• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHLEBA_S_MASLEMVŠO a vopš
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    EPSONKA: tyve u zurynka to da i clovek s inteligenci stredne vzrostlyho foxteriera ne? :D neblazni holka :D si das jednoho skotoura v lunchi a vlitnes na to :D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    EPSONKA: co ze me leze? to ze pravo a ucto bylo fuj sem psal uz poprve :) a to ze si me vlastofka malem vyndal mno jo no... se stane... a to ze ta piiiiiiip smejkala vidi ctvermo nonstop 28hodin denne a stale nosi pro jistotu lahev vyprostovaka kdyby se ji alkac dostal v krvi pod 2,5 promile, a navic nedokaze dodrzet svoje slovo, za to sem nemohl no :) ja sem gymplak takze ucto jako mimo me :P
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    já sem ve druháku, denní, 2 á, a zatim pohoda, i když se fakt začínám bát zkoušky u zurinka, to je fakt zabiják;)) ten prvák neni fakt těžkej, chce se na to mrknout, moc to nehrotit a je to;)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    EPSONKA: a ty jsi jak na tom?(kolik rok atd.)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    chjo..
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    na konci roku se zkouší z celýho roku
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    sranda to je,pokud je skola "hlavni" naplň...ale kdyz este k tomu chodite do prace na fulltime..neni to moc zívacka..blee

    to bych se rozvnou chtela zeptat: v prvním semestru jsou skorro vzdy zapocty a na konci zk.-takze se na konci roku zkouší z celýho roku bo jen z toho druhyho semestru?


    CHLEBA_S_MASLEM: šikovnej;)
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    heh, jak to z tebe najednou leze;))právo bylo v poho, sis na potítku vopsal odpověď a bylo to...a účto, my měli Formánkovou, taky pinda,ale tak já účto umim, takže pohoda;))mno, Mck bude sranda :D:D
    CHLEBA_S_MASLEM
    CHLEBA_S_MASLEM --- ---
    MERTLAS:
    tak a máš to
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ja? tak samozrejme ze sem mel ristecpa.... ale treba u boteka a vegnerky sem byl nejvic cajk :) botka sem udelal predterminy a na vegnerku sem se ucil chvilku... joo pravo bylo horsi a ucto sem musel az v zari :-\ mrdka smejkala... bych ji strelil... jinak ostatni veci byly v pohode :) ted to bude horsi :D uz zacinam studovat MCK :P to bude kotel...
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: ale notak, ses bál, je mi to úplně jasný;)))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    hehe :) prvak je zivacka... :) tam krom prava (na kery sem byl linej se ucit) a ucetnictvi, na kery je smejkalova naprosta pica (ne ze by nebyla normalne...) tak de dat vsechno temer bez uceni ;) ziivacka ;)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    MERTLAS: perfektní..tak to z tebe budu tahat rozumy při zkouškovým;)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    MISHUGE: ja sem MCR druhak a decko :) a samozrejme denak :)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    CHLEBA_S_MASLEM: proste rozšiř nazev/přejmenuj audítka na VOŠ a VOPŠ - ty máš práva...k tomu


    MERTLAS: a kam přesně?
    ja sem dalkar prvnácek-cest.ruch
    CHLEBA_S_MASLEM
    CHLEBA_S_MASLEM --- ---
    MERTLAS: Tak to nějak rozšiřte, já nevím, jak se to dělá... ;)))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    a co to rozsieni na tu masnou? coze? ;) tam chodim ja :) a vim este o jedny osobe tady na nyxu, kera do masny chodi :)
    CHLEBA_S_MASLEM
    CHLEBA_S_MASLEM --- ---
    jsem taky PRG, dnes jsem potkala Verču, s tou už se znám... :)))
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    CHLEBA_S_MASLEM: jsem z Prahy 6, létaj mi nad hlavou éra ;) ty seš taky pražanda? Jo tak to nezávidím tu práci po kalbě...:(
    CHLEBA_S_MASLEM
    CHLEBA_S_MASLEM --- ---
    KUKATEKK: a kde vůbec bydlíš?
    mě kocovina nejspíš navštíví zítra a to jdu od desíti do práce...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam