• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHLEBA_S_MASLEMVŠO a vopš
    Vysoká Škola Obchodní
    rozbalit záhlaví
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    PECHPE: no ja nevim vid... ja tyhle problemy zatim neresil :D jenom ted sem si prodlouzil poprve zkouskovy kuli zurynkovi a lup ho hned prvni termin v zari sem dal za 1 ;) :D


    MISHUGE: s tou ne... ale s durmankou mame ted zkousku a bude ustni a z celejch tri semestru co sme ji meli... no nesplouchlo ji treba na majak? jak se to clovek ma naucit?
    PECHPE
    PECHPE --- ---
    MERTLAS: U nás ve škole jde vsechno :D Nedaš reditelskej termín tak ti vypíšou novej :D no v říjnu se platí pjéťo a pak listopad atd se platěj 300 za jeden předmět :D a zápočty se necvakaj..
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    hele delalai jste zkousku z dejin umení s Oliverovou...zda se mi to,ale prijde mi dost narocna?;))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    EPSONKA: mno ja presne v ten den, nezavisle na jarolimkovy sem naplanoval pro sebe a par dalsich kamaradu (offvops) dvoudenni berlin :D takze je jasny, kam jedu ;)


    PECHPE: joooo to ste vy haluzaci co nemate este zavreny zkouskovy... no to mi ho teda ... xD dyk to uz ani nejde ne? pres dva mesice prescas... kolik platite holky co? :D
    PECHPE
    PECHPE --- ---
    MERTLAS: Já nejedu určo dokud si nedodělám zkoušky tak nikam nemůžu :D, ale celkově od nás ze třídy chtěli jet tak 3 lidi..se nikomu nechce že je to sobota po mikuláši
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: nechce se mi tam moc s jarolímem, ty jedeš??

    MISHUGE: pardon no!!
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    MISHUGE: sry mravenecku ;) presuneme...





    EPSONKA: hmmmmm uz se tesiiim ;) :D A ja sprt rozhodne nejsem :P esi neco tak tohle fakt ne :D ja sem inteligentni od prirody vime? ;)

    btw at nejsem ot (aby tu nebyly reci), tak jedete nekdo s jarolimkem do rege? :)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    hele muzete tohle presunou do posty!!!
    PECHPE
    PECHPE --- ---
    EPSONKA: No jo no šprtů je v tý naší škole jak mravenců :D Je to tvrdej boj s nima:D :D :D
    MERTLAS: Teda jako my tam občas zajdem :D A když už tam sme tak o nás ví celá škola :D Sme největší skandálnice
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: hele ty, seš normálně drzej, počkej, dostaneš na prdel, až si tě najdu, vim,kde bydlíš:))) no, jenže já sem v tom nevinně, může za to jarolímková, tak mlč:)
    PECHPE: vůbec se s nim nebav, je to hroznej šprt!!:)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    PECHPE: 1jo tak to chapu ze sem te tam este nevidel :D esi si jeji prava ruka... :D

    mno vidite jak ste dobri :D podminecny vylouceni maj jen elitari to jooo :D
    PECHPE
    PECHPE --- ---
    MERTLAS: Si piš, že s Korcem :)) sem její pravá ruka hehe..ve škole se od ni nehnu ani na krok:D heh Naše třída je elita máme tak půlka podmínečný vyloučení..
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    EPSONKA: mno trak pac ses chvastala ze tam ses furt vid :D

    btw pechpe kam to chodis ty? nerikej ze do stejnyho vybehu jako borec korec... co? ;) :D

    (jezis ta mi zase da ;) :D )
    PECHPE
    PECHPE --- ---
    EPSONKA: Hehe skandál :D tak co tam vid ... Nejsme žádní šprti aby sme tam byly každej den :D Hlavně když nikoho nevyhoděj ani když nedá ředitelskej termín :D
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    PECHPE: to asi jo, je to divný prostě!! dneska mi udělal mertlas škandál, psal mi sms, že nejsem ve škole, hehe:D
    PECHPE
    PECHPE --- ---
    EPSONKA: Heh, možná tam za nás choděj nějaký hologramy :D Jinak si to neumim představit :D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ja se muzu srat :D
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: neser Božka!!:)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    EPSONKA: tim to neni... to vsichni vedi ze si slepa ;) :D
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: to bude vono, proto tě tam nevidim:))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    EPSONKA: ja tu sem ikdyz tu nejsem :D stejne jako ve skole xD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam