settle the wreckage
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ROBIN_SNNS: Co swords to plowshares?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ROBIN_SNNS: Jak píše HEERO, všechny Pacifismy a další otravný hnusy, pak je tam co si dává ty time countery, takže exiluje na 3 kola atp. Možností je mnoho.
    HEERO
    HEERO --- ---
    ROBIN_SNNS: tak bílá ma exilovací enchanty
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    HEERO: To mi připomíná můj včerejší problém s lifegain GW hordou, kdy jsem zuřivě bojovala proti balíku založeném na flashback abilitě. Ani dvounásobný doomskar mi nepomohl. Chybí mi nějaký dobrý a levný exile... Kde je path to exile, když ho člověk potřebuje? Měl by někdo tip?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MATEEJ: Celá Pičifánie nechť táhne do světa věčného banhammeru!
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Kvůli Go Blank se začal hrát Grixis Epiphany.
    HEERO
    HEERO --- ---
    ANCHATON: ptal ses na sideboard, tam ti 2x dusess a 2x go blank neublíží:)
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    ANCHATON: mockrat slovo nejak v jedny odpovedi :) testnu zaclony a discardy do sideboardu
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    HEERO: diky moc! Curtains mi nejak uniklo..skyclave shade se mi nejak nelibi i kdyz ho nejaky baliky maji ale discardy ty by mi dost narusily balik...i kdyz v sideboardu mozna by to slo. Zkusim
    HEERO
    HEERO --- ---
    ANCHATON: eh sry, ten skyclave ne, izzet hraje ten spikefield
    HEERO
    HEERO --- ---
    ANCHATON: tohle smysl nema, většinou to dostane fading hopem nebo divide by zero, narval bych tam discardy, Concealing Curtains, skyclave shade
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    Myslite, ze ma vyznam mit tohle v sideboardu proti modrocervenymu Ephipany? Pripadne co byste doporucili na obranu proti tomu, krome vyloz a utoc cim muzes a jak rychle muzes v cernym control baliku?

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    V0IT: Zkus na FB kontaktovat Zdeněk Zelenáč Surý, majitele brněnské Rishady, má s tím bohaté zkušenosti, tak by mohl poradit.
    V0IT
    V0IT --- ---
    Obracím se na místní komunitu s prosbou o podporu naší herny nově vzniklé herny UNTAP v Hradci Králové. Snažíme se u Wizardu registrovat do programu WPN. Bohužel zatím marně, Wizardům se stále něco nelíbí. Program WPN slouží jako podpora heren a hráčů. Díky němu pro vás budeme moct pořádat eventy jako prewka nebo rozdávat promo karty.

    pro podporu naší herny Vás prosím o komentář (anglicky) k tomuto příspěvku:
    Přihlásit se k Facebooku
    https://www.facebook.com/UNTAP.cz/posts/124734240012764

    stránky naší herny: www.untap.cz, www.facebook.com/UNTAP.cz
    více o WPN programu: https://www.cmus.cz/rubriky/jak-zacit/herny-a-kluby/co-je-to-wpn-wizards-play-network_11351.html
    MATHES
    MATHES --- ---
    AGENTCOOPER: mel jsem to stejne, ale me ty alchemy karty serou. uplne vsim. vzdyt maj i dojebanej font, takze na prvni pohled vypadaj jak nejaky fan made karty, co tam nekdo uploadnul
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam