• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DREAMCASTERNěmecko
    Klub je pro vsechny kdo cestuji do nemcka za praci, na dovolenou,Informace o zajimavych mistech,mestech,gurmanskych specialitach daneho reigionu, atd...
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Německo
    Spratelene kluby: [ München ] , [ BERLIN.....mesto andelu... ]
    rozbalit záhlaví
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    ANDY_WARHOL: diky, no ja jsem svoje brejle mela skoro 12 let (mam jen pulky na dalku, takze to pouzivam jen na rizeni), az ted mi je rozkousal pes... :-)...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    a pak sem je stejne ztratil jako vsechny brejle, takze sem zase dlouho bez nich
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ADLETA: ja si kupoval brejle za hotovy a zmerili me.
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    Nema nekdo zkusenosti s kupovanim bryli v nemecku? Hradi neco pojistovna? Musim nejdriv na ocni? Mam pojisteni od AOK.

    A jak je to se zubarem?

    Diky moc!
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Zdar! Poslední nabídka lístku z Heidelbergu do Prahy na příští čtvrtek! Viz LYSSA! Jinak ho jdeme v pátek stornovat a vrátit!

    BIS/DANN
    ADELAJN
    ADELAJN --- ---
    Zdravíčko, nejede někdo ve čt, pá do Berlína nebo poblíž, popřípadě neví někdo o něčem?:) na stop začíná bejt trochu zima:)
    JUWELIUS
    JUWELIUS --- ---
    nekdo z Hamburgu? ... Flensburgu? Kielu?
    RODWY
    RODWY --- ---
    cau,nejste nekdo v Ravensburgu a okoli nebo nemate cestu kolem?.)dix
    _HABU_
    _HABU_ --- ---
    JENNE: Díky! To vypadá dobře!
    _HABU_
    _HABU_ --- ---
    OT dotaz, existuje na německém internetu něco jako naše www.fler.cz?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    a to z chebu do normimbergu byl takovej polocourak, ale pak z norimbergu icecko a to to jede uz rychle :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    RAVEBOY: no kdyz sem jel nedavno z plzne k nam, tak me to zabralo 5.5 hodiny a to sem jel cele vlakem.
    plzen - cheb
    cheb - norimberg
    norimberg - fulda
    fulda - wachtersbach
    jel sem v sest a o pulnoci sem byl doma (jeste to mam 20 km od vlaku autem)
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    ANDY_WARHOL: Já jinak autobusy taky nesnášim, ale přesně ... z týhle strany prostě nejede žádnej rozumnej spoj... takže když jde čééku trošku i o čas, tak může čéék udělat odpoledne padla a před půlnocí je v Práglu...

    FYAH/ABEND
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    RAVEBOY: me by udelalo radost, kdyby tam zadnej autobus nebyl a jelo se vlakem
    tuhle sem jel z plzne vlakem, pres cheb, sice sem musel asi trikrat prestupovat nez sem dojel domu, ale stokrat lepsi nez jakejkoliv autobus
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Mě nejvíc baví ten spoj do Norimberka, kde čéék přesedne na DB-autobus a jede bez mezizastávek na Prahu hl. n. - je to bezkonkurenčně nejlevnější a dá se to koupit i v ČR přes Cestovní kancelář Českejch drah...

    LAST TRAIN TO PRAG-ZENTRAL/KKK
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    LYSSA: ich liebe Deutschland:)
    LYSSA
    LYSSA --- ---
    takze special angebot na dlouho dopredu a taky last minut na neprodany spojeni... ..takze stoprocentní pokryti... tyhle nemci..:) ich liebe deutsche bahn :))
    PAGAN_DARKEN
    PAGAN_DARKEN --- ---
    ANDY_WARHOL: Nevím, co se sem se ptal tak mi bylo řečeno, že na některé vlaky je prostě sleva. Pochopil sem to tak, že to nejsou lukrativní spoje. Když jsme pak stáli půl hodiny v Drážďanech a půl hodiny v Praze (žádný problém, bylo to v JŘ) tak sem pochopil proč :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    PAGAN_DARKEN: podle me je to tak, ze je urcitej pocet mist na nejaky spoj s timhle tarifem a kdyz se nevyprodaji tak je mozny je koupit. pak se to uz jen zdrazuje
    PAGAN_DARKEN
    PAGAN_DARKEN --- ---
    ANDY_WARHOL: to je fakt, já sem si kupoval normálně lístek na druhý den na Metropol (v 18:13 z Berlína, v 03:00 v Brně) a stále mě 39 EUR
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam