• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHLEBA_S_MASLEMVŠO a vopš
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    von někdo na ty párty chodí jo?:)))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    jj a narozdil od bunesovy naucil! sice se choval jak arogant a z vetsiny delal nejvetsi debily, ale byl naprosto vybornej! od prvni hodiny sem vedel, ze ikdyz mi eko nepujde, tak ty jeho hodiny budu mit rad :) a taky na nej mam 99% ucast :) (jednou sem nebyl, kuli nemoci :P ) :)

    na party nejdu :P nemam silu...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    na ecr mam zichovou.. druhou takovou osobu sem este nezazil... (ale este sem nebyl na marketingu u bunesovy :D )

    jandera byl dneska uzasnej! jak je ten chlap na hodinach naprostej arogant (pro vetsinu lidi. ja ho mel rad uz od zacatku...) tak na zkouskach je vybornej :) (pokud clovek neni uplnej debil a nefuckoval ho celej semestr) :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    no ja dneska dal janderovo eko :P myslel sem si ze sem to nenapsal, ale nakonec napsal :D a honzik byl v pohode :) moc v pohode :)

    tak zejtra ecr a v patek amrketing... chjo...
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    ty voe a už toho mám dost. Zjistím, kdy má Neset konzultačky a jdu si stěžovat na tu bábu Horákovou!!! Neplatím snad tak málo, aby ona nedovedla pochopit, že když jí píšu, že jsem KS a PRACUJI, tak pokud bude vypisovat termíny typu v pátek v 8:30 nebo středa 13:00, tak mi tím nijak nepomůže. A ještě se pizda diví, že jako nemám čas.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    hele zatim bud v klidu... jeste to neni ofiko.. zatim to maj v testovaci fazi... predpokladam, ze az to pobezi ofiko na ostro tak to goebels posle mailem... :P
    JELLY
    JELLY --- ---
    ted na to koukam ale nejak to nestiham...proc je to rozepsany po tejdnech?..sem asi uplna lama ale nak mi to nedochazi,,
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    jelly kombinovany uz rozvrh maji... my prezencnaci bychom meli byt moudri dneska... ale herr goebls se prej dneska blbe vyspal tak nevim nevim esi se mu do toho bude chtit :P

    JELLY
    JELLY --- ---
    cau hele technicka, jak je to s rozvrhem na letni semestr u prezencniho studia? docela bych si potrebovala napsat smeny v praci a porad nic nevim...:/
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    tak rozuzleni z ecr... dalsi vtip... dneska sem tam prisel a mela opravenou mou pisemku (jednu z mnoha jiz opravenych). dosahl jsem 55 bodu a dostal sem na vyber... bud si dneska napisu test nebo prijdu ve stredu na prezkouseni, pricemz mi dnesni termin propadne :P ouje... tak sem se rozhodl ze pujdu na prezkouseni... mein gott...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    to by me taky zajimalo... ve stredu sem psal prvni test na ecr a vysledky se dozvim az dalsi stredu, procez posledni termin mame v pondeli :D (sice sem se prihlasil, ale netusim esi to mam nebo ne :D

    vtip roku :D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    LE_DECHU: cr voš :)


    EPSONKA: hlasita zavist :P :) ja jak vsecky zkouskovy pred timto krasne zvladl (vetsinou v predterminech, tak tohleto sem totalne prosral... a sem na sebe dost nastvanej :-\
    LE_DECHU
    LE_DECHU --- ---
    MERTLAS: to je kolikatej rocnik - ja jestli se desit nebo ne :-D
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: tak aspoň, že ho dala;) mě už chybí jenom nj;)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    haleluja :P to sem pekne namydlenej... zabranska mi dala este jeden termin na stredu... se z toho asi vo***am :P
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: mno, zřejmě ano, nejlehčí varianty sme prý podle ní měli my na předtermíny,ale už tak se mi to zdálo psycho:D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    urcite :) no takze kdyz jdu na prvni pokus tak mam smulu jo a hned dostanu nakou bombu?
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: co vim, tak řikala, že budou pokaždý těžší. mám něco na meilu, chceš?
    LE_DECHU
    LE_DECHU --- ---
    VAMPIREGIRL: ty jsi na KS magisterskem? :-)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    hele opakujou se ty testy u Zichový (ecr)? nebo je dává pokaždý jiný?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam