• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHLEBA_S_MASLEMVŠO a vopš
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    sranda to je,pokud je skola "hlavni" naplň...ale kdyz este k tomu chodite do prace na fulltime..neni to moc zívacka..blee

    to bych se rozvnou chtela zeptat: v prvním semestru jsou skorro vzdy zapocty a na konci zk.-takze se na konci roku zkouší z celýho roku bo jen z toho druhyho semestru?


    CHLEBA_S_MASLEM: šikovnej;)
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    heh, jak to z tebe najednou leze;))právo bylo v poho, sis na potítku vopsal odpověď a bylo to...a účto, my měli Formánkovou, taky pinda,ale tak já účto umim, takže pohoda;))mno, Mck bude sranda :D:D
    CHLEBA_S_MASLEM
    CHLEBA_S_MASLEM --- ---
    MERTLAS:
    tak a máš to
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ja? tak samozrejme ze sem mel ristecpa.... ale treba u boteka a vegnerky sem byl nejvic cajk :) botka sem udelal predterminy a na vegnerku sem se ucil chvilku... joo pravo bylo horsi a ucto sem musel az v zari :-\ mrdka smejkala... bych ji strelil... jinak ostatni veci byly v pohode :) ted to bude horsi :D uz zacinam studovat MCK :P to bude kotel...
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: ale notak, ses bál, je mi to úplně jasný;)))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    hehe :) prvak je zivacka... :) tam krom prava (na kery sem byl linej se ucit) a ucetnictvi, na kery je smejkalova naprosta pica (ne ze by nebyla normalne...) tak de dat vsechno temer bez uceni ;) ziivacka ;)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    MERTLAS: perfektní..tak to z tebe budu tahat rozumy při zkouškovým;)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    MISHUGE: ja sem MCR druhak a decko :) a samozrejme denak :)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    CHLEBA_S_MASLEM: proste rozšiř nazev/přejmenuj audítka na VOŠ a VOPŠ - ty máš práva...k tomu


    MERTLAS: a kam přesně?
    ja sem dalkar prvnácek-cest.ruch
    CHLEBA_S_MASLEM
    CHLEBA_S_MASLEM --- ---
    MERTLAS: Tak to nějak rozšiřte, já nevím, jak se to dělá... ;)))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    a co to rozsieni na tu masnou? coze? ;) tam chodim ja :) a vim este o jedny osobe tady na nyxu, kera do masny chodi :)
    CHLEBA_S_MASLEM
    CHLEBA_S_MASLEM --- ---
    jsem taky PRG, dnes jsem potkala Verču, s tou už se znám... :)))
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    CHLEBA_S_MASLEM: jsem z Prahy 6, létaj mi nad hlavou éra ;) ty seš taky pražanda? Jo tak to nezávidím tu práci po kalbě...:(
    CHLEBA_S_MASLEM
    CHLEBA_S_MASLEM --- ---
    KUKATEKK: a kde vůbec bydlíš?
    mě kocovina nejspíš navštíví zítra a to jdu od desíti do práce...
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    CHLEBA_S_MASLEM: já se na to vybodla dneska...včera jsem dělala přesčas v místním nonstopu, takže jsme s kocovinkou vyspávaly ;)
    CHLEBA_S_MASLEM
    CHLEBA_S_MASLEM --- ---
    KUKATEKK: no, jako já jsem na tu školu tak trochu na celej tejden vysrala, víš? moc se mi tam nechtělo... škoda, že tam zítra nebudeš, tak zase v po
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    CHLEBA_S_MASLEM: jak vyprdla? ;) zítra školu nemám...budu se věnovat bakalářce, z který asi brzo zcvoknu ti povím...na to pívo bych někdy ale zašla ;)) v pondělí jsme tě vyhlížely s Verčou, ale kde nic tu nic ;)
    CHLEBA_S_MASLEM
    CHLEBA_S_MASLEM --- ---
    KUKATEKK: hele kukačko, ty ses na mě úplně vyprdla, budeš zítra ve škole? Já tam budu od jedný a pak jdeme večír na pívo s pár lidma, tak když budeš chtít, pojď s náma
    CHLEBA_S_MASLEM
    CHLEBA_S_MASLEM --- ---
    jj, to mi došlo, dám si tě do přátel, abych věděla, kdy si onlajn, já jsem na nyxu nová, moc to ještě neumím...
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    CHLEBA_S_MASLEM: juknu na tebe ;) já jsem péta a mám přezdívku kukačka, ale to ti asi došlo co ;))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam