• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DREAMCASTERNěmecko
    KROJC
    KROJC --- ---
    Byl jsem upozorněn na některé bizardní zajímavosti ohledně jídla ale smažený pstruh s červené hlávkové zelí a dvěma bramborovými knedlíky “ Halb und halb”. Hmmm.. no nevim. Knedlo zelo pstruho.
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    VOY: Vidíš, to mě nenapadlo, že je tu přímo klub na Berlin. Jdu tam mrknout. Díky za nasměrování. Jinak beru cokoliv, máme široký rozptyl - technické památky, něco z historie, tip na pěknou pivní zahradku a třeba i nějaké berlínské obskurnosti (např. jsem našla muzeum Davida Hasselhoffa). Prostě zajímavost, o které nepíšou všechni pruvodci.
    VOY
    VOY --- ---
    FRANCINE: Trochu specifikuj co te tak zajima. Taky bude mozna lepsi smerovat dotaz do klubu o Berline, ktery tu myslim taktez mame.
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    Ahoj, máte někdo tip na zajímavé misto v Berlíně? Nemyslím turisticke "must see", ty už mám zcihnute z minulosti. Spíš nějaké zajímavosti nebo perličky, které se vám osobně libily. Guglit umím, ale osobní tipy mám nejradši. Diky
    TBC
    TBC --- ---
    KROJC: hele vobcas je vidim postavat u stary celnice u staryho mostu od trojmezi, 100% se na to spolehnout neda....
    KROJC
    KROJC --- ---
    GONZA223: Nikdo to nekontroluje.
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    Zdravím , prosím pěkně chápu dobře že pokud člověk jede do Německa konkrétně do Žitavy na méně než 24h nemusí prokázat jak negativní test tak očkování ani doklad o prodělání covidu...
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    R_G: Děkuji, doufám, že to dobře dopadne.
    R_G
    R_G --- ---
    AUSSIE: Stačí očkování. Málokde se to kontroluje a sází se na čestné prohlášení, tolik aspoň má zkušenost z minulého týdne.
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    Ahoj, mám dotaz: Potřebuju k cestě do Německa kromě OP a certifikátu o očkování ještě čerstvý test? Druhou dávku jsem dostal 4.7., chci odjet ještě tento týden. Podle mě by ten certifikát měl stačit, ale raději se ptám, co kdyby náhodou jsem narazil na nějakého úředního blbce:-/
    BRYZA
    BRYZA --- ---
    Dnes jsem na MDR Kultur poslouchal druhý díl Wie man mit einem Mann unglücklich wird od Ruth Herzberg.

    A tady to maj komplet: https://www.mdr.de/kultur/radio/ard-radiofestival-ruth-herzberg-mann-ungluecklich-100.html

    Příjemnou zábavu.
    OLIII
    OLIII --- ---
    Přestěhovala jsem se nedávno do Hamburku, kdybyste někdo chtěl zajít na kafe/pivo, dejte vědět:)
    KROJC
    KROJC --- ---
    Pokuď nechcete spát dva dny a dvě noci? Pijte kávu z automatu v přijímací kanceláři firmy kde žádáte o práci.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    Nech mě hadat! Evina Cerchen je tvoje buchta! :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    2NDREALITY: jawohl! procpa?
    2NDREALITY
    2NDREALITY --- ---
    jetu nekdo v braunswajgu....?
    SM3
    SM3 --- ---
    VOY: Proto si vždy nechám udělat test a vyplním hlášení a mám klid.
    VOY
    VOY --- ---
    SM3: Jen nevim do jake miry spada do maleho prihranicniho styku to ze clovek dejme tomu z Prahy vyrazi do Norimberka. Ten mi neprijde uplne pri hranicich :-).
    SM3
    SM3 --- ---
    VOY: Teď v rádiu říkali, že 24h pobyt v D bez omezeni...
    VOY
    VOY --- ---
    SM3: Ja bych skoro rekl, ze by se ted dalo vytocit na 24 hodinach maleho prihranicniho styku jen tak bez testu a meldungu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam