• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHLEBA_S_MASLEMVŠO a vopš
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    hele dotaz... co kdyz clovek neudela zkousku\zapocet ani na potreti? :P
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    JELLY: hm, tam jsou fakt lidi z jinýho světa, to jsem si už taky všimla :-D jestli to náhodou nebudou roboti :-D
    JELLY
    JELLY --- ---
    nejhorsi je ta hyca v knihovne, kouka na me vzdycky jak na ufo,..
    AYPERI
    AYPERI --- ---
    hmm.. tady nezbývá, než tam jít a neodejít dokud to tam nenaklikaj. když nebudou chtít, nebo ti říkat že nemůžou, jdi výš - za Nesetem. on a jeho sekretářka mají mít taky vstup do systému, můžou to udělat oni
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    AYPERI: no nic neprovedly, ale nikdy nesplnily o co jsem je žádala, žádný termíny, co podávaly, nedodržely. Díky jim mám v sisu nesmysly, z toho, na co opravdu chodím, mi půlka chybí, z toho, co vůbec nemám, mám naopak pěkně všechno :-D Přestože v indexu mám všechno z loňska poctivě, v sisu polovinu, přesto, že jsem je prosila, aby mi to tam dopsaly. A že teďka čekám už 14 dní na rozvrh na LS, abych si to mohla naplánovat v práci - obden mi říkají, že zejtra. Ať mi nikdo netvrdí, že tam mají tolik práce, že nezvládnou pár blbejch kliků. Vždyť je to práce pro cvičenou opici!
    AYPERI
    AYPERI --- ---
    jjo, je to takovej floutek :)
    na studijním se teď alespoň mají snahu bavit, mně teda zatím vždycky pomohly. dřív se s tebou ty babky ani nebavily, rovnou ti daly najevo že jsi otravující sliz a abys vypadla co nejdřív :) co ti provedly?
    já jsem už takový vytuhlý optimista, neb jsem v posledním ročníku a vím že předtím to bylo horší :)
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    AYPERI: Mno jestli tohle je "OK", tak to snad ani nechci vědět, co za bezvládí tam bylo předtím. Nicméně přijde mi, že Neset je tady spíš taková oslizlá figurka - neviděla jsem ho vyvíjet jinou činnost, než pokuřovat před barákem nebo pít kafe se slečnama ze studijního. Tu náročnost asi zapomněl na VŠE :-D
    AYPERI
    AYPERI --- ---
    před nesetem byl hodně velkej bordel na studijnim, pak jsme psali petice, a nakonec všechny ty babky vyházely. teď je to se studijním ok.
    s nesetem se po domluvě rozloučili na vše, pro nadměrné nároky na studenty :) tak je u nás..
    a co se týče minulých let, třeba já jsem měla minulý rok na dálkovém skvělé termíny na zkoušky, všechno o víkendech, tenhle semestr je to hrůza. hodně ale záleží na domluvě s profesory. hodně tu funguje co si nevyřveš, nemáš :)
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    No já zase slyšela, že bez něj tam byl ještě větší bordel, tak to těžko říct.... mám takovou chuť to celý "reklamovat" :-D Mohlo by to jít, tím že platím, zakupuju produkt, a nejsem s ním spokojená.... se schválně podívám, jestli se tam dá nějak odstoupit od smlouvy a vrátit prachy, když jsem nespokojená....
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    to muzeme nasledovne... ale co sem slysel tak tahle skola de dohaje spolu s nesetem :P ze prej driv to bejvalo dobry... ale nevim.. mam to jen z doslechu...
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    MERTLAS: hm, já bych spíš zašla na studijní vymlátit z nich zpátky mých sto tisíc, protože tohle jsem si za takový prachy nepředstavovala...
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: hehe, tak jo a zboříme to tam:D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    zajdem v letnim (teda esi se tam dohrabem) do pausy ne? takovej mininyx meeting nasranych studentu :D
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    VAMPIREGIRL: vítej v klubu;)
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    No já začínám bejt ze slavný VŠO dost nasraná už.... jednak bordel jak prase, druhak oni si myslej, kdovíjak dálkaře nevytrhnou termínem typu "v úterý v 17:00" nebo "v sobotu v 10:00" - to je sice od nich milý, ale když makám na krátkej-dlouhej, tak je mi to úplně šumák a zatím jsem se skoro na žádný ty jejich super termíny nedostala. Fakt jsem rozčílená...
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    PALMEXMAN: ;))) kor u chlapa, že;) na ten mark jsem zvědavá, bude to sranda no:D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    EPSONKA: ja na to budu mit 2 dny po janderovvi :D teda jeden den... druhej na to uz pujdu :D haaleluja :D
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: nápodobně, jdu v po a slečně, která se to učila 4 dny, řekla, že to je málo,že to chce minimálně 14 dní:D mno, co řikala, tak prej snad vypíše termíny někdy v březnu bo co,ale to je pěkně na prd
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    no vcera sem ta ja byl na patakovi taky :) (teda jako ve stredu) a byla to komedie... cista komedie... :P

    ale tak aspon to mam :)

    kazdopadne sem zvedavej jak to bude resit Goebels (jak jsme prejmenovali Nesera) :P protoze ja jdu na jedinej moznej termin na mkg a prej dalsi uz vypisovat nebude... takze sem dooost zvedavej :P
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    PALMEXMAN: jo, viděla, měli ste oba kvádro ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam