• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHLEBA_S_MASLEMVŠO a vopš
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    jak pravi linoleumka, tak jest :) ale jink ty otazky jsou temer stejne... :)
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    LEANKA: nj hromadna panika ,)
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    LINOLEUMKA: ano chápeš a podobná odpověď koluje na třídnim mailu..jenže tam píšu lidi takový h***a, že to moc nečtu a hlavně půlka z toho neni pravda..
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    LEANKA: u tcr nevim, ale u ecr se byly spoluzacky ptat na studijnim a pry to jsou pouze okruhy, ze u zkousky je tech otazek snad 25 a ze ty otazky se k nam vubec dostat nemaji... pokud teda spravne chapu tvou otazku ,)
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    ještě doplním, že zadání okruhů je stejné jako bylo loni.
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    prosím mám dotaz k szz z tcr a ecr..na intranetu škola zveřejnila problémové okruhy, 30 témat z tcr a 18 témat z ecr, odpovídá název tématu doslova zadání otázky u szz, nebo je tam 25 otázek od každého a něco z těch okruhů je buď obsaženo ve dvou otázkách nebo naopak jsou dva okruhy v jedné otázce..dík..jdu za 14 dní a dnes se teprve začínám učit :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    taky slusna naloz :P
    LE_DECHU
    LE_DECHU --- ---
    MERTLAS: drzim pesti! Ja se jdu podivat na posledi pokus CVS ted nekdy v cervn, Moniku snad ukecam na termin koncem cervna... pak zaplatit semestr a ISP a snad statnice v unoru... uz je mi z toho taky docela soufl...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    LE_DECHU: je mi z toho zle :P uf..
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    LINOLEUMKA: Mam taky Romovou, proste se to naucim a nejak to doufam okecam :)
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    LEANKA: zvladnes levou zadni, duskova ktery se vsichni bojej je prej zlato.. naopak ja mela romovou o ktery vsichni basni a porad se mrcha na neco kazdyho ptala a skoro nikdo ji nerozumel protoze drmlolila hrozne rychle a potichu
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    LEANKA: ja to resim ted taky, bakalarsky mam cestak a kamoska co je na letcich tak me uplne nici jakou oni tam maji pohodu.. takze trochu tapu, jestli kdybych si podala prihlasu na magistra na letce, jeslti mi nebudou chybet jejich znalosti, prece jen oni ted maj statnice z tech predmetu, ktery se v magistru dal normalne vyucujou...
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    Podam prihlasku na letce teda ;)
    LE_DECHU
    LE_DECHU --- ---
    MERTLAS: Pataka jsem kupodivu dal za "3!!!" ale Sarka me taky drti... + jeste Palatková a její nároky na znalosti.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    nevim... s letcema emam osobni zkusenost... :/
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    Takze rikas ze mcr nebrat jo? Ze je letecka lehci rika kazdej, tak na tom asi neco bude, no..
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    mcr je trochu mazec no... ja sem ted na magistrovi a trochu si to nedavam :P patak mi dal komise, titlbachova tky vostra jak britva... kdybych nebyl debil tak sem sel na letce :/ :P
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    A dalsi dotaz, uvazuju o pokracovani ve studiu ve spaleny, mate nekdo zkusenost s oborama? Radeji bych pokracovala v cestovnim ruchu a i predmety mi prijdou v pohode ale povida se, ze je to narocnejsi jak letecka doprava..coz mi teda podle predmetu neprijde(tvrdila nam to i Benesova na ecr, co tu skolu vystudovala)..mam mesic na podani prihlasky a nerada bych se rozhodla spatne..zajimavy jsou pro me oba obory..
    ..nemam s tou skolou zadny problem, tak nevidim duvod proc jit jinam :)
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    MERMAIDA: Dik :)
    MERMAIDA
    MERMAIDA --- ---
    LEANKA: tak ti budu drzet palce :-) si pamatuju jak jsem byly nervozni na Masny :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam