• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHLEBA_S_MASLEMVŠO a vopš
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: tak aspoň, že ho dala;) mě už chybí jenom nj;)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    haleluja :P to sem pekne namydlenej... zabranska mi dala este jeden termin na stredu... se z toho asi vo***am :P
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: mno, zřejmě ano, nejlehčí varianty sme prý podle ní měli my na předtermíny,ale už tak se mi to zdálo psycho:D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    urcite :) no takze kdyz jdu na prvni pokus tak mam smulu jo a hned dostanu nakou bombu?
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: co vim, tak řikala, že budou pokaždý těžší. mám něco na meilu, chceš?
    LE_DECHU
    LE_DECHU --- ---
    VAMPIREGIRL: ty jsi na KS magisterskem? :-)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    hele opakujou se ty testy u Zichový (ecr)? nebo je dává pokaždý jiný?
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    uz sou a ja sem v pici... :P sem to kua nedal... omg... se zjevim uz... zasrana tcr :-\
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    jako ale já už jsem fakt rozčílená!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! už 14 dní mi říkají, že rozvrh pro magistry na KS bude zejtra!!!!! To je úroveň, fakt. A v práci už se s rozpisem směn čeká jen na mě, žejo.... bych blila....
    JELLY
    JELLY --- ---
    me uz zbejva jenom matika, takze na posledni tejden zkouskovyho jedu na hory..se fakt tesim uz..
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: výsledky už sou, všici to píčou na fb, že to maj, taxe mrkni...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    no ja s bilou nemel problemy... ale protoze mam nemcinu uz od paty tridy :P tkze nevim...

    me este asi porad zbejvaj ctyri... tcr sem asi na potreti nedal :-\ chjo.. dneska by mely bejt vysledky... tak sem trochu na trni :P
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    PALMEXMAN: tak to držim palce, jandera je bourák, dostala sem body za to, že umim počítat:D a sem prej ftipná, hehe;)
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    PALMEXMAN: a jak jdou jinak zkousky?
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    PALMEXMAN: ;)) Paták to řikal na zkoušení, měl z toho hroznou srandu!!:) Jinak Bílu mám taky, chtěla jsem jít psát dneska test, protože jsem ho ještě nepsala, a von mi napsal, že nemá místo, tse;) Ale podle mě, když uvidí nějaký výkony a zlepšení, tak cukne a dá ti to, neni to ten debil, co člověka dusí!!
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    ha, tak Neset měl posezeníčko s tou pipinou na Marketing a nakázal jí, že musí navýšit termíny, když si stěžovala, že jí nikdo na přednáškách neposlouchal, a že si děvčata četli módní časopisy:D Paták jí na to řekl, že by měla mít ty hodiny zábavnější, a že u něho si to lidi nedovolili, dobře von;))))))))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    PALMEXMAN: jj mel sem... ale bylk sem tak na trech hodinach ze zacatku a pak vubec :P :D
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    AYPERI: voe jako cože??? Vždyť si to platíš, a ne málo!!! Bych mu řekla, že za ty prachy, co já tu solím, by oni měli mně vděčností cídit boty kdykoli tam vlezu a ne na mě řvát.
    AYPERI
    AYPERI --- ---
    LE_DECHU: no jeje, a já nezvládám zkoušku, protože profa je nemocna. přijde posledni zkouškový týden, kdy ja odjíždím mimo čr. při snaze řešit to, mi vedouci katedry třískl s telefonem :) prý je moje povinnost si to zařídit. tak jo, no. už jsem zvyklá že my máme tuny poviností a škola žádný

    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    LE_DECHU: hele to nic, já nestihla půlku termínů kvůli práci a budu to dodělávat asi během semestru...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam