• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALISTAIRAdolf Hitler
    BRANA
    BRANA --- ---
    SKYNET23 byl idealni figurka. A kdyz si tenkrat ujizdel na pervitinu, bylo z nej tuplem zvire.
    Nekdo si mysli ze Stalin byl o dost krutejsi ...
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    nechvaltema!!!
    ..repast z massacru;)
    NAVRS
    NAVRS --- ---
    COLOMAN: Naprostá bomba - díky za odkaz!!!
    L4MA
    L4MA --- ---
    COLOMAN: wikid!!! takova kvalita a vsechno v barve!
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    takyto rozsahly foto archiv o Adolfovy este nevidel
    http://2photo.ru/2008/12/26/111_fotografijj_nacistskojj_germanii_life_c.html
    je tam aj fotka maleho cca4rocneho adolfa:)
    SKYNET23
    SKYNET23 --- ---
    Jestli mohu přidat svůj názor do diskuze...Proč je hodnocen tak negativně ve srovnání s ostatními? Jako většina němců ( i když to byl rakušan, ale podle mě je to stejně jeden národ akorát s jinym názvem ) i Adolf Hitler byl člověk se zakořeněnou láskou k pořádku, disciplíně a jisté preciznosti. Já největší rozdíl spatřuji v tom, že Hitler nechal lidi zabíjet propracovaným průmyslovým způsobem, ty co mohli pracovat využil, ty co nemohli nechal zplynovat. Takhle masově a systematicky nevraždil lidi nikdo. Většině ostatních nešlo tak o vyvraždění jiných národů, spíše jim šlo o odstranění opozice, uvést lidi ve strach a zajištění si vlastní moci. Jenom Hitler vraždil podle tabulek, na východní frontě třeba ihned po wehrmachtu nastupovaly jednotky SS, aby vybily zbytky méněcenných Slovanů. Stalin měl své gulagy, ale to nebyly vyloženě fabriky na smrt, i když tam zahynulo mnoho lidí a Stalin byl možná ještě větší vrah než Hitler. A Napoleon a třeba Ceasar? Tak těm šlo pouze o svoji moc...Ceasar pravidelně uzavíral spojenectví s Galy a vraždil pouze ty, kteří se mu nechtěli podrobit. A na Napoleonovi nespatřuji špatného skoro nic. Šířil myšlenky humanismu a stavěl se proti moci katolické církve, s čímž mohu jen souhlasit.
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    HITLERŮV POSKOK VYPOVÍDÁ

    http://www.reflex.cz/Clanek32121.html

    Byl to ten nejlepší šéf, jakého jsem si uměl představit. Opravdu. Všechny ty věci, co se píší - takový Hitler nebyl! Lidi, kteří s ním byli deset minut, o něm sepisují celé knihy. Byl to úplně obyčejný, jednoduchý člověk. Dalo se s ním normálně mluvit. Ukážu vám fotky, jež jsem si v jeho okolí směl spolu s Evou Braunovou pořídit. Měli jsme zkrátka všechno dovoleno. Vždyť jsme s ním žili.
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    "
    OLYFKA
    OLYFKA --- ---
    muj vynalez instantni kkk cepicky z papiru A3, jde to i z A4, vzdy po ruce, vhodny pro vsechny prilezitosti.
    CORTEX
    CORTEX --- ---
    OLYFKA
    OLYFKA --- ---



    SVTONIK: wow
    SVTONIK
    SVTONIK --- ---
    tu zajimavy e-book The Pink Swastika: Homosexuality in the Nazi Party
    http://www.abidingtruth.com/pfrc/books/pinkswastika/html/the_pinkswastika_4th_edition_-_final.htm
    CORTEX
    CORTEX --- ---
    JEZINKA: Tuším, že to mají v gift shopu v Muzeu Holocaustu.
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    OLYFKA: wow, tuhle konvici chci:) kde se to dá sehnat?
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    ATOMINATOR: Dr. Morell s oblubou kruriroval vsetkych na pockanie injekciami Pervitinu a Eukodalu.
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    Hitler o Češích

    http://www.fronta.cz/dokument/hitler-o-cesich

    Mnohem líp snáším, když jsem považován za brutálního. Ostatně jsem toho názoru, že Hácha vejde do dějin svého lidu jako jeden z největších státníků. Tenkrát, v březnu 1939 jsem jim vyhrožoval: jestliže celá věc nebude vyřízena do šesti hodin, zaútočí německá letadla na Prahu. Byl bych se příšerně blamoval, protože v tu dobu byla tak hustá mlha, že žádné letadlo nemohlo vzlétnout. Ve tři bylo jednání s Háchou skončeno. Uvědomil svou vládu a po pětačtyříceti minutách přišla odpověď: Nebude se střílet.

    Češi měli poslušnou armádu! Měl jsem určitou obavu, když Hácha přijel, poněvadž byl opravdu nemocný. Jaký povyk by asi zahraniční tisk spustil, kdyby se mu něco stalo! Ale když pak ráno přišel, projevil ducha odporu, který předtím zcela postrádal. Nechtěl, aby jeho ministr zahraničí spolupodepsal. Říkal jsem si: Je právník, co když v Čechách existuje nějaký předpis, že státní akt nemá platnost, jestliže ho nepodepíše ministr zahraničí. Takže jsem trval na ministrově podpisu. Příštího dne v Praze se mě ptal, co to bylo, co z něj udělalo jiného člověka? Byla to injekce profesora Morella!
    OLYFKA
    OLYFKA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam