• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHLEBA_S_MASLEMVŠO a vopš
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    berou do Spálený na rok i v září? posrala sem absolutorium z angliny v Masný..tak sem zvědavá jestli mě v září ještě vemou a nevíte jestli lidi z Masný dají do stejný skupiny?
    ze studijního se nenamáhají mi odepsat na mail a nechce se mi tam kvůli tomu jezdit..dík
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ńo ja se obavam ze nebudou :P to bude peklo... oh my..
    AYPERI
    AYPERI --- ---
    tak vážení, a už je to tady. teror státnic odstartoval. katedra CR zatím úspěšně odrovnala první várku magistrů na strategickém marketingu a managementu. takže cesťákům hodně síly a zdaru v bakalářském utkání příští týden. snad už budou krapet vyřáděný babky jedny .)
    BIRK
    BIRK --- ---
    no vlastne vsechno za ty tri semestry co mame TCR a ECR... tak nakonec zase prej aktualni sou...ale nejsou to otazky, ktery jsou trochu jiny a amj tam prej vic veci....no nenadelas nic...proste se naucit vse a bude :D
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    BIRK: aha, to de, a co se mám teda učit?:D
    BIRK
    BIRK --- ---
    EPSONKA: ty okruhy z netu ke statnicim nejsou aktualni :D jen neco a nic jinyho neni...
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    BIRK: já nemám na spolužáky přístup. uveď mě do situace pls:)
    BIRK
    BIRK --- ---
    no vlastne je to jednoduchy...vsechno...proste tri semestry...tak jsem si nad tim lamal halvu :D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    jj tcr a ecr jsou mazec :D ani nevim co se mam ucit :D
    BIRK
    BIRK --- ---
    myslim z tcr a ecr :D precti si spoluzaky...uvidis :D
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    BIRK: jakej vzruch ohledně otázek?

    státnice z aj největší pohoda, čekala jsem že to bude mnohem těžší, furt vyhrožovali a prd jako;)
    BIRK
    BIRK --- ---
    PALMEXMAN: jj jj taky sprtam... co rikas na ty vzruchy ohledne otazek :D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    PALMEXMAN: jj valime se :D kdo by se v tomhle krasny pocasi nevalel nekde :D na nekom :D :D
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    já jdu ve středu taky na aj a nápodobně mertlas;)))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    eee... ve ctvrtek jdu na anglinu a este sem to nevidel :P
    AYPERI
    AYPERI --- ---
    LE_DECHU: hele, nestraším. už jen zoufale čekám na konec. prostě 2000 za zkoušku ve zkouškovým, co na to říct, že? ani prorektor s tím víc neudělá. profa se rozhodla, a my nemáme nikde smluvně daný nárok na 3 termíny zdarma ve zkouškovém. spousta z nás chce jít na státnice v červnu, tak to zaplatíme. ale zůstane v nás pocit, že je to sprostý a nefér.
    navíc mě mrzí, že jsem tu školu doporučila pár lidem, ale jak se to u nás v poslední době zhoršuje, to snad nemá obdoby
    CHRISTY
    CHRISTY --- ---
    já bych tam už nešla ani za nic!!!
    LE_DECHU
    LE_DECHU --- ---
    AYPERI: nestras :-/
    AYPERI
    AYPERI --- ---
    LEANKA: tak jdi alespoň na leteckou jako jsem já. cestovní ruch je větší masakr
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    _JP_: ano a nejsem sama..podala jsem již přihlášku..1 rok to vydržim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam