• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHLEBA_S_MASLEMVŠO a vopš
    Vysoká Škola Obchodní
    rozbalit záhlaví
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: výsledky už sou, všici to píčou na fb, že to maj, taxe mrkni...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    no ja s bilou nemel problemy... ale protoze mam nemcinu uz od paty tridy :P tkze nevim...

    me este asi porad zbejvaj ctyri... tcr sem asi na potreti nedal :-\ chjo.. dneska by mely bejt vysledky... tak sem trochu na trni :P
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    PALMEXMAN: tak to držim palce, jandera je bourák, dostala sem body za to, že umim počítat:D a sem prej ftipná, hehe;)
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    PALMEXMAN: a jak jdou jinak zkousky?
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    PALMEXMAN: ;)) Paták to řikal na zkoušení, měl z toho hroznou srandu!!:) Jinak Bílu mám taky, chtěla jsem jít psát dneska test, protože jsem ho ještě nepsala, a von mi napsal, že nemá místo, tse;) Ale podle mě, když uvidí nějaký výkony a zlepšení, tak cukne a dá ti to, neni to ten debil, co člověka dusí!!
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    ha, tak Neset měl posezeníčko s tou pipinou na Marketing a nakázal jí, že musí navýšit termíny, když si stěžovala, že jí nikdo na přednáškách neposlouchal, a že si děvčata četli módní časopisy:D Paták jí na to řekl, že by měla mít ty hodiny zábavnější, a že u něho si to lidi nedovolili, dobře von;))))))))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    PALMEXMAN: jj mel sem... ale bylk sem tak na trech hodinach ze zacatku a pak vubec :P :D
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    AYPERI: voe jako cože??? Vždyť si to platíš, a ne málo!!! Bych mu řekla, že za ty prachy, co já tu solím, by oni měli mně vděčností cídit boty kdykoli tam vlezu a ne na mě řvát.
    AYPERI
    AYPERI --- ---
    LE_DECHU: no jeje, a já nezvládám zkoušku, protože profa je nemocna. přijde posledni zkouškový týden, kdy ja odjíždím mimo čr. při snaze řešit to, mi vedouci katedry třískl s telefonem :) prý je moje povinnost si to zařídit. tak jo, no. už jsem zvyklá že my máme tuny poviností a škola žádný

    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    LE_DECHU: hele to nic, já nestihla půlku termínů kvůli práci a budu to dodělávat asi během semestru...
    LE_DECHU
    LE_DECHU --- ---
    LE_DECHU: jeste dodatek ze jde o MCR kombinovane
    LE_DECHU
    LE_DECHU --- ---
    tak my jsme zjistili ze nas bude tak 1/3 rocniku asi pretahovat jeden predmet coz na to ze jsme v 1. MCR docela slusny, to nepocitam ze nekteri jeste nemaji makro atd...

    Na vysledky jedny zkousky cekam 14 dni, na dalsi zapich to bude cca 10 dni, na seminarku jsem cekal tyden abych se dozvedel ze nemam spravne formalni zalezitosti (asi nazev skoly nebo rocnik...) a cekam dalsich x-dni a asi nestihnu posledni termin zk.
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    LEANKA: UJAK je prej ještě horší

    CHRISTY: no jasný, chtěj ždímat další prachy, co jinýho...


    PALMEXMAN: Nemyslím, že vyhozen, spíš se na to pár lidí vysralo samo.... ty by ses nechal vyhodit odněkud, kde jsi předtím vyplázl třeba sedmdesát???? Ale mně se to stát, tak bych jim tam udělala takový čóro, že by muselo slavný vedení spát při rozsvícený lampičce.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    LEANKA: to sem si rikal taky, ze rok preziju, ale je to fakt des
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    letos končim vopš a když to tady tak čtu tak přemýšlim, jestli nejít jinam na ten rok.. je to fakt takovej děs? ze všech stran slyšim na všo jen samý negativa, ale zas si řikam, že rok přežiju..nevíte někdo jak to jde na ujaku?
    CHRISTY
    CHRISTY --- ---
    hm...tak to u nás neexistuje...
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    MERTLAS: hele a někdo to neřeší vůbec a můžeš jít třeba osmkrát
    CHRISTY
    CHRISTY --- ---
    do půlky druháku to bylo úplně v pohodě...teď jsem ve třeťáku a je to děs...za ty prachy takovýhle chování...nevídaný....jinak když něuděláš zkoušku na po potřetí, tak jdeš na komisionální zkoušku za 5kilo
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    hele dotaz... co kdyz clovek neudela zkousku\zapocet ani na potreti? :P
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    JELLY: hm, tam jsou fakt lidi z jinýho světa, to jsem si už taky všimla :-D jestli to náhodou nebudou roboti :-D
    JELLY
    JELLY --- ---
    nejhorsi je ta hyca v knihovne, kouka na me vzdycky jak na ufo,..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam