• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHLEBA_S_MASLEMVŠO a vopš
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    tyvole to bude provar... oumaj... ach jo :P ae zase esi se dneska litalo tak by se teoreticky v pondeli litat nemuselo a mohlo by az v utery :P :D
    BIRK
    BIRK --- ---
    anglictina,tcr,ecr, obhajoba...
    LE_DECHU
    LE_DECHU --- ---
    BIRK: pripojuju se ke gratulantum, jen u tveho vypisu mas 4 znamky - 2 predmety a obhajoba :-) chybi mi jedna znamka :-D
    BIRK
    BIRK --- ---
    ty ostatni vlastne nemusis resit...
    ty tam jenom sedej a koukaj do blba...nekdy na blba :D

    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    BIRK: můžu poprosit o info ohledně komise ? (My tam máme 5-6 lidí) jak jsi to měl ty krom tý zbož a zábr... a jaký byly díky ?
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    BIRK: téda, gratuluju!!! dobře ty:)) tak tyhle otázky bych si taky klidně vytáhla, jsou v poho, se někdo má;) jakože obhajobu někomu nedali jo??
    BIRK
    BIRK --- ---
    takze report :D
    zacnu tim nejlepsim odstatnicoval jsem na plny care.... 1,1,1,1 :D
    uplne maximalne jsem to povidil a soucet tehle znamek byl rovnej memu promile vcera vecer.... :D

    TCR Zabranska- vytahl jsem si obchodni program...rozebral jsem ty 3 body apak uvadel priklady a popisoval jsem to ...je fakt ze jsem to umel a umel to prodat, resp kdyz mi zabranska skocila do reci nebo chtela neco rict...rekljsem ji at pocka az domluvim a pokud stale bude mit otazky tak at se pta :D potom uz mlcila a jen prikyvovala :D

    ECR- Zborilova - vytahl jsme si definovani a popsani CR...1. supr, to jsem umel taky a navic Zborilka me ma docela rada. resp hodne jsme kecali o svatojakubsky ceste protoze jsem ji vykonal dvakrat...no takze nestourala a byla fajn... dokonce me chvili nechala o tom mluvit...spis mi to rpislo jako takovej fajn pokec...nez po bodech rikat informace

    Obhajoba...celkem fajn ale Gullova me prekvapila jak byla neprijemna a arogantni... hazela docela speky a sla do detailu... ja psal o volunturismu a apoutni turistice a ona me testovala z legislativy... prej to i nekomu nedali...to si ale nedokazu predstavit...

    takze tak a drzim palce
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    RINA: a kdy jdeš? já jdu na ecr dneska, snad to stihnu, jdu v úterý,ale stačí mi trojka, taki snad to dám:)))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ja uz to chci taky mit uspesne zasebou kuaaa :P chjo :(
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: ten už určo někde chlastá;))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ceka se na birka... tem sel dneska ne? :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    AYPERI: diky :)
    AYPERI
    AYPERI --- ---
    MERTLAS:
    BIRK:
    obhajobu nijak neřešte. stručně představte svou práci, jaký byl cíl, jestli ho bylo dosaženo, nebo ne, a proč. jaké problémy jste měli apod. pak se vás zeptají na otázky (oponenta/konzultanta), a je to .)
    BIRK
    BIRK --- ---
    EPSONKA: budu muset jinak by me to pekne na___
    BIRK
    BIRK --- ---
    MERTLAS: na obhajobu nic...proste uvidim jak to bude...

    jinak Zichova je uzasna...na tu mi nesahejte...fakt supr a ferova...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    EPSONKA: kdo tu mluvi o zichovy :D a co ty vis... ona vypada na to ze kdyby si prisla v latexu tak by si mozna nechala rict :D

    btw co si pripravujete na obhajobu? vubec netusim co o tom mektat... :P esi jen ty dve otazky nebo co?
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: tak zichová by ten obleček asi moc neocenila:D

    BIRK: tak dáš to s přehledem ne?:)
    BIRK
    BIRK --- ---
    EPSONKA: jj jj ecr je fkat kvalitni to me stalo dvojnasobek casu
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    pokud budes vypadat nejak takle: [ ZMAR @ Schoolgirls uniform / školačky v uniformách .. pics & pokec ] aby si odvedla pozornost tak klido :D
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: mám ti to přijít natočit?:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam