• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HEERO: ROBIN_SNNS je žena, tak příště použij femininum. ;)
    HEERO
    HEERO --- ---
    ROBIN_SNNS: no ale původně jsi psal, ze ti nepomohl ani doomskar, tedy měl jsem pocit, ze chceš exilovat creatury, co maji flashback, pokud chceš exilovat hrob, tak máš zase spoustu jiných možností
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    HEERO: zrovna grixis epiphany je právě o schopnosti Lier dát flashback každému kouzlu
    HEERO
    HEERO --- ---
    ROBIN_SNNS: nemůžeš mít balík proti všemu, holt kolikrát potkáš balík založený na flashback abilitě....
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    HONCKA: Dobrý tip, ale omezený. Nefunguje proti enchantům a PW.
    ASYD: Pěkná vymazávačka, ale Ixalan Binding bylo za stejnou cenu lepší v tom, že zabránilo i hraní zbývajících kopií. Navíc už jsou bohužel obě mimo standard
    HEERO: S exilovacími enchanty je ten problém, že jsou dočasné a dají se odstranit. To je třeba problém portable hole nebo minimus containtment. Ať hledám jak hledám, tak univerzální exil, který se zahraje a nezůstane na ploše prostě nenacházím. Jediné co vidím, je tak možná Divine Gambit, ale to mi přijde jako příliš velké riziko.
    V0IT
    V0IT --- ---
    HEERO
    HEERO --- ---
    Tak on myslel asi STD formát
    ASYD
    ASYD --- ---
    settle the wreckage
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ROBIN_SNNS: Co swords to plowshares?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ROBIN_SNNS: Jak píše HEERO, všechny Pacifismy a další otravný hnusy, pak je tam co si dává ty time countery, takže exiluje na 3 kola atp. Možností je mnoho.
    HEERO
    HEERO --- ---
    ROBIN_SNNS: tak bílá ma exilovací enchanty
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    HEERO: To mi připomíná můj včerejší problém s lifegain GW hordou, kdy jsem zuřivě bojovala proti balíku založeném na flashback abilitě. Ani dvounásobný doomskar mi nepomohl. Chybí mi nějaký dobrý a levný exile... Kde je path to exile, když ho člověk potřebuje? Měl by někdo tip?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MATEEJ: Celá Pičifánie nechť táhne do světa věčného banhammeru!
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Kvůli Go Blank se začal hrát Grixis Epiphany.
    HEERO
    HEERO --- ---
    ANCHATON: ptal ses na sideboard, tam ti 2x dusess a 2x go blank neublíží:)
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    ANCHATON: mockrat slovo nejak v jedny odpovedi :) testnu zaclony a discardy do sideboardu
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    HEERO: diky moc! Curtains mi nejak uniklo..skyclave shade se mi nejak nelibi i kdyz ho nejaky baliky maji ale discardy ty by mi dost narusily balik...i kdyz v sideboardu mozna by to slo. Zkusim
    HEERO
    HEERO --- ---
    ANCHATON: eh sry, ten skyclave ne, izzet hraje ten spikefield
    HEERO
    HEERO --- ---
    ANCHATON: tohle smysl nema, většinou to dostane fading hopem nebo divide by zero, narval bych tam discardy, Concealing Curtains, skyclave shade
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    Myslite, ze ma vyznam mit tohle v sideboardu proti modrocervenymu Ephipany? Pripadne co byste doporucili na obranu proti tomu, krome vyloz a utoc cim muzes a jak rychle muzes v cernym control baliku?

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    V0IT: Zkus na FB kontaktovat Zdeněk Zelenáč Surý, majitele brněnské Rishady, má s tím bohaté zkušenosti, tak by mohl poradit.
    V0IT
    V0IT --- ---
    Obracím se na místní komunitu s prosbou o podporu naší herny nově vzniklé herny UNTAP v Hradci Králové. Snažíme se u Wizardu registrovat do programu WPN. Bohužel zatím marně, Wizardům se stále něco nelíbí. Program WPN slouží jako podpora heren a hráčů. Díky němu pro vás budeme moct pořádat eventy jako prewka nebo rozdávat promo karty.

    pro podporu naší herny Vás prosím o komentář (anglicky) k tomuto příspěvku:
    Přihlásit se k Facebooku
    https://www.facebook.com/UNTAP.cz/posts/124734240012764

    stránky naší herny: www.untap.cz, www.facebook.com/UNTAP.cz
    více o WPN programu: https://www.cmus.cz/rubriky/jak-zacit/herny-a-kluby/co-je-to-wpn-wizards-play-network_11351.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam