• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHLEBA_S_MASLEMVŠO a vopš
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    to je to tam tak strašný? já tam chci jít z Masný..
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    MERTLAS: jako já nemůžu najít tu smlouvu, ale až ji najdu, tak ji předložím nějakýmu právníkovi, jestli je možný to vlastně nějak reklamovat, protože já jsem když se to tak vezme koupila službu, se kterou nejsem spokojená. A pořád se rozmýšlím, jestli nevyřvat někde do médií, co to je za ústav.
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    MYS_USATA: tak si ho udělej někde na státní, tohleto je naprosto neuvěřitelná sračka tahle instituce. Naprosto lituju těch peněz.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    jj :) ten je jedinej... a informatika byla este v klidu... :D ale to je alles pratele... ostatni je pekne na piiiiiiip. me uz to taky sere... ani nemam chut dopsat bakuli... :(
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: jediný co uzna je zemák, 1.asi je baví zkoušet 500 lidí, proč ne:))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    navic rikali, ze uznaj totozny zkousky co sme meli na vosce a houbec... :-\ o bakalarkach nemluve... prej ze jenom doplnime tu z vosky... to je horsi nez psat novou... uf
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MYS_USATA: tak já očekávala za ty nemalý peníze krapet jinej přístup celýho vedení, a ejhle, nevyšlo to. chovaj se jak koko*ti a nikdo nic neví, nepoví a každej den je všechno jinak!!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    PALMEXMAN: potom nechápu, asi to tam taky vedou, jak se zrovna zlíbí, pokaždé říkali něco jiného, a na 3 roky teda prachy nemám, popravdě i na ty tři semestry skoro ne
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    PALMEXMAN: tam už jsem se ptala, uznávají jen Jahodovku a pár dalších škol, s mojí nemají smlouvu - původně říkali, že jo, pak ale ženská na studijní obrátila s tím, že mi jen uznají všechny totožné zkoušky, ale musím normálně projít 3 roky
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    EPSONKA:
    VAMPIREGIRL: fakt? nic moc neočekávám, jen mi přišlo škoda si za 3 semestry po vošce nedodělat bakaláře
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    jo, to teda je
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MYS_USATA: vůbec k nám nelez, ta škola je totálně na ho*no!!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    PALMEXMAN: díky
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    studuje zde někdo nástavbově cestovní ruch po vošce? zajímalo by mě, podle jaké učebnice jedou jazyky (uvažuju o přihlášce, tak abych se přes prázdniny trochu připravila) a jakou úroveň znalostí požadují v aj, fj
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    přerušuju..... a hned jak přijdu na to, jak to celý reklamovat, tak se z nich pokusím vyrazit zpátky moje prachy.... protože fakt nejsem spokojená s jejich přístupem.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    doma to nikdy neudelas tak, jak ti to udelaj profici :) 500 zas neni takova palka za profi praci :)
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    LEANKA: já si do nechala dělat tady http://www.diplomka24.cz/ a spokojená.
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    mužete mi prosim někdo poradit kde nechat vytisknout a svázat absolventku?? nechci za to dát majlant a zároveň chci aby to bylo hezký..doma na tiskárně si to fakt tisknout nebudu..
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    a je to doma... marketing hotovej,.. zkouskovy zavreny... nazdar bazar.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    PALMEXMAN: HLASITA ZAVIST!! :) to je ta nemcina? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam